پوستر فیلم هشت نفرت انگیز
نظر شما چیست؟
نظر شما چیست؟
۱۰ / ۷.۶۸
۳۳۲۸ رای
۱۰ / ۷.۲
۱۵ رای

هشت نفرت انگیز | The Hateful Eight (2014)

به فیلم رای بده:


خلاصه فیلم:

داستان «هشت نفرت انگیز» متعلق به دوران بعد از جنگ داخلی آمریکاست و داستان جایزه بگیری به نام جان روث ملقب به «مأمور اعدام»، یک مجرم و «جایزه بگیر» را روایت می‌کند که همراه یکدیگر در طوفانی برفی سفر می‌کنند؛ آن‌ها در سفر خود 5 نفر دیگر را ملاقات می‌کنند و گروه 8 نفرت انگیز به وجود می‌آید.

عکس‌های فیلم هشت نفرت انگیز

نقدهای بلند فیلم هشت نفرت انگیز

علی فرهمند

بقول «آندره بازن»: «مؤلف آری؛ امّا مؤلف ِ چه؟»

پژمان خلیل زاده

هشت نفرت انگیز فیلمی است که برای مخاطبش نوستالژی وسترن می سازد و در آن واحد هم قصه می گوید و هم درام خلق می کند، درامی که مانند جنگو از ریتم نمی افتد و افت نمی کند و شوخی ها و اکتهایش بسیار به جا با فرمی مناسب در میزانسنی چفت و بست شده در می آید.

زهره نبی زاده

در میان برف و کولاکی که به زودی در خواهد گرفت چند جایزه بگیر حرفه ای با یک دلیجان شش اسبه خود را به یک کلبه بین راهی می رسانند که چند نفر دیگر نیز قبلا به آنجا وارد شده اند بقیه ی ماجرا در همین کلبه ی در دام کولاک مانده روی می دهد.

خبرهای مرتبط با فیلم هشت نفرت انگیز

بهترین فیلم های معمایی و رازآلود تاریخ سینما

برترین فیلم های معمایی خارجی تاریخ سینما/ فیلم های سینمایی معمایی با موضوعات جنایی، پلیسی، کارآگاهی، هیجان انگیز و ترسناک که با ذهن شما بازی می کند.

بهترین فیلم های وسترن تاریخ سینما

نگاهی به بهترین فیلم های ژانر وسترن از فیلم های صامت مثل طمع و ژنرال تا شاهکارهای ماندگاری مثل خوب، بد، زشت

پشیمانی بازیگران از بازی در یک سکانس

گاهی بازیگران برای سنگ تمام گذاشتن در یک سکانس، حاضرند هر کاری را انجام دهند. اما اگر آن کار نامناسب باشد و آن سکانس در تاریخ سینما ماندگار شود چیزی جز پشیمانی برای بازیگر باقی نمی گذارد.

نظرهای منتشر شده فیلم هشت نفرت انگیز

0 نظر