پوستر فیلم سه بیلبورد خارج از ابینگ، میزوری
نظر شما چیست؟
نظر شما چیست؟
۱۰ / ۷.۱۲
۵۸۵۴ رای
۱۰ / ۷.۹
۱۰ رای

سه بیلبورد خارج از ابینگ، میزوری | Three Billboards Outside Ebbing, Missouri (2017)

درام - جنایی - کمدی

به فیلم رای بده:


خلاصه فیلم:

زمانی که مقامات محلی عاجز از یافتن قاتل دختری می شوند، مادر دختر شخصا به بررسی این قتل می پردازد...

عکس‌های فیلم سه بیلبورد خارج از ابینگ، میزوری

نقدهای کوتاه فیلم سه بیلبورد خارج از ابینگ، میزوری

اوون گلیبرمن
این احساسات شدید "مک دورمند" است که تصاویر را به هم متصل می کند. او از "میلدرد" یک قهرمان مبارز ساخته است. این بازیگر تاکنون نقشی این چنینی بازی نکرده بود، می توان گفت که این نقش مدیون بازی و شخصیت پردازی مک دورمند است که در یک لحظه احساساتی و دلسوز و در لحظه ای دیگر عبوس و ترسناک می شود. "مک دونا "نشان می دهد که چطور می توان از یک تئاتر فیلم نامه استخراج کرد اما نمی توان از یک فیلم نامه تئاتر ساخت. اما این موضوع به معنای نمایشی بودن دیالوگ های مک دونا نیست. فیلم "سه بیلبورد" براساس نوعی ایده ذهنی ساخته شده است، مضامین و استعاره ها با دقت بالایی کنار هم قرار گرفته که این نشان برجسته ای از یک فیلم خوش ساخت است. "سه بیلبورد" جنگ جدیدی بین صداقت زنانه و قدرت مردانه را با پرسیدن این سوال اعلام می کند" آیا مردان و زنان نمی توانند در کنار هم زندگی کنند؟"

نقدهای بلند فیلم سه بیلبورد خارج از ابینگ، میزوری

هدی مقدسی

سه بیلبورد بیرون ابینگ، میزوری شروع خوبی دارد: تردید،تلاش و تصمیم. سه بیلبورد عظیم‌الجثه‌ای که گویی نقشهای اصلی فیلم را با کلماتی جسور بازی می‌کنند،نقشی که در سینمای امروز هالیوود با حواشی بسیارش به شدت به کار می‌آید و شاید همین هوشمندی کارگردان در نگاه موازی‌اش جایزه‌های نخ نمایی همچون گلدن گلوب را ...

شکیب شیخی

مارتین مک‌دونا را بیشتر با نمایشنامه‌هایش می‌شناسیم. «ملکه زیبایی لی‌نین»، «غرب غم‌زده»، «مرد بالشی»، «مامورهای اعدام» و … همگی به سرعت این نویسنده جوان را حتی در ایران هم مشهور و محبوب کردند. جنون و خشونت تنیده در تاروپود آثار مک‌دوناست و همین مسئله جایگاهی رفیع به او هم در تاریخ هنر معاصر ایرلند و ...

اوون گلیبرمن

این فیلم جنگ جدیدی ازعدالت زنانه و قدرت مردانه را با پرسیدن این سوال مطرح میکند" آیا مردان و زنان نمی توانند در کنار هم زندگی کنند؟"

آرش پارساپور

عنوان عجیب فیلم جدید مارتین مک‌دونا، نشان دهنده مضمون عجیب آن هم هست و برعکس عنوان طولانی اش، مدت زمان مناسبی دارد که به جرات می توان گفت حتی یک ثانیه آن اضافه نیست. فیلم «سه بیلبورد خارج از ابینگ، میزوری» از آن دسته آثاری است که در سینمای پر زرق و برق هالیوود کم ساخته می شود. فیلم هایی با نوعی خشونت ...

خبرهای مرتبط با فیلم سه بیلبورد خارج از ابینگ، میزوری

بهترین فیلم های درام سال 2017

معرفی ۱۰ فیلم درام برتر سال ۲۰۱۷ به انتخاب مردم و بر اساس بیشترین رای

برندگان اسکار 2018 اعلام شد/ صدرنشینی شکل آب

لیست برندگان اسکار 2018 اعلام شد. فیلم شکل آب با 4 جایزه اسکار صدرنشین نودمین دوره از مراسم اسکار شد. بعد از آن دانکرک برنده 3 جایزه، تاریک ترین ساعت و انیمیشن کوکو هرکدام برنده 2 جایزه شدند.

نگاهی به گذشته و حال برخی از نامزدهای اسکار 2018

با نزدیک شدن به ایام جوایز اسکار نگاهی به برخی از نامزدهای اسکار امسال در گذشته و حال می اندازیم.

برندگان جایزه بفتا۲۰۱۸/ «فروشنده» اصغر فرهادی از دریافت جایزه بازماند

هفتاد و یکمین مراسم جوایز بفتا دیشب در حالی برگزار شد که فیلم فروشنده اصغر فرهادی در لیست نامزدهای بهترین فیلم خارجی زبان بود اما از دریافت این جایزه باز ماند.

شگفتی های لیست نامزدهای اسکار ۲۰۱۸

روز سه شنبه نامزدهای نودمین اسکار اعلام شدند و این در حالی بود که برخی چهره ها و فیلم ها مانند جیمز فرانکو، استیون اسپیلبرگ، تام هنکس، زن شگفت انگیز و ... از حضور در این لیست جا ماندند. در این حین فیلم« شکل آب » توانست در ۱۳ بخش کاندید شود و بیشترین شانس دریافت جوایز اسکار را از آن خود کند. همچنین مریل استریپ با نامزدی در این بخش از اسکار تنها زنی است که تاکنون ۲۱ مرتبه نامزد دریافت جایزه اسکار شده است.

نظرهای منتشر شده فیلم سه بیلبورد خارج از ابینگ، میزوری

2 نظر

راضیه جعفری
۳ سال پیش
پایان فیلم رو دوست داشتم. بازی فرانسیس مک دورمند و سم راکول عالی بود.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
مهتاب مهتاب
۳ سال پیش
من دوسش داشتم. فرانسیس مک دورمند مثل یه مادر داغدیده بازی می کرد. سم راکول عالی بود. هردوشون لایق جوایز زیادی هستن. دیالوگ ها خیلی خوب بود و اصن تو ذوق نمیزد. آخر فیلم هم قشنگ تموم شد.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ