پوستر فیلم جیسون بورن
نظر شما چیست؟
نظر شما چیست؟
۱۰ / ۷.۴
۴۷۰ رای
۱۰ / ۷
۶ رای

جیسون بورن | Jason Bourne

به فیلم رای بده:


خلاصه فیلم:

جیسون بورن(مت دیمون) که اکنون حافظه‌اش را بدست آورده و تا حدودی از چند و چون گذشته‌اش آگاهی پیدا کرده تصمیم گرفته تا تعقیب و گریزهایی که قبل از این شاهدش بودیم را کنار بگذارد و در گوشه‌ای از دنیا خود را مخفی کند و زندگی آرامی داشته باشد. اما زمانی که نیکی پارسون (استایلز) موفق می‌شود تا با هک کردن سازمان CIA به اطلاعات مهم و تازه‌ای که به جیسون بورن نیز مربوط می‌شود دست پیدا می‌کند، مجدد جیسون بورن را در مسیر همیشگی‌اش قرار می‌دهد.

عکس‌های فیلم جیسون بورن

خبرهای مرتبط با فیلم جیسون بورن

معرفی فیلم «جیسون بورن» (Jason Bourne)، نکاتی پیرامون فیلم، عکس ها، پوستر و آنونس

هواداران سری فیلم "بورن" پس از نارضایتی از عنوان "میراث بورن" (The Bourne Legacy) که در آن خبری از کارگردان و بازیگر اصلی نبود، اینبار می‌توانند با تماشای فیلم "جیسون بورن" (Jason Bourne) با خیال راحت شاهد سکانسهای اکشن خاص سری فیلم "بورن" باشند.

پوستر پارتی (پارت 3)

پوسترهای فیلمهایی که در قسمت سوم مشاهده خواهید کرد: Ghostbusters و Finding Dory و Jason Bourne و Mechanic. Resurrection و Monster Calls و Petes Dragon و Star Trek. Beyond و The Girl on the Train و The Neon Demon

جذاب ترین و وسوسه کننده ترین فیلم های تابستان 2016/ قسمت دوم

در قسمت دوم جذاب ترین و وسوسه کننده ترین فیلم های تابستان 2016 به معرفی فیلم های افسانه ی تارزان، شکارچیان ارواح، غول بزرگ مهربان و ... خواهیم پرداخت.

نظرهای منتشر شده فیلم جیسون بورن

1 نظر

علی سپهری خامنه
۵ سال پیش
به هیچ عنوان اون جذابیت قسمت‌های ۱، ۲ و ۳ رو نداشت.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ