آدرس ایمیل نادرست است

نمایش کلمه عبور نمی‌تواند خالی باشد

بازیابی کلمه عبور

نام نمی‌تواند خالی باشد

نام خانوادگی نمی‌تواند خالی باشد

آدرس ایمیل نمی‌تواند خالی باشد

نمایش رمز عبور نمی‌تواند خالی باشد

لطفا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید تا دستورات لازم جهت تغییر رمز حساب کاربری شما از طریق ایمیل برای شما ارسال گردد.

Error message here!

بازگشت به لاگین

بستن
2016-10-29 12:21:13
رای کاربران
10 / 5.99
98 رای
رای منتقدان
10 / 1.00
1 رای

یک روز بخصوص

همایون اسعدیان

حامد باید برای عمل قلب خواهرش دست به یک انتخاب بزند، انتخابی که در آینده مسیرهای متفاوتی را پیش‌روی او قرار داده است.


نظرهای منتشر شده (12 نظر)

شما می‌بایست نام خود را وارد نمایید.

شما می بایست یک ایمیل صحیح وارد نمایید.

شما می‌بایست یک متن وارد نمایید.

خطر لو رفتن داستان
آیدا
27 بهمن 95 | 11:11
آیدا

بازی ضعیف پریناز ایزدیار در این فیلم و کلیه ی فیلمهای جشنواره 35، نشون می ده ایشون برای "ابد و یک روز" هم خیلی شانسکی سیمرغ بلورینو گرفتن. درواقع کارگردانی و هدایت خوب آقای روستایی ایشونو به سیمرغ رسوند وگرنه حالا حالاها جا داره ایزدیار بازیگر بشه. بازی مصطفی زمانی به مراتب بهتر بود.

پاسخ
پدرام شیردل
20 بهمن 95 | 11:13

ابتدای فیلم جملات دکتر راجع به بیماری قلبی و احتمال زنده موندن خیلی تو ذوق زد... فیلم مخاطب رو خیلی درگیر قصه نمی کرد و خیلی جاها از ریتم می افتاد. پایان فیلم هم که... در کل متوسط.

پاسخ
آیلار
19 بهمن 95 | 02:35
آیلار

فیلم بدی نبود ولی برای کارگردانی که "طلا و مس" رو ساخته یه حرکت به سمت عقبه. در ضمن من ترجیح می دادم از خانم ایزدیار یک نقش پرکشش و قوی ببینم ولی متاسفانه نقش و بازیشون بسیار خنثی است. در کل متوسط

پاسخ
عليرام
18 بهمن 95 | 02:51
عليرام

به شدت متوسط و زيادي طولاني. با تكرار تصوير محيط بيمارستان و سوژه اي دستمالي شده. بازي ضعيف پريناز ايزديار و نقش بي چالش مصطفي زماني.

پاسخ
سعید
17 بهمن 95 | 21:23
سعید

فیلمی ک تو 80دقیقه هم میشه تمومش کرد و از وسطاش ادم سوال میکنه چرا تموم نمیشه!؟..ریتم کند و بازی های ضعیف بجز محسن کیایی و فرهاد اصلانی...در کل موضوع خوبی بود ک در اجرا حیف شده بود...

پاسخ
اروند
16 بهمن 95 | 02:05
اروند

عالي بود.

پاسخ
رویا
15 بهمن 95 | 23:50
رویا

انقدر عمق ناراحتی تو فیلم زیاد بود که از شدت فشار عصبی کردنم گرفته :| به امید چی خواهرشو آورده از شهرستان بستری کنه برا عمل؟ ی واحد تعاونی پنجاه تومنی؟ از 250 چقدرشو میتونست جور کنه؟ ته تهش 100 جز رشوه و حق السکوت چجوری میخواست جور کنه؟ بدون پشتوانه پولی خواهرشو آورد که با استرس و فشار عصبی شش ماهش بشه سه ماه؟ د لامصب تهش عمل میکرد خوب مثلا به جامعه خبرنگار بر میخورد؟

خطر لو رفتن داستان
پاسخ
مجید داودی
15 بهمن 95 | 20:49
مجید داودی

فیلم بسیار بدی بود با سناریوی بسیار ضعیف و بازی های کاملا معمولی یه عقبگرد برای اسعدیان

پاسخ
ارژنگ ملک
15 بهمن 95 | 13:50

فیلم خوبی بود، و از خود فیلم بهتر قصه ی جذاب و چالشیش بود، ولی متاسفانه خوب پرداخته نشده بود، و ضعف فیلم نامه مشهود بود مخصوصا در پایان بندی فیلم. به نظر من ایده فیلم بسیار مناسب برای ساخت یک مینی سریال 15- 16 قسمتی بود که با حوصله و با شخصیت پردازی بهتر مخاطب و درگیر موضوع کنه(یه چیزی تو فضای سریال فاکتور 8).
از لحاظ فنی هم چیز خاصی نداشت، بازی ها معمولی به جز فرهاد اصلانی که مثل همیشه فوق العاده بود، طراحی صحنه یه جاهایی خیلی خوب بود، که تو اون قسمت ها کادر تصویر هم جذاب شده بود، ولی در غالبا زمان فیلم، تصویر و صحنه و صدا خیلی معمولی بود.

پاسخ
اميد
15 بهمن 95 | 00:46
اميد

فيلمى بسيار خوب، با بازى عالى مصطفى زمانى. بر خلاف برخى از دوستان، بسيار فيلمى خوش ساختى است.نه مثل فيلم هاى ديگه اغراق و افراطى.

پاسخ
حسام
13 بهمن 95 | 21:29
حسام

فیلمی بسیار کند با بازیهای خسته کننده از مصطفی زمانی و پریناز ایزدیار و بازی کاملا معمولی فرهادااصلانی.موضوع تکراری و کلیشه ای. پایانی بسیار بد و آبکی. اصلا ارزش دیدن نداره. پریناز ایزدیار نقشش کاملا زائد و اضافی بود

پاسخ
Hamed
13 بهمن 95 | 19:22
Hamed

فیلم خوب و بسیار قابل احترام با ریتم آروم.. بازی خوب فرهاد اصلانی و مصطفی زمانی و نقش بی تأثیر پریناز ایزدیار!!

پاسخ

نامزدها و برندگان جوایز اسکار