پوستر فیلم رالف اینترنت را خراب می‌کند

فیلم‌ سینمایی |انیمیشن ، ماجراجویی ، کمدی

رالف اینترنت را خراب می‌کند

Ralph Breaks the Internet

۷.۷ /۱۰
امتیاز سلام سینما

از ۱۳۳ رای

منتقدان:

۶.۸

امتیاز دهید:

6 سال از دوستی «رالف» و «ونلوپ» گذشته و آنها ماجراجویی جدیدی را در فضای اینترنت شروع می کنند.

ویدیوهای فیلم رالف اینترنت را خراب می‌کند

«رالف اینترنت را خراب می‌کند ...

عکس‌های فیلم رالف اینترنت را خراب می‌کند


تراجی پی.هنسون در انیمیشن سینمایی «رالف اینترنت را خراب می کند» (Ralph Breaks the Internet)
سارا سیلورمن در انیمیشن سینمایی «رالف اینترنت را خراب می کند» (Ralph Breaks the Internet)
نمایی از انیمیشن سینمایی «رالف اینترنت را خراب می کند» (Ralph Breaks the Internet)
انیمیشن سینمایی «رالف اینترنت را خراب می کند» (Ralph Breaks the Internet)
سینمایی «رالف اینترنت را خراب می کند» (Ralph Breaks the Internet)
گل گدوت در انیمیشن سینمایی «رالف اینترنت را خراب می کند» (Ralph Breaks the Internet)
جان سی ریلی و سارا سیلورمن در انیمیشن سینمایی «رالف اینترنت را خراب می کند» (Ralph Breaks the Internet)
تراجی پی.هنسون، جان سی ریلی و سارا سیلورمن در انیمیشن سینمایی «رالف اینترنت را خراب می کند» (Ralph Breaks the Internet)

دیالوگ های به یاد ماندنی

نقدهای بلند فیلم رالف اینترنت را خراب می‌کند

  رالف خرابکار ۲ «رالف اینترنت را خراب می کند» به کارگردانی ریچ مور و فیل جانستون، دار و ندار هالیوود برای بچه هایی است که تصویر رنگین کمان را به سیاهی شب ترجیح می دهند. این انیمیشن که در ادامه قسمت اول آن ساخته شده است، از نظر تکنیکی به مراتب در سهولت و درک محتوا از سوی مخاطب پیشرفت داشته و می تواند نمونه یک سرگرمی مفرح و آموزنده در جغرافیای بصری باشد. *ترکیب جذابیت رالف خرابکار ۲ نه تنها از نظر تاثیرگذاری یک قدم جلوتر از نمونه های انیمه در هالیوود است، بلکه شکل تاثیرگذاری آن مخاطب را دانای کل نامحدود می کند. روایت در انیمیشن به دو عنصر فعالِ شخصیت ها و زمینه، بستگی دارد. ارتباطی که کاراکتر های داستان بیرون از فضای مجازی با یک دیگر برقرار کرده اند، بشدت کلاسیک است و این ابژه نه تنها بر جزئیات خلق و خوی آنان تاثیر گذاشته، بلکه چهره و حجم آنان را مورد پوشش قرار داده است. غریبگی دو شخصیت اصلی (رالف و ونلوپ) در دنیایی که کم و بیش برای مخاطب هدف این انیمیشن آشناست، خود شروعی دوباره برای تعریف ابزاری است که نیاز به آگاه سازی و آموزش طرز بهره بری از آن از الزامات یک جامعه برای هدایت نو ظهوران یک خانواده است. این مهم به طرز شگفتی ساز هنر (انیمیشن) توسط رالف خرابکار صورت گرفته است، اما مسلماً زمینه ای که سازندگان چنین محتوایی برای مخاطب هدف خود مهیا کرده اند با اهداف همه جوامع فرهنگی سنخیت ندارد. از سوی دیگر شخصیت های بکار گرفته شده در انیمیشن های هالیوودی و مشخصا رالف خرابکار از ترکیب جذابیت های گذشته به دست آمده اند. همانطور که می بینیم در این انیمیشن شخصیت هایی مانند موآنا، مریدا، راپانزل و … در تقسیم بندی مجازی و حقیقی داستان به طرز ماهرانه ای به ایفای نقش می پردازند. سونیک در ...ادامه مطلب
  رالف خرابکار عنوان انیمیشنی از والت دیزنی بود که در سال ۲۰۱۱ مهمان پرده سینماها شد و توانست جمع کثیری از گیمرها (به خصوص رترو گیمرها یعنی افرادی که بازی‌های کلاسیک و قدیمی را بیشتر دوست دارند) را به سمت خود جلب کند. رالف خرابکار علی رغم ایرادات ریز و درشتی که داشت با انبوه ایستراگ‌ها و ادای دین‌ها به بازی‌های مختلف، توانست با اقبال عمومی مواجه شود. ساخت قسمت دوم این انیمیشن با توجه به پیشرفت تکنولوژی و توسعه و رشد اینترنت در این سال‌ها صورت گرفته و تصمیم بر این شده که رالف این بار به دنیای وب سر بزند. انیمیشن Ralph Breaks The Internet همین داستان را روایت می‌کند. کارگردان: ریچ مور، فی جانستون استودیو تهیه کننده: والت دیزنی صدا پیشگان: گل گدوت، ...ادامه مطلب

نقدهای کوتاه فیلم رالف اینترنت را خراب می‌کند


نویسنده

مایکل رشافن

زمانی که تماشاچی حس می‌کند طنز داستان در حال کمرنگ شدن است، فیلم ‌نامه ی «جانستون» و «پاملا ریبون» دوباره با عناصری مثل تجمع خنده‌ دار پرنسس‌های دیزنی، که نقطه اوج طنز کار است، جان دوباره ‌ای می‌دهند. در حالی‌ که ممکن است ضرب عاطفی انکارناپذیر فیلم (قسمتی که مربوط به پیچیده بودن روابط دوستی می‌شود) به اندازه قسمت‌ های طنز آن هوشمندانه نباشد، نمی ‌توان به چیزی مثل آموزش‌ های «آریل» و «موانا »به «ونلوپه» برای پیدا کردن آهنگ شخصی موردعلاقه ‌اش با نگاه کردن به پهنه آب و گرفتن ایده ی جدید، ایراد گرفت. هرچند «ریلی» و «سیلورمن» باز هم به عنوان شخصیت ‌های مهربان این فیلم شناخته می ‌شوند، دوستان تازه‌ و دلسوزی مثل شخصیت های «گدوت» و «هنسون» در کنار آنها قرار گرفته ‌اند تا به حل مشکلشان کمک کنند.

نویسنده

جیم ویودا

جایی که فیلم خودنمایی می کند داستان رفاقت این دو است و نشان می دهد بخش انیمیشن دیزنی چقدر برای بیان داستان های جدید تلاش می کند. آن ها خیلی راحت می توانستند بگویند رفاقت خوب است و «رالف» به دلیل فداکاری برای «ونلوپه» یک دوست خوب برای اوست. اما به جای آن، رالف اینترنت را خراب می کند داستانی عمیق تر دارد، و خطرات دوست بد بودن را نشان می دهد، آن هم با درگیر کردن «رالف» در یک رفتار فریب کارانه که سعی می کند به وسیله آن رفاقتش با «ونلوپه» را نجات دهد. برای مخاطبان کوچکتر، نمایش رفاقت بد در کنار رفاقت خوب خیلی کار جالبی است، مخصوصا در عصر اینترنت که بدون شناختن یک شخص می توان به او آسیب رساند.

نویسنده

پیتر بردشاو

اگر بخواهیم منصفانه به موضوع نگاه کنیم ، باید گفت که «رالف اینترنت را خراب می کند» با مشکلی مواجه است که هر فیلم دیگری با آن روبرو است. همه ی ما در طی روز با اینترنت سر و کار داریم اما این که چگونه بخواهیم آن را به تصویر بکشیم بسیار بسیار دشوار است. نگاه کردن دائمی مردم به گوشی های موبایل و تبلت هایشان می تواند تصویری بسیار خسته کننده باشد. یک جواب می تواند این باشد که مانند کاری که انیمیشن شرکت پیکسار یعنی «وارونه» انجام داد ، وارد این دنیای مخفی شویم اما باید این را نیز در نظر داشته باشیم که این دنیای مخفی با دنیای حقیقی رابطه ای بسیار قوی و تنگاتنگ دارد. در این دنیا ، این اینترنت است که رالف را شکست می دهد و ورشکسته می کند.

خبرهای مرتبط با فیلم رالف اینترنت را خراب می‌کند

نظرهای منتشر شده فیلم رالف اینترنت را خراب می‌کند

۲ سال پیش

۴ مهر ۱۳۹۸

عالی
۰
۰
پاسخ
گزارش تخلف

۲ سال پیش

۱۳ مرداد ۱۳۹۸

من قسمت اول این انیمیشن رو ندیدم، اما این قسمتش جالب بود.
۰
۰
پاسخ
گزارش تخلف

۲ سال پیش

۳۱ تیر ۱۳۹۸

متوسط حداقل از یکش بهتر بود
۰
۰
پاسخ
گزارش تخلف

۳ سال پیش

۲۴ تیر ۱۳۹۸

مانند قسمت اول عالی بود
۰
۰
پاسخ
گزارش تخلف