ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید
پوستر فیلم رالف اینترنت را خراب می‌کند
۰/۱۰
۰ رای
۶.۵/۱۰
۴ رای

رالف اینترنت را خراب می‌کند | Ralph Breaks the Internet

به فیلم رای بده:


خلاصه‌‌‌‌‌فیلم
6 سال از دوستی «رالف» و «ونلوپ» گذشته و آنها ماجراجویی جدیدی را در فضای اینترنت شروع می کنند.

عکس‌های فیلم رالف اینترنت را خراب می‌کند

نقدهای کوتاه رالف اینترنت را خراب می‌کند

مایکل رشافن
زمانی که تماشاچی حس می‌کند طنز داستان در حال کمرنگ شدن است، فیلم ‌نامه ی «جانستون» و «پاملا ریبون» دوباره با عناصری مثل تجمع خنده‌ دار پرنسس‌های دیزنی، که نقطه اوج طنز کار است، جان دوباره ‌ای می‌دهند. در حالی‌ که ممکن است ضرب عاطفی انکارناپذیر فیلم (قسمتی که مربوط به پیچیده بودن روابط دوستی می‌شود) به اندازه قسمت‌ های طنز آن هوشمندانه نباشد، نمی ‌توان به چیزی مثل آموزش‌ های «آریل» و «موانا »به «ونلوپه» برای پیدا کردن آهنگ شخصی موردعلاقه ‌اش با نگاه کردن به پهنه آب و گرفتن ایده ی جدید، ایراد گرفت. هرچند «ریلی» و «سیلورمن» باز هم به عنوان شخصیت ‌های مهربان این فیلم شناخته می ‌شوند، دوستان تازه‌ و دلسوزی مثل شخصیت های «گدوت» و «هنسون» در کنار آنها قرار گرفته ‌اند تا به حل مشکلشان کمک کنند.
جیم ویودا
جایی که فیلم خودنمایی می کند داستان رفاقت این دو است و نشان می دهد بخش انیمیشن دیزنی چقدر برای بیان داستان های جدید تلاش می کند. آن ها خیلی راحت می توانستند بگویند رفاقت خوب است و «رالف» به دلیل فداکاری برای «ونلوپه» یک دوست خوب برای اوست. اما به جای آن، رالف اینترنت را خراب می کند داستانی عمیق تر دارد، و خطرات دوست بد بودن را نشان می دهد، آن هم با درگیر کردن «رالف» در یک رفتار فریب کارانه که سعی می کند به وسیله آن رفاقتش با «ونلوپه» را نجات دهد. برای مخاطبان کوچکتر، نمایش رفاقت بد در کنار رفاقت خوب خیلی کار جالبی است، مخصوصا در عصر اینترنت که بدون شناختن یک شخص می توان به او آسیب رساند.
پیتر بردشاو
اگر بخواهیم منصفانه به موضوع نگاه کنیم ، باید گفت که «رالف اینترنت را خراب می کند» با مشکلی مواجه است که هر فیلم دیگری با آن روبرو است. همه ی ما در طی روز با اینترنت سر و کار داریم اما این که چگونه بخواهیم آن را به تصویر بکشیم بسیار بسیار دشوار است. نگاه کردن دائمی مردم به گوشی های موبایل و تبلت هایشان می تواند تصویری بسیار خسته کننده باشد. یک جواب می تواند این باشد که مانند کاری که انیمیشن شرکت پیکسار یعنی «وارونه» انجام داد ، وارد این دنیای مخفی شویم اما باید این را نیز در نظر داشته باشیم که این دنیای مخفی با دنیای حقیقی رابطه ای بسیار قوی و تنگاتنگ دارد. در این دنیا ، این اینترنت است که رالف را شکست می دهد و ورشکسته می کند.
خبرهای مرتبط
نامزدهای جوایز گلدن گلوب 2019 هم اکنون اعلام شدند.
نظرهای منتشرشده

تلفن تماس:

۸۸۳۹۴۲۱۹-۰۲۱

استفاده از مطالب سلام سینما با ذکر منبع مجاز است.

کلیه حقوق این سایت برای سلام سینما محفوظ می‌باشد.

راه های ارتباطی با ما در شبکه های اجتماعی و پاسخ به سوالات شما:

logo-samandehi