ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید
پوستر فیلم وارونه
۸.۱/۱۰
۱۴ رای
۶/۱۰
۱ رای

وارونه | The Upside (2019)

به فیلم رای بده:


خلاصه‌‌‌‌‌فیلم
نگاهی کمدی به رابطه یک مرد فلج ثروتمند و مردی بیکار با سوء سابقه که برای کمک به استخدام او در می آید.

معرفی کامل فیلم

نظر شما چیست؟

عکس‌های فیلم وارونه

نقدهای کوتاه وارونه

ژانت کتسولیس
فیلم کمدی «وارونه»، بازسازی فیلم فرانسوی «دست نیافتنی‌ها» محصول سال 2012 است. ارتباط گرم و صمیمی بین دو مرد تا جایی پیش می‌رود که هر چیزی را در فیلم دلپذیر جلوه می‌دهد. «کوین هارت» از سوابقی که پیش‌تر از او سراغ داریم، دیوانگی کمتری دارد و آن قدری هوشمندی از خود به خرج می‌دهد که کاراکتر «دل» را به یک دستگاه کمیک تبدیل می‌کند. و «کرانستون» نیز کارکتر فلج خود را بیشتر از حد بزرگ نمی‌کند.
یان فریر
در بخش خوب فیلم، زوج «برایان کرانستون» و «کوین هارت» در نقش های اصلی خیلی موفق عمل می کنند، و در این فیلم شاهد لحظات خنده دارتری نسبت به فیلم اصلی هستیم. در بخش بد فیلم، «نیل برگر» کارگردان و «جان هارتمیر» نویسنده ی فیلم آن چنان در رسیدن به سطح فیلم اصلی موفق نبوده اند. البته آن ها شوخی های بهتری در این فیلم قرار داده اند، اما در کل فقط لوکیشن از پاریس به منهتن تغییر کرده است و شاهد همان داستان کلیشه ای یک سیاه پوست سابقا خلافکار هستیم که به یک میلیاردر معلول نشان می دهد چطور با وجود این مشکلش، از زندگی خودش لذت ببرد. این رویکردی کاملا خنثی در فیلمسازی است که با توجه به موفقیت بالای فیلم اصلی اتفاق افتاده و از نظر استراتژیک منطقی است، اما در نهایت این فیلم حرفی از خودش برای گفتن ندارد.
رکس رید
«وارونه» یک فیلم پوچ ، ضعیف در ساختار با شوخی های احمقانه است. داستان میلیاردر فلجی بنام «فیلیپ لاکاسه»(برایان کرانستون) که یک آدم بی تجربه، مغرور و سابقه دار بنام «دل اسکات»(کوین هارت) را استخدام می کند تا به عنوان کمک و پرستار او باشد. کارگردان این فیلم یعنی «نیل برگر» توانسته تا 5 دقیقه شوخی را در این فیلم جای دهد. پیش بینی می کنم او توانایی این را دارد تا یک فیلم را تا بی نهایت کارگردانی کند بدون آنکه در آن فیلم داستانی وجود داشته باشد. همانطور که همکاران اشاره دارند، این فیلم به شکل بسیار ضعیفی از فیلم فرانسوی «دست نیافتنی ها» محصول سال 2012 الگوبرداری شده است. گفته شده داستان «وارونه» ریشه در واقعیت دارد اما من هرگز نمی توانم یک کلمه از آن را باور کنم.
ویدیوهای فیلم وارونه
Current Time 0:00
/
Duration Time 0:00
Progress: NaN%
گلشیفته فراهانی از حضورش در فیلم «وارونه»(The Upside) ...
خبرهای مرتبط
گلشیفته فراهانی از همبازی شدن با کوین هارت و برایان کرانستون در فیلم (The Upside) می گوید.
نظرهای منتشرشده

الی نصیری
۱۰ ماه پیش
این فیلم نسبت به نسخه اصلیش یعنی untouchable، هیچ بود. نه بازی قابل توجهی، نه سیر داستان خوبی.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ