پوستر فیلم 21 اینچ
نظر شما چیست؟
نظر شما چیست؟
۱۰ / ۲.۷۸
۶۹ رای
۱۰ / ۱
۱ رای

21 اینچ

به فیلم رای بده:


خلاصه فیلم:

در زمان پخش یک مسابقه زنده تلویزیونی، افرادی که درون استودیوی پخش مسابقه حضور دارند، به وسیله یک گروه گروگان گرفته می‌شوند. گروگان‌گیرها قصد دارند به هر ترتیب که شده جلوی قطع شدن برنامه را بگیرند. در چنین موقعیتی، افرادی که داخل استودیو گرفتار شده‌اند، یا به قول معروف همان گروگان‌ها، بهترین ابزار برای نگه داشتن پخش زنده، تصاویر هستند!

نظرهای منتشر شده فیلم 21 اینچ

7 نظر

حامد
۵ سال پیش
این فیلم ارزش دیدن نداشت. متاسفم برای نویسنده و کارگردان، این فیلم ارزش هزینه کردن و وقت گذاشتن نداره! فیلم که نمیشد اسمشو گذاشت ولی بدترین چیزی بود که به تماشایش نشستم....!
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
سحر
۵ سال پیش
باورم نمیشه یه فیلمو 15 سال تو آرشیو نگه داشتن
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
داروین
۵ سال پیش
دوستان ببینید این فیلم اگر همان پانزده سال پیش اکران میشد میشد یک فیلم درجه یک. اما الان بسیار زیاد همچین فیلم هایی دیدیم که دارای این موضوع هستند. پس با تفکر پانزده سال قبل این فیلم را ببینیم
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
بامداد رکنی
۵ سال پیش
عالی بود..عاالی بود..یه فیلم کاملا مدرن،حتی با گذشت پانزده سال از زمان اکران که چه از نظر فلسفی و چه اجتماعی و چه حتی در مقیاس سینمای تجربی ایران حرف های مهمی برای گفتن داشته و داره.. طنزموقعیت و بازی های فیلم هم که تعجب آورند..با یاد زنده یاد بهروز جلیلی،این فیلم رو ببینید
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
اسمان
۵ سال پیش
هیچ هنری در این فیلم نیست. نه میشود به ای اثر فاجعه و بد گفت فیلم و نه مستند چراکه نه بازی دارد.نه فیلمنامه و کارگردانی و تصویر و موسیقی....هیچ چیز ندارد و نه حتی میتوان گفت مستند است چراکه شگفتی و استاندارد های آن را هم ندارد. متاسفم برای این فیلم که کارگردان آن هم فکر میکند اثری با رویکرد فلسفی ساخته در صورتی که این کار راهم نکرده. افرادی و فکر میکنید روشنفکری اول فیلم سازی یاد بگیرین بعد فکر کنین خیلی حرفای خاص و متفاوتی میزنین ....بد ترین فیلمی بود که تو عمرم دیدم.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
قاسم
۵ سال پیش
چه قدر هنر و تجربه فرصت خوبی شد که هرکی فیلمش رو دستش می مونه ببره بده اکران کنن براش!
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
علیرضا
۵ سال پیش
با سلام؛ واقعاً با دیدن این فیلم ها آدم شرمنده می شود!!! نویسنده و کارگردان اصلاً فکر کردند چه فیلمی می سازند؟؟؟ ارزش یک بار دیدن هم ندارد.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ