ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید
پوستر فیلم تنت

خلاصه‌‌‌‌‌فیلم
او تنها با یک واژه مسلح شده است. تنت، تنها اسلحه‌اش در مقابل جنگ برای نجات کل دنیاست. او سفری را در دنیایی مبهم و پیچیده آغاز می‌کند و در این دنیا ماموریتی دارد که در چیزی فراتر از زمان واقعی آشکار خواهد شد. این سفر در زمان نیست، بلکه وارونگی زمان است.

ویدیوها

معرفی کامل فیلم

نظر شما چیست؟

عکس‌های فیلم تنت

نقدهای کوتاه تنت

پیتر بردشاو
چه کسی سینما را نجات خواهد داد؟ فیلم جدید از فرنچایز «جیمز باند» که همچنان سردرگم است و نه سینما را برای اکران انتخاب می‌کند و نه سرویس‌های آنلاین. لایواکشن جدید دیزنی یعنی «مولان» نیز در حال آماده شدن برای پخش روی سرویس‌های آنلاین است. در نتیجه این وظیفه‌ی خطیر بر دوش «کریستوفر نولان» است که با اکران اثر جدیدش در سینماها قماری بزرگ کرده است. «تنت» به شکل غول‌آسایی گیج‌کننده،‌ به شکل غول‌آسایی سرگرم‌کننده و به شکل غول‌آسایی متافیزیکی است.
رابی کالین
نمی‌خواهم بگویم که مغز «نولان» خارج از بعد مکان-زمان قدرت تشخیص و تحلیل دارد. اما وقتی آثاری مثل «تلقین»، «در میان ستارگان» و «تنت» را از او می‌بینیم سخت است که بپذیریم مغز «نولان» مانند یک انسان عادی عمل می‌کند. او «دانکرک» را پیش از برگزیت، «شوالیه تاریکی برمی‌خیزد» را پیش از ریاست جمهوری ترامپ ساخت و الان «تنت» را در دنیایی ساخته است که قهرمان داستانش باید ماسک بر صورت بزند.
ریچارد روپر
در «تنت» اثر جدید «کریستوفر نولان» گاهی اوقات کاراکترها مجورند که ماسک بر صورت بزنند. من هم هنگام تماشای فیلم ماسک زده بودم و شما هم اگر بخواهید این فیلم را در سینماها ببینید باید از ماسک صورت استفاده کنید. چه دنیای عجیبی شده است. دیوانگی دنیایی که در آن زندگی می‌کنیم با دیوانگی دنیایی که «نولان» در «تنت» به تصویر کشیده است بسیار شباهت دارد.
فیونوالا هالیگان
«تنت» اثری بسیار جذاب و هیجان‌انگیز در ژانر اکشن از «کریستوفر نولان» است که امید می‌رود بتواند به مثابه‌ شوکی به بازار کساد سینما در پایان تابستان 2020 عمل کند. قهرمان فیلم در کت و شلوار شیک توسطی زنی در لباس سفید آزمایشگاهی در برابر اطلاعاتی راجع به سفر در زمان قرار می‌گیرد. آن زن به او می‌گوید: «سعی نکن درکش کنی، تنها حسش کن.» در حالی که بنظر می‌رسد باید برای او آرزوی موفقیت می‌کرد.
دونالد کلارک
کسی می‌گوید: «آینده در حال حمله کردن به ماست». جای دیگری گفته می‌شود که تهدید فعلی بدتر از هولوکاست هسته‌ای است. یکی باید برایم یک لیوان آب میاورد زیرا بعد از تماشایش متوجه شدم که شوخی نیست. منصفانه باید گفت که قهرمان داستان «نولان» با خشونت فراوانی روبروست. او مثل خود فیلم که باید در مقابل شرایط سخت کنونی برای اکران مقاومت کند، مجبور به مقاومت در برابر شخصی به نام «ساتور» است.
خبرهای مرتبط
معرفی برترین و جدیدترین فیلم های سینمایی ژانر علمی تخیلی/ فیلم های محبوبی مانند تنت که با وجود شیوع ویروس کرونا در سال 2020 اکران جهانی شدند.
اولین نقدها و امتیاز منتقدان به فیلم «تنت»(tenet) ساخته کریستوفر نولان منتشر شد./ بازی زیرکانه و هوشمندانه رابرت پتینسون و الیزابت دبیکی
مروری بر حواشی ساخت و تولید «تنت»(Tenet) آخرین فیلم کریستوفر نولان، زمان و تاریخ اکران و پخش جهانی و واکنش‌های اولیه سازندگان و بازیگران به فیلم.
کمپانی برادران وارنر اعلام کرد که فیلم هیجانی و جاسوسی تنت (Tenet) به کارگردانی کریستوفر نولان را از تقویم اکران خارج کرده است.
معرفی برترین فیلم های سینمایی جدید ژانر اکشن که سال 2020 در آمریکا اکران شدند و امتیاز بالایی کسب کردند. از جهش یافته های جدید و بیوه سیاه تا تنت .

دانلود های پیشنهادی

نظرهای منتشرشده