ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید
پوستر فیلم دست نیافتنی ها
۷.۳/۱۰
۵۷۹۳ رای
۷/۱۰
۲ رای

دست نیافتنی ها | intouchables (2011)

به فیلم رای بده:


خلاصه‌‌‌‌‌فیلم
نویسنده ثروتمندی به نام فیلیپ که در اثر سقوط با چتر معلول شده، برای پرستاری از خود مردی به اسم دریس را استخدام می‌کند. فیلیپ تا قبل از استخدام دریس؛ مردی بداخلاق و غیر قابل تحمل بود اما با حضور دریس که شخصی است که سابقه سرقت و زندان نیز دارد زندگی و شخصیت فیلیپ متحول می‌شود به گونه ای که از بیرون رفتن با آمبولانس ، به بیرون رفتن با ماشین های مازراتی خود رو می آورد.

ویدیوها

معرفی کامل فیلم

نظر شما چیست؟

بازیگران فیلم دست نیافتنی ها

عکس‌های فیلم دست نیافتنی ها

نقدهای کوتاه دست نیافتنی ها

جیمز براردینلی
در این ژانر به سختی می توان فیلمی به این خوبی پیدا کرد. «دست نیافتنی ها» یک مورد استثنایی و برجسته است که آنقدر ارزش دارد که تنها به همین دلیل هم که شده به تماشای آن برویم. فیلم سرشار از لحظات خلاقانه است، از آن دست صحنه هایی که به یادمان می آورند تماشای اتفاقات روی پرده ی سینما می تواند چقدر لذت بخش باشد. «دست نیافتنی ها» فیلم خیلی خوبی است، فیلمی انرژی بخش، بامزه و دلگرم کننده - اما قدرت آن به میزان صداقت فیلم در بیان حقایق ارتباطی ندارد. یکی دیگر از خصوصیات «دست نیافتنی ها» این است که از گنجاندن داستان های فرعی بیش از حد در سیر اصلی روایت اجتناب می کند.
خبرهای مرتبط
جمله های تبلیغاتی یا tagline برای جلب نظر آنی مخاطب روی پوستر یا بیلبورد نوشته می شوند.
10 فیلم برتر درباره معلولین به مناسبت روز جهانی معلولان; Me Before You، I Am Sam، The Theory of Everything، Ray، My Left Foot ، Rain Man، Mary and Max، A Beautiful Mind، intouchables، Forrest Gump

دانلود های پیشنهادی

نظرهای منتشرشده

راضیه جعفری
۲ سال پیش
این فیلم فوق العاده هست، بهترین فیلم توی ژانر بیوگرافی.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ