ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید
پوستر فیلم احضار روح ۲
۷.۶/۱۰
۲۷۹۳ رای
۶.۶/۱۰
۸ رای

احضار روح ۲ | The Conjuring 2

به فیلم رای بده:

کارگردان
جیمز وَن
نویسنده
چاد هیس، کری هیس، جیمز وان
بازیگرهاپاتریک ویلسون، ورا فارمیگا، فرانسیس اوکانر، مدیسون وولف، سایمون مک‌برنی

خلاصه‌‌‌‌‌فیلم
در قسمت دوم فیلم "احضار ارواح" که روایتگر ماجرایی حقیقی در سال 1977 است، باز هم زوج لورین (فارمیگا) و اد وارن (ویلسون) درگیری پرونده‌ی ماوراییِ تازه‌ای می‌شوند. آنها اینبار به شهر لندن سفر می‌کنند تا به درخواست زنی میانسال بنام پگی هاجسون (اوکانر) که مادر چهار فرزند است رسیدگی کنند. پگی معتقد است که در منزل آنها فعالیت‌های غیرطبیعی‌ای احساس می‌شود. کمی پس از رسیدن لورین و اد به منزل هاجسون دختر کوچک خانواده توسط ارواح شیطانی تسخیر می‌شود و شرایط را به شدت بحرانی می‌کند. اکنون تنها راه لورین و اد برای پاکسازی خانه و نجات دخترک این است که در مقابل ارواح شیطانی و مخرب، خودشان را هدف تسخیر قرار دهند.

ویدیوها

نظر شما چیست؟

عکس‌های فیلم احضار روح ۲

خبرهای مرتبط
قسمت دوم فیلم "احضار روح" (The Conjuring) اینبار باز هم به کارگردانی جیمز وان موفق شده باری دیگر هواداران سبک وحشت را به سینماها بکشاند. (اگر به اخبار و حوادث ماورایی علاقه‌ای ندارید لطفا بخش "نکاتی پیرامون فیلم" را مطالعه نفرمایید)
تابستان فصل رونق سینما و اکران فیلم های پر فروش در دنیاست. در این گزارش داریم سعی داریم در دو قسمت فیلمهای مهم و احتمالا پرفروش که در فصل تابستان 2016 اکران کنیم را معرفی کنیم.

دانلود های پیشنهادی

نظرهای منتشرشده

مهتاب مهتاب
۴ سال پیش
فیلم خیلی خوب ترس و منتقل میکنه و ب نظر من از قسمت 1 هم بهتره، فضا، صداها و بازیگرا بخصوص دختربچه هم خیلی خوب انتخاب شدن ، ب امید قسمت سوم
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
بهار
۴ سال پیش
چطور می‌تونم دانلود کنم این فیلمو اصلا امکانش هست ؟؟
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
مهتاب مهتاب
۴ سال پیش
"ورا فارمیگا" بهترین بازیگر زنی که میتونه ترس و وحشت و انتقال بده
خطر لو رفتن داستان
پاسخ