پوستر فیلم شهابی از جنس نور

فیلم‌ سینمایی |جنگی

شهابی از جنس نور (۱۳۹۲)

۲.۹ /۱۰
امتیاز سلام سینما

از ۹۳ رای

0
امتیاز دهید :

یک مستندساز ایرانی بعد از جنگ 33 روزه رژیم صهیونیستی علیه حزب‌الله لبنان برای کشف حقایقی که شنیده به منطقه می‌رود و با واقعیات بسیاری مواجه می‌شود.

عکس‌های فیلم شهابی از جنس نور


تصویر فیلم شهابی از جنس نور
تصویر فیلم شهابی از جنس نور
نمای از امین زندگانی در فیلم شهابی از جنس نور
امین زندگانی و باسم مغنیه در فیلم شهابی از جنس نور
تصویری از امین زندگانی د ر  فیلم شهابی از جنس نور
نمایی از باسم مغنیه در فیلم شهابی از جنس نور
پشت صحنه فیلم شهابی از جنس نور
پشت صحنه فیلم سینمایی شهابی از جنس نور

نقدهای بلند فیلم شهابی از جنس نور

نقدهای کوتاه فیلم شهابی از جنس نور

مهرزاد دانش


دیالوگ‌های شهابی از جنس نور نه شعاری یا شعارزده، که رسماً شعار هستند. اغراق نمی‌کنم. واقعاً شعارند؛ دقیقاً از همین جمله‌هایی که در بیانیه‌ها و اعلان‌های تبلیغاتی و سیاسی درج و ابراز می‌شود انتخاب شده‌اند. داستان فیلم هم طوری پیش می‌رود که بسترهای فراوان برای ابراز این شعار‌ها فراهم آید.

شاهین شجری‌کهن


فارغ از همه‌ی بحث‌های سینمایی و تکنیکی و محتوایی و مضمونی و ساختاری و غیره... تماشای فیلمی مثل این، فقط یک حکمت ساده و کاربردی را به ذهن متبادر می‌سازد؛ این‌که بد نیست کار به کاردان سپرده شود. خیلی وقت‌ها تلاش خام‌دستانه برای دفاع از یک مفهوم ارزشی، به بهانه‌ای برای زیر سؤال بردن ارزش‌ها تبدیل می‌شود و فیلم با همه‌ی حسن نیت و کوششی که در تولیدش صرف شده سلاحی علیه خود خواهد بود که بیش‌تر دافعه ایجاد می‌کند تا همدلی.

نظرهای منتشر شده فیلم شهابی از جنس نور

۸ سال پیش

۱۴ اسفند ۱۳۹۲

خیلی بد و افتضاح بود... به جرات میتوان گفت بدترین فیلم سی و دومین جشنواره فیلم فجر من موندم چطور این فیلم رو آوردن تو جشنواره واقعا حیف بیت المال که صرف همچین موضوعاتی بشه...
۱
۱
پاسخ
گزارش تخلف