پوستر فیلم گاو خونی
نظر شما چیست؟
نظر شما چیست؟
۱۰ / ۴.۶۱
۸۶۸ رای
۱۰ / ۶.۳۳
۳ رای

گاو خونی (1381)

درام - فانتزی

به فیلم رای بده:

کارگردان: بهروز افخمی
تهیه کننده: علی معلم

خلاصه فیلم:

گاوخونی داستان کابوس‌های جوانی را حکایت می‌کند که خاطرات پدر مرده‌اش، شهر زادگاهش یعنی اصفهان و رودخانه زاینده رود او را به مرز پریشانی می‌رساند.

عکس‌های فیلم گاو خونی

خبرهای مرتبط با فیلم گاو خونی

ده فیلم اقتباسی دهه هشتاد سینمای ایران

مرور ده فیلم اقتباسی مهم سینمای ایران که در دهه هشتاد ساخته شده اند؛ مانند مهمان مامان و سنتوری داریوش مهرجویی، اتوبوس شب کیومرث پور احمد و شب های روشن فرزاد موتمن.

فیلم های پدرانه سینمای ایران/ بازی نسل ها

مروری بر پدرانه های ماندگار در فیلم های ایرانی. روابط میان پدران و فرزندانی که هرکدام به شکل خاص خود در ذهن مانده اند. گاه مانند «به نام پدر» پر از گلایه و تفاوت و گاه مانند «بوی پیراهن یوسف» پر از انتظار و اشک.

نگاهی به فیلم های دهه هشتاد؛ خارج از خیابان های شلوغ پایتخت

نگاهی به مهم ترین فیلم هایی که در دهه هشتاد خارج از تهران و خیابان های شلوغش ساخته شدند و لوکیشن اصلی خود را به شهرهایی دورتر از پایتخت انتقال دادند.

ده فیلم اقتباسی مهم سینمای ایران

به مناسبت روز کتاب و کتاب خوانی به سراغ فیلم های ایرانی رفتیم که از کتاب های ادبی مهم اقتباس شده اند. مانند «گاو»، «اینجا بدون من» و «پری».

بهترین نقش‌آفرینی‌های بهرام رادان

هم تماشاگران بهرام رادان را به‌خاطر چهره خاص و خصوصا چشمان روشنش در خاطر می‌سپرند و هم کیفیت بازی‌اش توجه فیلمسازان و تهیه‌کنندگان دیگر را به‌خود جلب می‌کند.

نظرهای منتشر شده فیلم گاو خونی

2 نظر

بامداد رکنی
۵ سال پیش
تجربه ی کابوس های تو درتوی راوی و یک رمان عجیب به صورت تصویری..بازی عزت الله انتظامی،رمان و فیلمنامه ی جعفر مدرس صادقی و روایت بهروز افخمی و بهرام رادان فوق العاده اند(از موسیقی انکیدو دارش و دکتر کیوان هنرمند هم نمی شود نام نبرد) هر چند که فیلمی نیست که نظر مثبت تمام بینندگان را جلب کند
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
ارش حسینی
۵ سال پیش
(خواب دیدم که خواب دیدم )کارگردانی بد کلا فیلم سخت فهمه حوصله سر بریه
خطر لو رفتن داستان
پاسخ