ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید
پوستر فیلم زخم ها
۰/۱۰
۰ رای
۷/۱۰
۱ رای

زخم ها | Wounds (2019)

به فیلم رای بده:


خلاصه‌‌‌‌‌فیلم
زمانی که یک متصدی بار، موبایل به جا مانده ای را پیدا می کند و آن را بر می دارد با اتفاقات بدی مواجه می شود.

ویدیوها

معرفی کامل فیلم

نظر شما چیست؟

عکس‌های فیلم زخم ها

نقدهای کوتاه زخم ها

امی نیکلسون
«زخم‌ها»، فیلم شرور و ترسناکی است که برای شکنجه آرمی هامر ذوق دارد. آرمی هامر تاثیرات خاص خودش را دارد. مردی بلندبالا و قهرمان که مانند یک شاهزاده حضور مادی دارد. به نظر می‌رسد که هالیوود هیچوقت متوجه نشد که چطور باید از او استفاده کند اما بابک انوری به گونه‌ای از قدرت هامر استفاده می‌کند که انگار هامر مردی است که همه چیز می‌داند اما به راحتی به زبان نمی‌آورد. «زخم‌ها» برای بعد جسمانی، ارزش و احترام کمی قائل است. بابک انوری از تماشای چنین طغیان‌هایی احساس رضایت می‌کند.
دیوید رونی
لازم است به کسانی که از سوسک ها وحشت دارند این هشدار را بدهم که ممکن است با تماشای این فیلم بسیار اذیت شوند. نویسنده و کارگردان اثر یعنی «بابک انوری» که با فیلم ایرانی اش در جشنواره ساندنس 2016 یعنی «زیر سایه» بسیار خوش درخشید ، با اکران فیلم جدیدش توسط شرکت «آناپورنا» در ماه مارس فاصله ی بسیار کمی دارد. فیلمنامه ی این اثر بر اساس رمان سیاه و فانتزی «پلیدی عیان» اثر «ناتان بالینگراد» به رشته ی تحریر درآمده است. برخلاف اثر قبلی انوری که در تهران در دوران کودکی اش که اواخر جنگ تحمیلی ایران و عراق بود ، در «زخم ها» هیچ اثری از ویژگی های فرهنگی مجذوب کننده ، چشم انداز سیاسی آگاهی بخش یا ارتباطات شخصی بین شخصیت های داستان وجود ندارد.
دیوید ارلیک
فیلم «زخم ها» اثر بابک انوری با جمله ای از رمان «قلب تاریکی» درباره ی وحشی گری شیطانی که در روح کلنل کرتز دمیده شد و اینکه چگونه وجود این روح شیطانی به دلیل تهی بودن قلبش ، تمام وجود او را فرا گرفت، آغاز می شود. این جمله یک انتخاب بسیار ثقیل و درشت برای فیلمی درباره ی یک گوشی موبایل است که توسط شیطان تسخیر شده تا با تهی بودن درونی «آرمی همر» ارتباط برقرار کند. مشکل این فیلم ترسناک احمقانه این است که بر خلاف اثر قبلی انوری که در سال 2016 دیده بودیم یعنی «زیر سایه»، خودش را به اندازه ی کافی جدی نمی گیرد. سررشته ی داستانی فیلم موازی با ایده های قابل نقدی مثل حس عدم امنیت مردان، درد درونی شده و هزینه ی مزیت ژنتیکی حرکت می کند.
نظرهای منتشرشده

فیلم های در حال اکران
سینما
نامامتیازرای
سرخ پوست ۸.۱امتیاز بده ۱۵۵۸
آبی به رنگ آسمان ۷.۵امتیاز بده ۸۷
شبی که ماه کامل شد ۷.۴امتیاز بده ۱۳۷۶
ماجرای نیمروز 2: رد خون ۶.۹امتیاز بده ۸۲۵
قصر شیرین ۶.۷امتیاز بده ۷۲۱
شکستن همزمان بیست استخوان ۶.۳امتیاز بده ۳۵
مسخره باز ۶امتیاز بده ۴۲۱
قسم ۶امتیاز بده ۴۲۲
پیلوت ۶امتیاز بده ۳۷
شاه کش ۵.۹امتیاز بده ۵۶
درخونگاه ۵.۳امتیاز بده ۳۳۵
ایده اصلی ۵امتیاز بده ۳۴۸
روسی ۴.۴امتیاز بده ۵۳
کروکودیل ۴.۳امتیاز بده ۱۹
زهرمار ۴.۲امتیاز بده ۳۸۲
کلوپ همسران ۴.۱امتیاز بده ۳۸
سال دوم دانشکده من ۴.۱امتیاز بده ۲۶۰
مردی بدون سایه ۳.۷امتیاز بده ۲۷۸
سریال‌های تلویزیونی
امیرکبیر ۶.۷امتیاز بده ۱۰
نوار زرد ۵.۹امتیاز بده ۱۴
ترور خاموش ۵.۳امتیاز بده ۴۲
ستایش 3 ۵امتیاز بده ۱۰۶
نمایش خانگی
مانکن ۶.۸امتیاز بده ۱۳۵