پوستر فیلم من قبل از تو
نظر شما چیست؟
نظر شما چیست؟
۱۰ / ۷.۲۲
۳۹۰۷ رای
۱۰ / ۵.۳۳
۶ رای

من قبل از تو | Me Before You (2016)

درام - عاشقانه

به فیلم رای بده:

کارگردان: تیا شروک
نویسنده: جوجو مویز

خلاصه فیلم:

یل تراینور (کلافلین) یک مرد 35 ساله‌ی موفق و مجرد است که زندگی آرام و رضایت بخشی را برای خود ساخته است. اما ویل در یک روز بارانی با یک موتورسیکلت تصادف می‌کند و فلج می‌شود به طوری که باید تا پایان زندگی‌اش با صندلی چرخ‌دار همراه باشد. از طرف دیگر با یک دختر 25 ساله بنام لو کلارک (کلارک) آشنا می‌شویم که زندگی کسالت‌باری دارد و در جستجوی شغلی جدید است. کمی بعد لو به خانه‌ی ویل که اکنون دیگر اخلاق و رفتار گذشته‌اش را ندارد وارد می‌شود تا به عنوان پرستار از وی مراقبت کند. در ادامه‌ی این آشنایی هر یک از این دو باعث ایجاد تغییری اساسی در روند زندگی طرف مقابل خواهند شد.

عکس‌های فیلم من قبل از تو

نقدهای کوتاه فیلم من قبل از تو

میک لاسال
سم کلافلین در نقش ویل ترینر یکی از بهترین بازیهای خود را به نمایش گذاشته است و به خوبی می تواند ترحم تماشاگر را برانگیزد. امیلیا کلارک هم که در حال تلاش برای خلاص شدن از به یاد آورده شدنش با سریال «بازی تاج و تخت» می باشد، در نقش لو بازی عالی از خود به نمایش گذاشته است. مخاطب به خوبی می تواند لحظات عاشقانه این دو را باور کند و البته با شادی شان مسرور و با غمشان محزون شود.
آلونسو دورالد
فیلم نتوانسته تا جذابیت روایی رمان جوجو مویز را به تصویر منتقل کند و در مقیاس یک اثر سینمایی شکست خورده است. اما نقطه اوج داستان که اتفاقاً مورد بحث بسیاری از محافل تا به امروز بوده، پایان بندی جسورانه آن می باشد که در فیلم نیز تمام و کمال به تصویر کشیده شده است و همانطور که پیش از این خواننده کتاب را غافلگیر کرده بود، مخاطب سینما را هم دچار شوک می کند.

نقدهای بلند فیلم من قبل از تو

خبرهای مرتبط با فیلم من قبل از تو

40 نکته خواندنی از امیلیا کلارک به مناسبت تولد 32 سالگی او

امیلیا کلارک بازیگر انگلیسی است که به مناسبت بازی در سریال" بازی تاج و تخت" برروی مچ دستش سه اژدها خالکوبی کرد.

10 فیلم برتر درباره معلولان به مناسبت روز جهانی معلولان

10 فیلم برتر درباره معلولین به مناسبت روز جهانی معلولان; Me Before You، I Am Sam، The Theory of Everything، Ray، My Left Foot ، Rain Man، Mary and Max، A Beautiful Mind، intouchables، Forrest Gump

معرفی فیلم «من قبل از تو»(Me Before You)، نکاتی پیرامون فیلم، عکس ها، پوستر و آنونس

فیلم درام "من قبل از تو" اثری رمانتیک است که از یک نویسنده‌ی خانم و همچنین از یک کارگردان خانم بهره برده و از شواهد مشخص است که آنها توانسته‌اند اثر قابل قبولی را به مخاطبان ارائه دهند.

نظرهای منتشر شده فیلم من قبل از تو

3 نظر

مهتاب مهتاب
۵ سال پیش
دوسش داشتم، سام کلافلین خیلی خوب بود، امیلی کلارک نه چندان
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
علی سپهری خامنه
۵ سال پیش
فیلم سرگرم کننده‌ای بود و فیلمی نبود که تو ذهن آدم بمونه.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
راضیه جعفری
۵ سال پیش
فیلم خوبی بود. پایانش متفاوت و شوک آور بود. اما به نظرم فیلم intouchables که جفت شخصیت های اصلیشون، فلج هستن، بهتر بود.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ