پوستر فیلم در جستجوی دوری
نظر شما چیست؟
نظر شما چیست؟
۱۰ / ۷.۵۷
۴۳۸۱ رای
۱۰ / ۷.۵
۸ رای

در جستجوی دوری | Finding Dory (2016)

انیمیشن

به فیلم رای بده:


خلاصه فیلم:

بعد از پیدا شدن نمو در قسمت اول اکنون نمو در کنار پدرش مارلین و همچنین ماهی آبی فراموشکار «دوری» در اقیانوس زندگی آرامی را سپری می‌کند. اما در یکی از همین روزها دوری که مانند ماهی گُلی‌های معروف دارای حافظه‌ی 10 ثانیه‌ای است ناگهان به حافظه‌ی بلندمدت خود رجوع می‌کند و در آن به یاد می‌آورد که در دوران کودکی از پدر و مادرش جدا شده است. همین اتفاق باعث می‌شود که دوری به همراه مارلین و نمو سفری را برای پیدا کردن خانواده‌اش آغاز کند، سفری که اتفاقات و ماجراها و ملاقات با موجودات تازه‌ای را در پی خواهد داشت.

بازیگران فیلم در جستجوی دوری

عکس‌های فیلم در جستجوی دوری

نقدهای بلند فیلم در جستجوی دوری

اوون گلیبرمن

در جستجوي دوري دنباله جذاب و دلربا در جستجو نمو است. الن دی‌جنرس در نقش يك ماهي فراموشكار ياد مي گيرد كه كل زندگي به چه معنايي است.

خبرهای مرتبط با فیلم در جستجوی دوری

غمگین ترین صحنه های ماندگار انیمیشن های تاریخ سینما/ بخش اول

غم انگیزترین سکانس های ماندگار از بهترین انیمیشن های تاریخ سینما/ از صحنه های ناراحت کننده انیمیشن بالا (Up) تا صحنه های جذاب احساسی انیمیشن یخ زده (Frozen)

معرفی انیمیشن «در جستجوی دوری»(Finding Dory)، نکاتی پیرامون فیلم، عکس ها، پوستر و آنونس

در هفدهمین انیمیشن سینمایی شرکت پرآوازه‌ی پیکسار شاهد بازگشت ماهی و دیگر حیوانات دوست داشتنی اقیانوس خواهیم بود. "در جستجوی دوری" سیزده سال پس از "در جستجوی نمو" با کارگردان اصلی‌اش روانه‌ی سالنهای سینما شده تا رکوردهای فراوانی را جابه‌جا کند.

جذاب ترین و وسوسه کننده ترین فیلم های تابستان 2016/ قسمت دوم

در قسمت دوم جذاب ترین و وسوسه کننده ترین فیلم های تابستان 2016 به معرفی فیلم های افسانه ی تارزان، شکارچیان ارواح، غول بزرگ مهربان و ... خواهیم پرداخت.

نظرهای منتشر شده فیلم در جستجوی دوری

0 نظر