پوستر فیلم سوسیس پارتی
نظر شما چیست؟
نظر شما چیست؟
۱۰ / ۷.۰۶
۸۳۹ رای
۱۰ / ۶.۳۳
۶ رای

سوسیس پارتی | Sausage Party (2016)

به فیلم رای بده:


خلاصه فیلم:

ماجرای این انیمیشن بزرگسالانه در رابطه با یکسری مواد غذایی متشکل از سوسیس‌ها، کالباس‌ها، انواع نان‌ها و چیپس‌ها و ... در یک فروشگاه است که آرزو دارند که توسط انسانها خریداری شوند و طبق آنچه که در ذهن دارند به دنیایی شاد فرستاده شوند. اما زمانی که قهرمانان اصلی داستان که سر دسته‌ی آنها یک سوسیس است توسط خریداری انتخاب می‌شوند، رویای آنها با ورود به خانه و تصمیم خانم خریدار برای درست کردن غذا تبدیل به کابوسی برای تمام غذاها و میوه‌های خریداری شده می‌شود. در ادامه ارتش مواد غذایی تصمیم می‌گیرند تا در فروشگاه‌های زنجیره‌ای در مقابل انسانهای مصرف کننده شورش کنند.

عکس‌های فیلم سوسیس پارتی

نقدهای کوتاه فیلم سوسیس پارتی

ادوارد داگلاس
در یک سوم پایانی فیلم لذتی در فضای پر سروصدا و شلوغ فیلم وجود دارد. درجایی که مواد غذایی داخل فروشگاه‌ها علیه اربابان خود که انسان هستند، قیام می‌کنند و پس ‌از آن نیز غوطه‌ور شدن در یک عیاشی شوکه کننده که نمی¬توان آن را نادیده گرفت، وجود دارد. این عیاشی طغیانگرانه به نظر تنها دلیل وجود فیلم است.
جو لیدون
طبیعتا بسیاری از والدین دلشان نمی¬خواهد به فرزندان نوجوانشان که با شوق فراوان و بی¬صبری پس از تماشای تریلر و پوستهای این انیمیشن ، حالا منتظر تماشای آن هستند توضیح بدهند که "بله این یک کارتون است" اما "نه ، این کارتون مناسب کودکان و نوجوانان نیست". درست است که این انیمیشن دارای لحن و پرداخت کارتونی است اما مطمئنا بسیاری از افراد بالغ حتی آنهایی که سابقه¬ی دستگیر شدن توسط پلیس را دارند هم نمی¬توانند در برابر آن مقاومت کنند.

خبرهای مرتبط با فیلم سوسیس پارتی

معرفی انیمیشن «سوسیس پارتی»(Sausage Party)، نکاتی پیرامون فیلم، عکس های فیلم و پوستر

انیمیشن "سوسیس پارتی" (Sausage Party) جزو معدود انیمیشنهای ساخته شده با درجه R است. به همین دلیل تقاضا می‌کنیم تماشای این انیمیشن را به افرادی که زیر 18 سال دارند توصیه نکنید.

نظرهای منتشر شده فیلم سوسیس پارتی

2 نظر

user-5187
یک ماه پیش
به نظر من ترسناک بود
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
مصطفی احمدی
۲ سال پیش
چطوری دان میشه
خطر لو رفتن داستان
پاسخ