پوستر فیلم والدین امانتی

فیلم‌ سینمایی |خانوادگی

والدین امانتی (۱۳۹۹)

۸ /۱۰
امتیاز سلام سینما

از ۱ رای

منتقدان:

-

امتیاز دهید:

دختر و پسر نوجوانی، به دلیل شرایط اقتصادی خانواده ،آرزوی زندگی بهتری را می کنند. در نهایت، و در ادامه ی داستان، این آرزوها برآورده می شود و تجربیات تازه‌ای را با خود به همراه می آورد.

کارگردان: حسین قناعت

نویسنده: حسین قناعت

معرفی فیلم والدین امانتی

«والدین امانتی» فیلمی در ژانر کمدی و خانوادگی و به تهیه‌کنندگی، نویسندگی و کارگردانی حسین قناعت است که در سال ۱۳۹۸ ساخته و در سال ۱۴۰۱ منتشر شده است.

این فیلم روایتگر ماجراهای دختر و پسر نوجوانی است که به دلیل شرایط اقتصادی خانواده، آرزوی زندگی بهتری را می‌کنند. در نهایت و در ادامه داستان آرزوی آن‌ها برآورده می‌شود و تجربیات تازه‌ای را با خود به همراه می‌‌آورد.

 

حسین قناعت نویسنده، تهیه‌کننده و کارگردان فیلم سینمایی والدین امانتی

حسین قناعت کارگردان، تدوینگر و نویسنده و متولد ۱۳۴۴ در آمل است؛ وی فعالیت سینمایی خود را سال ۱۳۷۲ به‌عنوان دستیار کارگردان با فیلم «تیک تاک» به کارگردانی محمدعلی طالبی آغاز کرد؛ از دیگر آثار او در سینما می‌توان به «من و نگین دات‌کام»، «ماجراهای اینترنتی»، «دزد و پری»، «لازانیا»، «درنا دختر آهو»، «سلفی با رستم»، «پیشی میشی»، «تپلی و من»، «زخم شانه حوا»، «قهرمانان کوچک» و «والدین امانتی» اشاره کرد؛ علاوه بر این او کارگردانی فیلم‌های تلویزیونی «قلب تقسیم شده»، «معلم کوچولو»، «روز اردو»، «پای دوستی»، «اَلَم شنگه»، «عصیان»، «لبخند در مراسم ترحیم»، «روشنک»، «نیمه تاریک ماه» و «سال تحویل» و مجموعه‌های تلویزیونی «مسافری از اعماق» (ده قسمتی، کودک و نوجوان، شبکه دوم سیما)، «کارآگاه لطفی» (۲۷ قسمتی، پلیسی کودک و نوجوان، شبکه دوم سیما)، «امروزوفردا» (۶۰ قسمتی، کودک و نوجوان، شبکه دوم سیما) و «شش قهرمان و نصفی» (۱۵ قسمتی، کودک و نوجوان، شبکه ۵ سیما) را نیز بر عهده داشته است.

 

زمان اکران فیلم والدین امانتی و تاریخ پخش در شبکه نمایش خانگی

این فیلم سینمایی از تاریخ ۱۸ خردادماه ۱۴۰۱ در سینماهای سراسر کشور به‌صورت عمومی اکران شده است.
تا بدین لحظه هیچ‌گونه خبری مبنی بر زمان پخش در شبکه نمایش خانگی «والدین امانتی» رسانه‌ای نشده است. به‌محض انتشار این فیلم در شبکه نمایش خانگی، سلام سینما آن را برای دانلود قانونی با کیفیت‌های مختلف و اینترنت نیم‌بها در دسترس مخاطبان عزیز قرار می‌دهد.

 

دانلود قانونی فیلم سینمایی والدین امانتی

بعد از اکران سینمایی فیلم «والدین امانتی»، این فیلم در شبکه نمایش خانگی توزیع می‌شود، بلافاصله پس از پخش فیلم سینمایی «والدین امانتی» شما می‌توانید از طریق سلام سینما به‌راحتی و به‌صورت قانونی و باکیفیت بسیار بالا و البته با مصرف اینترنت نیم‌بها این فیلم سینمایی را دانلود نمایید و از تماشای آن لذت ببرید.

 

حواشی فیلم

- «والدین امانتی» با نام سابق «شپلوتکا» بر اساس طرحی از حسین پوراسماعیل تولید و در راستای تحکیم خانواده و حمایت از محیط‌زیست ساخته شده است.

- بخش عمده لوکیشن‌های فیلم در آمل، روستای شاهکلای کلیج، جنگل‌های اطراف آمل، فیلم‌برداری شده و بخش‌های باقی‌مانده از کار نیز در تهران مقابل دوربین رفته است.

- این فیلم که در زمان شیوع ویروس کرونا فیلم‌برداری شده است به دلیل رعایت مسائل بهداشتی و زمانی که مراحل فیلم‌برداری به ۷۰ درصد رسیده بود برای چند هفته به تأخیر افتاد و پس از آن مراحل کار ازسرگرفته شد.
 

بستن

نظرهای منتشر شده فیلم والدین امانتی