۱۰ / ۵.۳۷
۵۶۷ رای
۱۰ / ۳
۲ رای

آذر، شهدخت، پرویز و دیگران (1392)

درام - کمدی

به فیلم رای بده:

کارگردان: بهروز افخمی

خلاصه فیلم:

درباره همسر خانه دار یک بازیگر مشهور سینما است که در آخرین فیلم او با وی همبازی می شود و آنچنان مورد توجه منتقدان قرار می گیرد که منجر به حسادت او می شود. روابط صمیمانه آنها تیره شده، زن قهر می کند و به باغچه خانوادگی دماوند می رود. با بازگشت دخترشان به ایران روابط آنها دستخوش تحولاتی می شود.

عکس‌های فیلم آذر، شهدخت، پرویز و دیگران

نقدهای کوتاه فیلم آذر، شهدخت، پرویز و دیگران

مهرزاد دانش
به نظر می‌رسد یکی از بارز‌ترین پتانسیل‌های متن این فیلم، مایه‌های چخوفی داستان آن باشد که برش‌هایی از زندگی یک خانواده را در ارتباط با موضوع زناشویی روایت می‌کند. اما این پتانسیل، به دلیل ناپیوستگی فضای داستان و فقدان محور مشخص دراماتیک چندان به فعلیت درنیامده است و از همین رو شوخی‌های فیلم هم عقیم مانده است.روایت فیلم در یک روند بی‌فراز و نشیب حرکت می‌کند و گذر از معضل زوج میان‌سال بر سر بازیگری زن در سینما به سمت معضل دختر جوان بر سر تمایلات غیرطبیعی همسر خارجی‌اش، بدون ظرافت انجام گرفته است. فیلم به طور کلی اثری خسته‌کننده است.
علی شیرازی
آذر، شهدخت، پرویز و دیگران دقیقاً بر اساس یکی از اهداف مهم و اصلی سینما شکل گرفته است؛ یعنی کشاندن تماشاگر به سینما و راضی بیرون فرستادن او. این اتفاق در سالی که یکی از فقیرترین دوره‌های کل جشنواره محسوب می‌شود بسیار هم فرخنده است. هرچند که آذر... به خودی خود هم فیلم خوبی است. فیلم‌نامه، کارگردانی، انتخاب درست بازیگران و بازی خوب بیش‌تر آن‌ها اثر تازه‌ی افخمی را به فیلمی مفرح بدل کرده و استقبال خوب تماشاگران در سال آینده، پاسخی مثبت خواهد بود از سوی تماشاگرانی که این سال‌ها به‌شدت به فضای چنین فیلم‌هایی نیاز دارند.

نقدهای بلند فیلم آذر، شهدخت، پرویز و دیگران

امین رضایی

انتخاب فیلمنامه افخمی به عنوان بهترین فیلمنامه جشنواره سی و دوم فجر در حالی که به شدت گسسته است و حذف بسیاری از سکانس های آن هیچ ضربه ای به فیلم نمی زند، نشانی از قحطی فیلمنامه های ساختارمند در سینمای ایران است، فیلمنامه هایی که از تمام امکانات بیانی سینما بهره جویند...

مصطفی ناظمی

برنده برترین فیلم و برترین فیلمنامه از مهمترین رویداد سالانه سینمای ایران ؛ جمله ای که در نگاه اول انتظار هایی برای تماشای فیلمی که گویا بهترین بوده بالا می برد ، حداقل از نظر فیلمنامه و داستان . حال چقدر راضی کننده و تماشایی است ؟ جقدر فیلمنامه منسجم و داستان جذاب است ؟ چه محتوایی در چه فرم سینمایی ...

یاسمن خلیلی فرد

نوشتن درباره آخرین فیلم بهروز افخمی دشوار است، نه بدان جهت که فیلم دشوار و چالش برانگیز باشد بلکه از آن جهت که او طیف گسترده ای از فیلمهای متفاوت را در کارنامه اش دارد و این است که قضاوت درباره کارهای او را دشوار می سازد.

خبرهای مرتبط با فیلم آذر، شهدخت، پرویز و دیگران

درخشان ترین و غنی ترین دوره های جشنواره فیلم فجر

مرور هفت دوره به یادماندنی و درخشان تاریخ جشنواره فیلم فجر از نظر سینمایی. دوره هایی که بیشترین تعداد فیلم های ماندگار و مهم را در خود جا داده اند.

پیرمردهای ماندگار سینمای ایران

مروری بر ده پیرمرد ماندگار سینمای ایران که هرکدام به خاطر جدیت یا بامزگی شان در خاطرها ماندگار شده اند. فرقی هم ندارد نقششان کوتاه و جزیی بوده باشد یا بلند و اصلی.

نظرهای منتشر شده فیلم آذر، شهدخت، پرویز و دیگران

50 نظر

علیرضا
۵ سال پیش
آقای افخمی شما میای و از اصغر فرهادی بزرگ ایراد میگیری؟ تو [...]از خودت نشون بده و بعد بیا ایراد بگیر. این فیلم بود؟ بای سکشوال یعنی دوجنسه. هموسکشوال یعنی همجنسگرا. برادر اطلاعاتت رو بیشتر کن بعد فیلم نامه بنویس. انتخاب بازیگرت که افتضاح بود. فخیم زاده به درد همون نقش شمر و عمر میخوره. [...] بحث گیاه خواری و گنچری رو هم که نمیدونم از کدوم زاویه نپخته ذهنت پیدا کردی.!!! فیلم چند تکه. بی محتوا. بدون چالش. خسته کننده. مهوع. بی سرو سامان. لوس. با چاشنی حرفهای احمقانه فلسفی. چی رو میخواستی بگی؟ حرف حسابت چی بود؟ اسم فیلم هم که کپی برداری از اسم جدایی نادر از سیمین بود. باور کن انقدر بد بود که حتی حالم بد میشه راجع بهش فکر کنم و بنویسم. بدبختی اینه که جناب افخمی نقد هم میکنه. وای ی ی ی ی!!!!
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
سعيد
۵ سال پیش
يك گزاره منطقي در رياضيات كشف شد: گياه خوار بودن مترادف همجنسگرا بودن خخخخخخ گياه خوار بودني كه جواب خيلي از مشكلات و بي عدالتي ها و تفاوت انسان با حيوان را روشن كرده در ضمن دندان نيشي كه انسان داره را خيلي از حيوانات گياه خوار دارند اي كاش ما ايرانيها تحقيق كردن را بيشتر از حراف بودن دوست داشتيم
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
سحر
۵ سال پیش
من اصلا از این فیلم خوشم نیومد. خیلی بی مزه بود. بازی مرجان شیرمحمدی یخ
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
بی تا
۵ سال پیش
اتفاقاً فیلم کاملا بدی بود. فقط بازی های خوب داشت اونم فقط از مهدی فخیم زاده، گوهر و شهین تسلیمی
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
ali nori
۵ سال پیش
فیلم بدی نبود اما با توجه به عوامل انتظار بیشتری می رفت.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
هادی صمیمی
۵ سال پیش
فیلم به سبک کمدی ،‌ درام ساخته شده و دلیل نداره شما منتظر صحنه اکشن یا جلوه های ویژه و یا صحنه های عچیب و غریبی باشید... داستان فیلم اینطوری نوشته شده و دلیل نداره داستان طوری که ما دوست داریم پیش بره .... متاسفانه تنها نقطه ضعف فیلم پایانش بود... یعنی چی پایان باز؟؟؟ خدا پدرتو بیامرزه اصغر فرهادی با اون اسکار الان دیگه یه فیلم هم نمیتونین پیدا کنین که درست و حسابی تموم بشه هر لحظه امکان داره نوشته های آخر فیلم پدیدار بشه!!!!!
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
محمد
۵ سال پیش
افتضاح تو رودرواسی (رودربایستی) اهل و عیال فیلم ساختن همین میشه دیگه
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
ساره
۵ سال پیش
حالا نمیشد شیرمحمدی همون نویسنده بمونه؟ خیلی ضعیفه بازیش! هر چی زور میزد اشکش درنمیومد.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
لیلا از آذربایجان
۶ سال پیش
موضوع کلی فیلم که درباره خانواده ست خوبه ولی به بدترین شکل نمایش داده شده فیلم نامه یکپارچه و منسجم نبود. صدای راوی آزار دهنده بود من که اعصابم خورد شد.اصلا اجازه نمیداد بیننده نگاه کنه و شخصیت ها و کارکترها رو کشف کنه,توهین به شعور بیینده بود. تو فیلم دوتا مشکل بزرگ مطرح شد بدون هیچ راه حلی وهمه خوش و خرم بدون هیچ ناراحتی به زندگیشون ادامه دادن بازی امیر دانایی خیلی بد بود کلا مصنوعیه بازیش بازی مرجان شیر محمدی هم بسیاررررر ضعیف بود؛نمیتونم شدت ضعفو توضیح بدم داغون بود داغون تعداد بازیگرا زیاد بود و به جز چند شخصی اصلی بقیه اضافی بودن چون معرفی نشدن... تنها قسمتی که خوشم اومد دیالوگ آقای فخیم زاده راجع به گیاه خوری و پنچری و اینا زد. به کاربردن اسم اصیل ایرانی واسه سگ توهین آمیزه مسخره ترین قسمت میدونید کجا بود خدمتکار خونه از صاحب خونه باکلاس تر و شیک تر بود چه نیازی داشت به کارگری؟؟!!!!!توهین نشه ولی همه مون خدمتکار دیدیم ظاهر شون ساده ست در نهایت من توصیه میکنم این فیلم و نبینیددددددددد
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
شیرین
۶ سال پیش
آقای افخمی دچار افت زیادی شدن. برنامه هفت هم که ایشون مجریش شدن بسیار ضعیف شده و همه پویایی خودشو از دست داده.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
امیر حسینی
۶ سال پیش
ی حرف بیشتر نمیتونم بزنم من به خاطر این فیلم دیگه هیچوقت وقتمو پای فیلم ایرانی نمیزارم
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
سارا
۶ سال پیش
خیلی خیلی خیلی فیلم بدی بود
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
میثم جعفری
۶ سال پیش
فیلم متوسطی بود.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
رضا از اهواز
۶ سال پیش
مزخرف مزخرف مزخرف تمام.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
مهتاب
۶ سال پیش
خلاصه فقط راوی و بازی مهدی فخیم زاده و گوهر خیراندیش خوب بود بازی مرجان شیرمحمدی فوق افتضاح بود داستانش هم تقریبا بی سر و ته.حیف حجمی که خرج دانلودش کردم!!!!
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
سمانه
۶ سال پیش
من فیلمو خیلی دوست داشتم. روایی بودنش باحال بود، اینکه ی پدر با حرفای ب ظاهر منطقی میخواد دخترش خاطرات فیلیپ با حذف گیاهخواری پاک کنه هم خیلی قشنگ بود، ب قول دیالوگ فیلم، بعضیا زیادی ماه شدن، از انسان بودن و دندون نیش خودشون خجالت میکشن میخوان فرشته باشن! و چقد ما از این فرشته ها امروز تو جامعه زیاد داریم ک گند پنچری هاشون بعدا درمیاد. واقعا فیلم لذت بخشی بود. تا حالا دوبار دیدمش بازم دوست دارم ببینم.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
من
۶ سال پیش
انتظار داشتیم فیلم در مورد درگیری زوج بازیگر فیلم باشه اما ناگهان این موضوع نیمه کاره رها میشه و به موضوع آذر پرداخته میشه که ای کاش حداقل اون به سرانجام میرسید یه فیلم چند تیکه و نامربوط که هیچی به مخاطبش اضافه نمیکنه.. حیف وقتی که گذاشتم فقط بخاطر نتایج جشنواره !!!!!!!!!!!!که انگار دیگه به اونم نمیشه اعتماد کرد
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
من
۶ سال پیش
واقعن شد بهترین فیلم جشنواره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! واقعا جای تاسف داره
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
محسن
۶ سال پیش
متاسفم برای سینمای ایران که بهترینش شده این
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
فاطمه
۶ سال پیش
90 درصد فیلما الکی و مسخره شدن ...اینم روش
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
بی نام
۶ سال پیش
اولا اینکه آقای رامبد جوان که اسم سگشون را انتخاب نکردند اگر هم نقصی بوده از فیلمنامه و نویسنده بوده است،ثانیا باید بدانید که معنی نام بهادر یعنی شجاع،دلاور،دلیر می باشد پس به نظر حقیر هیچ بی احترامی صورت نگرفته است و اینکه این فیلم لیاقت سیمرغ بلورین را نداشت!!...
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
فهیمه نادری
۶ سال پیش
فقط می تونم بگم افتضاح . حیف وقتی که 2 ساعت پای این فیلم تلف کردم . متاسفم برای سینمای ایران که بهترینش شده این .بازی تصنعی و زوری مرجان شیر محمدی ، ادمای ژائد داستان مثل رامبد جوان ، دیالوگ های خسته کننده ...
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
آزاده
۶ سال پیش
فیلم بسیار جالبی بود. فداکاری زن تحصیلکرده و پولدار برای تربیت بچه ها، دعوای ابتدایی آنها و سپس وجود مشکلی بزرگتر برای دخترشان، نگرانی پدر و مادر، و اینکه دختر تا لحظه آخر نخواست که دیگران را ناراحت کند، همه و همه صحنه های واقعی زندگی هستند. ارزش این فیلم را کسانی می فهمند که با خانواده هایشان زندگی کرده اند. سالهاست که فیلمی ساخته نشده که در آن، خانواده مطرح باشد. فیلم ها معمولا با دو سه نفر ساخته می شود و اصلا به این موضوع که شخصیت اصلی فیلم خانواده هم دارد پرداخته نمی شود. انگار که از الگوهای غربی می خواهند پیروی کنند. بیشتر فیلم هایی که ساخته شده با محوریت خیانت(همسر به همسر)، و دروغ-قتل و روابط نامشروع می باشد. که متاسفانه در آخر فیلم از آنها به عنوان شاهکار یاد شده و اصلا این رفتارهای زشت نکوهیده نشده است. این فیلم به طور بسیار راحت زندگی واقعی را نشان داده است. بعد از فیلمهایی نظیر "یک حبه قند" و .. این فیلم نیز زندگی سنتی و سالم ایرانی را به تصویر می کشد. باید با خانواده زندگی کرده باشید تا متوچه زیبایی فیلم شوید. البته این فیلم مانند سایر فیلم ها خالی از اشتباه نیست (انتخاب نام خاص بر سگ) که البته ممکن است انتخاب این نام هم دلیل خاصی داشته باشد مثلا اینکه صاحب سگ را از نظر رتبه و کلاس شخصیتی با آذر بسیار متفاوت نشان دهد.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
هادی پور
۶ سال پیش
بسیار افتضاح و کسل کننده رامبد جوان باید ازهمه عذر خواهی کند که اسم سگش را بهادر گذاشت
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
امیر
۶ سال پیش
به نظر من خیلی فیلم افتضاحی بود مخصوسن فیلمنامه اش باید رامبد جوان باید از سینما عذرخواهی کنه که نام ایرانی رادر نام یک سگ گذاشته است.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
سحر ح
۶ سال پیش
فیلمنامه روانه. راوی اذیت نمی کنه دیدن فیلم رو. فیلم عالی نیست ولی نمی شه گفت دیدنش وقت تلف کردن بوده
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
سپیده
۶ سال پیش
افتضاح بود. بسیار بد ساخت و کسل کننده فقط خانم خیر اندیش بازیشون به دل می نشست. کتابش قابل تحمل تر بود.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
حمید
۶ سال پیش
به نظر من انگیزه اصلی نویسنده از نوشتن این فیلمنامه کینه شخصی او با شخصی به نام بهادر می باشد که گیاهخوار می باشد.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
توتيا
۶ سال پیش
فيلم شروع خوبي داره و تماشاگر مشتاق مي شه ببينه چه چالشهايي قراره بين پرويز و شهدخت اتفاق بيفته كه يك دفعه و بر ربط داستان و شخصيت اصلي مي چرخه روي اذر اون هم با يك روايت نيمه نصفه و شخصيت پردازي ضعيف. و يكسري كاراكتر كه معلوم نيست اون وسط داستان چكار مي كنند از همه بي ربطتر شخصيت رامبد جوان با ان گريم مضحك و پيدا شدن ناگهاني و خروج ناگهاني و جالب اينكه مي گه من در جمع راحت نيستم اما ميان وسط مهموني نقش سوال پرس را پيدا مي كنه كلا فكر كنم اين شخصيت اضافه شده كه اقاي رامبد هم در جمع دوستان باشند نمي دانم كاراكتر اقاي جوان و مابقي ديگران چه نقشي در پيشبرد داستان دارد؟
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
ارمین
۶ سال پیش
به نظرم ما باید برای خودمون تاسف بخوریم که اجازه دادیم داوری تو جشنواره باشن که همچین فیلمه افتضاحی رو به عنوان بهترین فیلم انتخاب کنند .
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
رهام
۶ سال پیش
افتضاح بود درحد توهين جدي به شعور مخاطب واقعا حيف وقتي كه صرف ديدنش شد باعث تاسف است
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
معترض
۶ سال پیش
کجای این فیلمنامه سیمرغ داشت؟ خیلی معمولی بود.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
بی انصاف
۶ سال پیش
اقتباس معمولن از یک اثر زیبا و شاخص و در بیشتر موارد از یک اثر قوی انجام میشه . نه یک داستان سطح پایین . توی گاو خونی هم با اینکه جناب افخمی کار خیلی خاصی انجام ندادن ولی با انتخاب یک اثر از نویسنده ای مثل مدرس صادقی و بازیگری مثل انتظامی تونسته بود نمره قبولی بگیره . در کل فیلم روایت یک داستان کسل کننده و بدون جذابیت رو انجام میده و در اینکار هم چندان موفق نیست . شخصیت پردازی که در حد فاجعه است و یک مشت شخصیت رو هل دادن توی صحنه برای بازگو کردن جهان بینی کارگردان در قالب دیالوگ های لخت و نصیحت گونه که به شعاری ترین حالت ممکن توی صورت بیننده زده میشه .
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
باران
۶ سال پیش
دو بار این فیلم رو دیدم بازی و گارگردانبش خوب بود اما فیلمنامش افتضاح ...
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
پویا
۷ سال پیش
سوالی که بعد دیدن فیلم برام پیش اومد این بود که وظیفه ی کارگردان اینه که تو فیلمش واقعیت های جامعه رو بگه یا الزاما اون چه که درسته ؟ کاری به نگاه آقای افخمی ندارم ولی این چیزی که درمورد همجنسگراها و فمنیستاوگیاهخوارها از زبان پرویز گفته شد نگاه اکثریت جامعه ی ماست چه شما قبول کنید چه نکنید ! درمورد اینکه شروع و پایان فیلم خیلی بد بود موافق هستم اما اینکه میگن هیچ دیالوگ خوبی نداشت رو قبول ندارم...در کل فیلم خیلی قوی ای نبود ولی از دیدنش پشیمون نیستم !
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
دوست
۷ سال پیش
فيلم از نظر ساختاري فيلم خوبي نبود اما حس خوبي رو به بيننده اش القا مي کرد
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
aasi
۷ سال پیش
قابل توجه همه : بهروز افخمی جزو هیات داوران جشنواره است. پس اینقدر تعجب نکنید که چرا جایزه گرفته. دوستان اینجا مگه چی اصولیه که جشنواره ش هم اصولی باشه. همه چی فرمالیته است :)
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
کاوه
۷ سال پیش
با عرض سلام تاسف میگن این فیلم جایزه گرفته من هنوز نمی تونم بفهمم خانم شیر محمدی چی نوشته و.افخمی چی فهمیده و به بازی گرا چی گفتن که این شاهکار ننگین سینمایید ساختن که تو اون رامبد جوان با بیشرمی تمام به اسم ایرانی که روی سگ گذاشته توهین میکنه و باید به خاطر این حماقت از مردم عذر خواهی کنه و برای سینمای ایران تا سف میخورم
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
محمد
۷ سال پیش
به نظر من فيلم بدي نبود. شخصيت پردازيها خوب بودن و بازي آقاي فخيم زاده قابل قبول ولي به نظر ميرسيد براي فيلم شدن از ضعف بصري رنج ميبرد و در حد همون رمان باقي مونده بود. ولي در كل درآوردن همچين فيلم پر كاراكتري سخت بودش و نقطه قوت فيلم همون شخصيت پردازي به لطف بيس قوي رمان خانم شيرمحمدي.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
ایمان
۷ سال پیش
با درود وسلام فراوان همیشه رسم بر این است اگر بخواهند فیلمی را نفد و بررسی کنند از نقاط قوت و ضعف آن میگویند از نقاط قوت این فیلم فقط به شخصیت پردازی های خوب و مشخص میشه اشاره کرد که آن هم به همت گذاشتن یک راوی محقق شده است و کارگردان حتی هنر این را نداشته که بدون استفاده از راوی که حظورش الزامی نیست یک چنین شخصیت های پخته و معلومی را از دل رمان به تصویر بکشدو نقاط ضعف فراوان که بینهایت از فیلم نامه نامشخص باهدف نامشخصتر و بازی های نچسب و از آب درنیامده بازیگران حرفه ای به خاطر ضعف کارگردانی و سکانس شروع بی معنا و سکانس پایانی و بی معنا تر و افتضاح با باز گذاشتن پایان یک چنین فیلمی که اصلا نیازی به این کار نبود و معرفی جهره ای نخواستنی از افرادی مانند گیاهخواران و دوجنسگراها و همجنسگرایان که البته درست است شخصیتی مثل فلیپ اصلا پسندیده نیست چون فردی با آگاهی از گرایش جنسی خود و مطلع نساختن طرف مقابل خود قبل از ازدواج زندگی انسان دیگری را به چالش می کشد انسان پستی است اما انسان های نادان و ناآگاه مثل آقای افخمی و خانم ایشان عادت دارند همه انسان های در یک گرایش را مثل صحنه ای که راوی میگوید گیاهخواران خود را از چه موهبتی محروم کرده اند با یک چشم نگاه کنند و برایشان تصمیم بگیرند.با جمع آوری نقایص و عیب های فراوان این فیلم به نظر اصلا رمانی نمیاید که به خاطر ساختار به هم ریخته و متزلزل ارزش خواندن داشته باشد چه رسد به فیلم شدن .
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
اذین
۷ سال پیش
من نمیدونم چرا نقدهایی که میزارم تایید نمیشه در حالیکه حرف بی ادبانه و توهین توش نیس اتفاقا مخصوصا در مورد این فیلم دلم میخواست این توضیح رو بدم که همه فیلمهای روی پرده نباید شاهکار باشن گاهی لازمه حرفهای ساده و زندگی روتین به تصویر کشیده بشه یه فیلم متوسط در مورد ادمهای متوسط تو یه مقطع زمانی به نظر من فیلم ارزش 1 بار دیدن رو داره حداقل از نظر من بهتر از خیلی فیلمهایی بود که تو این چند ماه رو پرده رفتن
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
ریحانه
۷ سال پیش
نه بابا آخه گوهر خیر اندیش شد بازیگر؟باید بازیگرای بهتر نی آورد آقای افخمی
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
محمد
۷ سال پیش
تو سینما فیلمهای متوسط یا شاید بد زیاد دیدم. اما فک نکنم به بدی این فیلم تا بحال دیده بودم. از زمانی که واسه دیدن این فیلم گذاشتم واقعا ناراحتم. فیلمی که فقط می خواست بواسطه بازیگرانش مردم به سینما بکشونه. اتفاقی که خیلی جدیدا مد شده. کاش فقط میشد گفت بد بود.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
مریم
۷ سال پیش
بهروز افخمی به مرجان شیرمحمدی گفت: ای جونم، فیلمنامه ات مونده رو دستت؟ کسی نمیسازتش؟ خودم برات میسازم گریه نکن! پس شوهر کردی واسه چی؟ میخوای اصن یه کاری کنم جایزه هم بگیره؟
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
الی
۷ سال پیش
فیلم خیلی خوبی بود بازی ها عالی بود بجز رامبد جوان، فیلمنامه قابل قبول بود و نمایانگر فرهنگ ایرانی تمام عیار ، البته بیشتر تهرانی و پر از اصطلاحات و ضرب المثل های در حال فراموش شدن، این فیلم می خواست بیش از اصل داستان فرهنگ و ارزش و انسجام خانواده ایرانی رو نشون بده . بهتره اینقدر ریزبین نباشیم و با جریان فیلم همراه بشیم که بخشی از زندگی همه ماست
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
کیانا
۷ سال پیش
فیلم نامه بسیار نابارور و خسته کننده بود .. و تنها نکته ی جالب سکانس همجنس باز بودن شوهر آذر بود که باز هم در این نوع فیلم نامه و با این بازیگران بسیار موضوع بیربطی بود.. متاسفم.. توقع ما از خانم خیراندیس و اقای جوان بیش از این گونه فیلم های ضعیف بود..بسیار بد..
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
سعيد
۷ سال پیش
افتضاح
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
مهسا
۷ سال پیش
دیالوگ ها خیلی خوب بود و داستان فیلم هم خوب و اما کاش شیرمحمدی بازی نمیکرد، بازیش چمگی به دل نزد
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
شاهین
۷ سال پیش
انقد گفتن عروس و شوکران شاهکاره که .... من انتظاری از افخمی نداشتم کسی که تختی حاتمی رو نابود کرد عروس و شوکران هم خوب بودن اما اصلن شاهکار نیستن اصلن ... صحبت درباره فیلم مزخرفی مث آذر شهدخت وقت تلف کردنه ... فیلم بعدیش هم حتمن میخواد از روی رمان ماجرای عجیب سگی در شب بسازه ... چه می دونم...
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
لیلا
۷ سال پیش
خیلی بد بود... خیلی. اصلا فیلم چیو می خواست برسونه؟ اصلا جذابیتی نداشت...
خطر لو رفتن داستان
پاسخ