ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

خلاصه‌‌‌‌‌فیلم
زمانی که مقامات محلی عاجز از یافتن قاتل دختری می شوند، مادر دختر شخصا به بررسی این قتل می پردازد...

نظر منتقدین

اوون گلیبرمن
این احساسات شدید "مک دورمند" است که تصاویر را به هم متصل می کند. او از "میلدرد" یک قهرمان مبارز ساخته است. این بازیگر تاکنون نقشی این چنینی بازی نکرده بود، می توان گفت که این نقش مدیون بازی و شخصیت پردازی مک دورمند است که در یک لحظه احساساتی و دلسوز و در لحظه ای دیگر عبوس و ترسناک می شود. "مک دونا "نشان می دهد که چطور می توان از یک تئاتر فیلم نامه استخراج کرد اما نمی توان از یک فیلم نامه تئاتر ساخت. اما این موضوع به معنای نمایشی بودن دیالوگ های مک دونا نیست. فیلم "سه بیلبورد" براساس نوعی ایده ذهنی ساخته شده است، مضامین و استعاره ها با دقت بالایی کنار هم قرار گرفته که این نشان برجسته ای از یک فیلم خوش ساخت است. "سه بیلبورد" جنگ جدیدی بین صداقت زنانه و قدرت مردانه را با پرسیدن این سوال اعلام می کند" آیا مردان و زنان نمی توانند در کنار هم زندگی کنند؟"

خبرهای مرتبط

معرفی ۱۰ فیلم درام برتر سال ۲۰۱۷ به انتخاب مردم و بر اساس بیشترین رای
لیست برندگان اسکار 2018 اعلام شد. فیلم شکل آب با 4 جایزه اسکار صدرنشین نودمین دوره از مراسم اسکار شد. بعد از آن دانکرک برنده 3 جایزه، تاریک ترین ساعت و انیمیشن کوکو هرکدام برنده 2 جایزه شدند.
با نزدیک شدن به ایام جوایز اسکار نگاهی به برخی از نامزدهای اسکار امسال در گذشته و حال می اندازیم.
هفتاد و یکمین مراسم جوایز بفتا دیشب در حالی برگزار شد که فیلم فروشنده اصغر فرهادی در لیست نامزدهای بهترین فیلم خارجی زبان بود اما از دریافت این جایزه باز ماند.
روز سه شنبه نامزدهای نودمین اسکار اعلام شدند و این در حالی بود که برخی چهره ها و فیلم ها مانند جیمز فرانکو، استیون اسپیلبرگ، تام هنکس، زن شگفت انگیز و ... از حضور در این لیست جا ماندند. در این حین فیلم« شکل آب » توانست در ۱۳ بخش کاندید شود و بیشترین شانس دریافت جوایز اسکار را از آن خود کند. همچنین مریل استریپ با نامزدی در این بخش از اسکار تنها زنی است که تاکنون ۲۱ مرتبه نامزد دریافت جایزه اسکار شده است.

نظرهای منتشرشده


راضیه جعفری
۳ ماه پیش
پایان فیلم رو دوست داشتم. بازی فرانسیس مک دورمند و سم راکول عالی بود.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
مهتاب عیوضی
۷ ماه پیش
من دوسش داشتم. فرانسیس مک دورمند مثل یه مادر داغدیده بازی می کرد. سم راکول عالی بود. هردوشون لایق جوایز زیادی هستن. دیالوگ ها خیلی خوب بود و اصن تو ذوق نمیزد. آخر فیلم هم قشنگ تموم شد.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ

تلفن تماس:

۸۸۳۹۴۲۱۹-۰۲۱

استفاده از مطالب سلام سینما با ذکر منبع مجاز است.

کلیه حقوق این سایت برای سلام سینما محفوظ می‌باشد.

راه های ارتباطی با ما در شبکه های اجتماعی و پاسخ به سوالات شما:

logo-samandehi