ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید
پوستر فیلم ارباب
۶.۳/۱۰
۳ رای
۸.۵/۱۰
۲ رای

ارباب | Overlord (2018)

به فیلم رای بده:


خلاصه‌‌‌‌‌فیلم
گروه کوچکی از سربازان آمریکایی در روز عملیات نرماندی در جبهه دشمن چیز عجیبی می بینند.

معرفی کامل فیلم

نظر شما چیست؟

عکس‌های فیلم ارباب

نقدهای کوتاه ارباب

ویلیام بیبیانی
«اورلرد» به عنوان فیلمی درباره نازی های جهش یافته، قطعا حرفی برای گفتن دارد. این فیلم که پر از خونریزی و واکنش های متقابل خوب بین بازیگرانش است، درباره این است که انسان هنگام جنگ تا کجا پیش می رود و چه خط قرمزهایی را زیرپا می گذارد. آیا اگر ما هم جای آن ها بودیم به همان فاسدی‌ای بودیم که آن ها هستند، همان طور که فرمانده آن ها می گوید؟ یا اینکه با وجود احتمال شکست قطعی برای پیروزی با افتخار می جنگیدیم؟ اورلرد می توانست فقط یک فیلم درجه ۲ درباره نابود کردن نازی ها باشد، اما این فیلم در بین این همه کشت و کشتار به دنبال چیز والاتری است. البته در کنار آن شاهد نابود کردن نازی ها هم هستیم که خیلی لذت بخش است.
کریس ناشاواتی
یک اثر فوق ‌العاده خوش ساخت که ترکیبی از المان ‌های آثار جنگی قدیمی است. علاوه بر اینکه المان ‌های جنگی در این اثر وجود دارد، شما شاهد صحنه‌ های ترسناک و دلهره ‌آور آثار سینمایی ترسناک هم خواهید بود. این اثر سراسر سرگرم‌ کننده و لذت ‌بخش است. در ابتدا به نظر می رسد که این فیلم چیزی به جز کشتار گسترده و تیراندازی های ممتد نیست که البته واقعا هم همینطور است اما بسیار خوش ساخت و دارای نقش آفرینی های خوب است که می تواند تاثیر مثبتی روی مخاطبان سینمای اکشن بگذارد. «اورلرد» شاید ایده ی همه برای تماشای فیلم در این موقع از سال نباشد اما اگر حوصله تان سررفته و در سینمای های مولتیپلکس به دنبال تماشای یک فیلم هستید ، پیشنهاد خوبی است.
ویدیوهای فیلم ارباب
Current Time 0:00
/
Duration Time 0:00
Progress: NaN%
«ارباب Overlord»
خبرهای مرتبط
فیلم های برتر ترسناک سال 2018 را به تفکیک عناصر ترسناک معرفی می کنیم. عناصری مثل ارواح، زامبی ها و انسان های خود یا دیگر آزار.
نظرهای منتشرشده