پوستر فیلم آسمان زرد کم‌عمق
نظر شما چیست؟
نظر شما چیست؟
۱۰ / ۶.۱۸
۹۰ رای
۱۰ / ۵.۳۳
۳ رای

آسمان زرد کم‌عمق (1391)

به فیلم رای بده:

کارگردان: بهرام توکلی
تهیه کننده: سعید ملکان

خلاصه فیلم:

زوج جوانی در مدتی کوتاه، لحظات زندگی گذشته‌شان را مرور می‌کنند و این مرور خاطرات، زندگی حال‌شان را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

عکس‌های فیلم آسمان زرد کم‌عمق

نقدهای بلند فیلم آسمان زرد کم‌عمق

یاسمن خلیلی فرد

درباره برخی از فیلم ها باید از همان ابتدای کار تکلیف مان را با خود روشن کنیم. اگر قصد تماشای فیلمی سرگرم کننده و انعطاف پذیر را دارید به سراغ «آسمان زرد کم عمق» نروید.

خبرهای مرتبط با فیلم آسمان زرد کم‌عمق

روانی های به یادماندنی تاریخ سینمای ایران

معرفی ده شخصیت دیوانه و روانی ماندگار در تاریخ سینمای ایران که روی هم رفته در پرورش قهرمان‌های دیوانه و روانی، چندان موفق عمل نکرده است.

مادران متفاوت دهه نود در سینمای ایران

به مناسبت روز مادر و زن، به سراغ پنج کاراکتر مادری در سینمای ایران رفته‌ایم که هم‌سو با تغییر نقش مادرانگی در جامعه امروز دهه نود، جلوه دیگری از مادری را به نمایش می‌گذارند.

زنان ماندگارند/ ده زن عصیان‌گر سینمای ایران

سینمای ایران خصوصا در سال‌های اول پس از انقلاب و حتی پیش از آن و در زمان فیلم‌فارسی‌ها نمونه‌های کمی از حضور قهرمانانه و تاثیرگذار زنان داشته است و کمتر موفق به خلق کاراکتر زن ماندگاری در دهه‌های ۵۰،۶۰، و ۷۰ شده. مگر در آثار ویژه‌ای که بینش کارگردان سبب خلق چنین زنانی و خرق عادت شده بود. مانند «بن بست» ساخته پرویز صیاد. این روند اما با چند فیلم خاص در دهه هفتاد و پس از آن در دهه هشتاد با خلق شمار بیشتری زن ماندگار درهم می‌شکند و در این دهه شاهد بیشترین حضور گرم و به‌یادماندنی کاراکترهای زن در جهان فیلم‌های ایرانی هستیم. زنانی که چهره متفاوتی با تصویر رایج از «زن ایرانی» نشان داده‌اند و جسارت و استقلال ویژه‌ای داشته‌اند یا به شکل دیگری خاص بوده‌اند.

بیوگرافی و عکس های ترانه علیدوستی

فیلم شناسی، بیوگرافی و عکس های ترانه علیدوستی

نظرهای منتشر شده فیلم آسمان زرد کم‌عمق

0 نظر