۱۰ / ۴.۴
۵ رای
۱۰ / ۰
۰ رای

شام ایرانی - میزبان شب اول: سامان گوران (1398)

کمدی - خانوادگی

به فیلم رای بده:

کارگردان: سعید ابوطالب
تهیه کننده: سعید ابوطالب

خلاصه فیلم:

در فصل نهم «شام ایرانی»، پوریا پورسرخ، نیما شاهرخ شاهی، سامان گوران و امره تتیکل حضور دارند و با یکدیگر به رقابت می‌پردازند. در شب اول، سامان گوران، میزبان است. بازیگران مرد در همه جای دنیا ، کم تر اهل آشپزی هستند اما می توانند شرایطی ایجاد کنند که به میهمانهایشان خوش بگذرد شام ایرانی در این فصل ، یک رئالیتی شوی واقعی است که در آن ، بازیگران فقط آشپزی نمی کنند بلکه به هر روشی سعی می کنند از میهمانانشان رای بگیرند .

بازیگران فیلم شام ایرانی - میزبان شب اول: سامان گوران

عکس‌های فیلم شام ایرانی - میزبان شب اول: سامان گوران

نظرهای منتشر شده فیلم شام ایرانی - میزبان شب اول: سامان گوران

4 نظر

آیگل حسینی
۱۱ روز پیش
سلام و عرض خسته نباشید خدمت جناب آقای سامان گوران، امتیاز شما در میزبانی بسیار عالی هست و خیلی خوب مهمانداری انجام شده ، بنده به شما نمره عالی را می دهم به هرحال خیلی خوب بود.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
محمدرضا لواسانی
۱۰ ماه پیش
با سلام چرا هیچکدام از دی وی دی های شام ایرانی نیامده بیرون هیجا ندارن همه می گن هنوز نیامده
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
پريسا پوراحمدي
یک سال پیش
واقعا متاسفم اقاي سامان گوران بسيار بي ادب و بي مزه و بي فرهنگ با لوس بازيهايي كه نه تنها خنده نداشت ابروي ما رو پيش بازيگر مودب و با كلاس تركيه اي برد و فرهنگ كشورمون رو با شوخي هاي بي مزش و بي ادبيهاش زير سوال برد ما كل خانواده فقط متاسف شديم خواهش ميكنم در انتخاب افراد دقت كنيد اولا شوخي بايد به شخص بياد دوما بايد شخص فرهنگ و ادب داشته باشه
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
الی نصیری
یک سال پیش
به نظرم یه جاهایی واقعا شوخی‌های سامان گوران از حد می‌گذشت و بازیگر ترک اذیت و ناراحت می‌شد و بی‌احترامی بود. واقعا چرا بازیگر ترک آوردن که زبون همدیگه رو نمیفهمن!!
خطر لو رفتن داستان
پاسخ