ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید
پوستر فیلم جودی
۷/۱۰
۲ رای
۵.۸/۱۰
۸ رای

جودی | Judy (2019)

به فیلم رای بده:


خلاصه‌‌‌‌‌فیلم
«جودی گارلند»، بازیگر افسانه‌ای در سال 1968 به لندن می‌آید تا اجرا کند.

ویدیوها

معرفی کامل فیلم

نظر شما چیست؟

نقدهای کوتاه جودی

آلونسو دورالد
همه چیز در این اثر درست مثل نحوه‌ی ادای کلمه‌ی "شگفت‌انگیز" از سوی گارلند ظریف است. هیچ بخشی از شخصیت گارلند در این اثر از قلم نیافتاده است و زلوگر به این شخصیت زندگی بخشیده است. در پایان انگار اکسیر بازیگری، گریم شگفت‌انگیز، نورپردازی جذاب و طراحی لباس فوق‌العاده زلوگر به کناری می‌رود و تنها چیزی که می‌ماند، «جودی» است.
پیتر تراورس
رنه زلوگر در نقش جودی گارلند با آن آواز خواندن‌ها و تحمل روح درمانده و زخمی ، با نقش‌آفرینی‌اش آن چنان معجزه‌ای برپا کرده است که جز تعریف و تمجید نمی‌توان حرف دیگری درباره‌ی او زد. «جودی» یک فیلم پرمعنی اما یک بیوگرافی بسیار سطحی است که در مقایسه با «ستاره‌ای متولد شده است» به آسانی می‌توان دریافت که شانسی در مراسم اسکار ندارد.
پیتر بردشاو
زلوگر با توانایی بالای خود از عهده‌ی این مهم برآمده تا شخصیت گارلند را به شکل قابل لمسی برای مخاطب بازسازی کند و او را با ظرافت خاصی به نسل جدید طرفداران سینما معرفی کند. در نقش‌آفرینی هنرمندانه‌ی او غم و اندوه فراوان گارلند در زندگی‌اش به چشم مخاطبان «جودی» به آسانی قابل لمس است. شاید بهتر این بود که پایان فیلم کمی رویاگونه باشد.
اریک کوهن
زلوگر به خوبی توانسته تا ما را با زوایای مختلف شخصیتی درمانده و روحانی این ستاره‌ی سینمای ژانر موزیکال آشنا کند به گونه‌ای که انگار او گارلند را زندگی می‌کند. سرنوشت گارلند ، داستانی است آشنا که البته حداقل تا زمانی که زلوگر میکروفون را در دستش می‌گیرد ، فیلم «جودی» نمی‌تواند تا نوگرایی خودش را در روایت قصه‌ی سرنوشت گارلند به تصویر بکشد.
خبرهای مرتبط
اسامی برندگان نود و دومین دوره جوایز سینمایی اسکار(oscar 2020) اعلام شد. «انگل» از کره جنوبی اسکار بهترین فیلم و بهترین فیلم بین المللی را دریافت کرد.
گزارش تصویری، حواشی و اسامی برندگان جوایز بیست و ششمین انجمن بازیگران آمریکا(SAG Awards 2020)
نامزدهای نود و دومین دوره جوایز سینمایی اسکار(oscar 2020) معرفی شد./ «جوکر» با 11 نامزدی، صدرنشین نامزدهای اسکار
هفتاد و هفتمین گلدن گلوب(Golden Globe 2020) برگزار شد و فیلم «1917» بهترین فیلم معرفی شد. باقی برندگان از واکین فینیکس برای «جوکر» تا کوئنتین تارانتینو را بشناسید.

دانلود های پیشنهادی

نظرهای منتشرشده