پوستر فیلم احضار روح 2
نظر شما چیست؟
نظر شما چیست؟
۱۰ / ۷.۵۵
۲۷۹۵ رای
۱۰ / ۶.۶۳
۸ رای

احضار روح 2 | The Conjuring 2 (2016)

ترسناک - اسرار آمیز - هیجانی

به فیلم رای بده:

کارگردان: جیمز وان

خلاصه فیلم:

در قسمت دوم فیلم "احضار ارواح" که روایتگر ماجرایی حقیقی در سال 1977 است، باز هم زوج لورین (فارمیگا) و اد وارن (ویلسون) درگیری پرونده‌ی ماوراییِ تازه‌ای می‌شوند. آنها این بار به شهر لندن سفر می‌کنند تا به درخواست زنی میانسال بنام پگی هاجسون (اوکانر) که مادر چهار فرزند است رسیدگی کنند. پگی معتقد است که در منزل آنها فعالیت‌های غیرطبیعی‌ای احساس می‌شود. کمی پس از رسیدن لورین و اد به منزل هاجسون دختر کوچک خانواده توسط ارواح شیطانی تسخیر می‌شود و شرایط را به شدت بحرانی می‌کند. اکنون تنها راه لورین و اد برای پاکسازی خانه و نجات دخترک این است که در مقابل ارواح شیطانی و مخرب، خودشان را هدف تسخیر قرار دهند.

عکس‌های فیلم احضار روح 2

نقدهای بلند فیلم احضار روح 2

خبرهای مرتبط با فیلم احضار روح 2

انتشار تریلر تاریک ترین قسمت فیلم احضار روح(the conjuring)

تریلر قسمت سوم فیلم سینمایی«احضار روح»(Conjuring) خانواده‌ی «وارن»(Warren) را در حال مبارزه با شیاطین در دهه‌ی 80 میلادی نشان می‌دهد.

بهترین فیلم های ترسناک تاریخ سینما درباره روح، جن و تسخیر

معرفی برترین فیلم های ترسناک جنی و روحی جهان برای مخاطبان ایرانی/ ترسناک ترین فیلم های شیطانی دنیا از عروسک تسخیرشده آنابل تا کلبه وحشت، جن گیر و احضار روح

معرفی فیلم «احضار روح 2» (The Conjuring 2)، نکاتی پیرامون فیلم، عکس ها، پوستر و آنونس

قسمت دوم فیلم "احضار روح" (The Conjuring) اینبار باز هم به کارگردانی جیمز وان موفق شده باری دیگر هواداران سبک وحشت را به سینماها بکشاند. (اگر به اخبار و حوادث ماورایی علاقه‌ای ندارید لطفا بخش "نکاتی پیرامون فیلم" را مطالعه نفرمایید)

جذاب ترین و وسوسه کننده ترین فیلم های تابستان 2016/ قسمت اول

تابستان فصل رونق سینما و اکران فیلم های پر فروش در دنیاست. در این گزارش داریم سعی داریم در دو قسمت فیلمهای مهم و احتمالا پرفروش که در فصل تابستان 2016 اکران کنیم را معرفی کنیم.

نظرهای منتشر شده فیلم احضار روح 2

3 نظر

مهتاب مهتاب
۵ سال پیش
فیلم خیلی خوب ترس و منتقل میکنه و ب نظر من از قسمت 1 هم بهتره، فضا، صداها و بازیگرا بخصوص دختربچه هم خیلی خوب انتخاب شدن ، ب امید قسمت سوم
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
بهار
۵ سال پیش
چطور می‌تونم دانلود کنم این فیلمو اصلا امکانش هست ؟؟
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
مهتاب مهتاب
۵ سال پیش
"ورا فارمیگا" بهترین بازیگر زنی که میتونه ترس و وحشت و انتقال بده
خطر لو رفتن داستان
پاسخ