ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید
پوستر فیلم جیسون بورن
۷.۴/۱۰
۴۶۳ رای
۷/۱۰
۶ رای

جیسون بورن | Jason Bourne

به فیلم رای بده:

کارگردان
پل گرینگرس
نویسنده
پل گرینگرس، کریستوفر روس
بازیگرهامت دیمون، جولیا استایلز، آلیسیا ویکاندر، تامی لی جونز، ونسان کسل، ریز احمد، آتو اساندو

خلاصه‌‌‌‌‌فیلم
جیسون بورن(مت دیمون) که اکنون حافظه‌اش را بدست آورده و تا حدودی از چند و چون گذشته‌اش آگاهی پیدا کرده تصمیم گرفته تا تعقیب و گریزهایی که قبل از این شاهدش بودیم را کنار بگذارد و در گوشه‌ای از دنیا خود را مخفی کند و زندگی آرامی داشته باشد. اما زمانی که نیکی پارسون (استایلز) موفق می‌شود تا با هک کردن سازمان CIA به اطلاعات مهم و تازه‌ای که به جیسون بورن نیز مربوط می‌شود دست پیدا می‌کند، مجدد جیسون بورن را در مسیر همیشگی‌اش قرار می‌دهد.

ویدیوها

نظر شما چیست؟

عکس‌های فیلم جیسون بورن

خبرهای مرتبط
هواداران سری فیلم "بورن" پس از نارضایتی از عنوان "میراث بورن" (The Bourne Legacy) که در آن خبری از کارگردان و بازیگر اصلی نبود، اینبار می‌توانند با تماشای فیلم "جیسون بورن" (Jason Bourne) با خیال راحت شاهد سکانسهای اکشن خاص سری فیلم "بورن" باشند.
پوسترهای فیلمهایی که در قسمت سوم مشاهده خواهید کرد: Ghostbusters و Finding Dory و Jason Bourne و Mechanic. Resurrection و Monster Calls و Petes Dragon و Star Trek. Beyond و The Girl on the Train و The Neon Demon
در قسمت دوم جذاب ترین و وسوسه کننده ترین فیلم های تابستان 2016 به معرفی فیلم های افسانه ی تارزان، شکارچیان ارواح، غول بزرگ مهربان و ... خواهیم پرداخت.

دانلود های پیشنهادی

نظرهای منتشرشده

علی سپهری خامنه
۴ سال پیش
به هیچ عنوان اون جذابیت قسمت‌های ۱، ۲ و ۳ رو نداشت.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ