پوستر فیلم چاله
نظر شما چیست؟
نظر شما چیست؟
۱۰ / ۴.۶۴
۱۴ رای
۱۰ / ۰
۰ رای

چاله

به فیلم رای بده:


خلاصه فیلم:

غلامرضا پس از وقوع زلزله ای ویرانگر در شهرش سبز تپه، خانواده اش را از دست می دهد و با همسر جدیدش به جاده ای متروکه کوچ می کند و قهوه خانه قدیمی و مخروبه ای را به مکانیکی تبدیل می کند و برای امرار معاش چشم به جاده می دوزد و با دلخوشی بازگشت تنها پسرش از ژاپن روزها را شب می کند.

خبرهای مرتبط با فیلم چاله

«چاله» پس از هشت سال اکران عمومی می شود

اولین فیلم بلند سینمایی علی کریم کارگردان جوان سینمای ایران «چاله» پس از هشت سال در گروه هنر و تجربه اکران عمومی می شود.

نظرهای منتشر شده فیلم چاله

2 نظر

سارا
۵ سال پیش
فک کنم باید اسم « گروه هنر و تجربه » گذاشت « گروه فیلم کوتاه هایی که به زور می خواهند فیلم بلند شوند» آخه این چه وضعیه؟! هر بار آدم دلش می سوزه می بینه تو سینماهای هنر تجربه بیشتر از 4 نفر ننشستن از سر دلسوزی میری می شینی بعد می بینی مردم حق دارن. اتفاقا فیلم های هنر و تجربه باید بیشتر جذاب باشن که مردمو بیارن سمت خودشون، برعکسه! این چندمین فیلمه تو این گروه می بینم که فیلم کوتاه رو اینقدر آب بستن فیلم بلند بشه. فیلم 20 دقیقه ای شده 100 دقیقه؟؟ چرا آخه؟ کاری که بچه 10 ساله الان با موبایلش می تونه بکنه کارگردان با دوربینش کرده. دریغ از یه نما، یه تصویر درست و حسابی. خب واسه چی اسمش کارگردانه؟؟؟ چون 10 دقیقه تو یه نمای ثابت داره یکیو نشون میده که گیتار می زنه و خیلی مزخرف می خونه؟ یا اینکه باز 10 دقیقه نمای ثابت ریش تراشیدن رو از نیم رخ نشون میده؟؟ بخدا این اگه فیلم ساختنه بقال سر کوچه ما بهترشو بلده بسازه! اگه بسازه واقعا هنر تجربه اکرانش می کنه؟؟؟!!
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
اکبری
۵ سال پیش
چه قدر خوب بود این فیلم , پر از مفهوم و احساس مخصوصا پایان بندی / و یک جاده که منو برد به سینمای عباس کیا رستمی جان دل / پاینده باشی علی کریم جان دل و آرزوی بهروزی برایتان
خطر لو رفتن داستان
پاسخ