پوستر فیلم برداشت دوم از قضیه اول
نظر شما چیست؟
نظر شما چیست؟
۱۰ / ۴.۷۸
۲۳ رای
۱۰ / ۲.۵
۲ رای

برداشت دوم از قضیه اول (1394)

به فیلم رای بده:


خلاصه فیلم:

«هو الصدیق؟ همین؟» «آره دیگه.الان فیلم شروع شد.» روز فیلم‌برداری است. گروه در خانه‌¬‌ای قدیمی مشغول آماده کردن صحنه هستند.کارگردان و گروهی از دوستان تئاتری‌اش پس از ماه‌ها تمرین،امروز قرار است اولین فیلم بلند خود را بسازند. اما ساختن فیلم سخت‌تر از آن چیزیست که آن‎ها تصور می‌کنند.

بازیگران فیلم برداشت دوم از قضیه اول

عکس‌های فیلم برداشت دوم از قضیه اول

نقدهای بلند فیلم برداشت دوم از قضیه اول

کاوه قادری

وقتی به جای ساختار نامتعارف، عملاً با سرگردانی ساختاری مواجه می شویم، معنایش این است که نه تنها «ایده مرکزی» و «ایده ناظر» روایی و نمایشی و ساختاری معینی برای مسیر حرکت تجربی مان نداریم، بلکه مشخصاً قواعد روایی و نمایشی و ساختاری خاصی که قاعدتاً در یک فیلم تجربی، باید به دنبال آن باشیم را نیز گُم کرده ...

یاسمن خلیلی فرد

برداشت دوم از قضیه اول» را اولین بار در جشنواره سی و چهارم فیلم فجر دیدم؛ زمانی که جشنواره هنوز بخش "هنر و تجربه" را حذف نکرده بود و ساخت فیلم¬هایی به این شیوه نیز به¬ اپیدمی رایجی تبدیل شده بود تا جایی که تکرر تماشای فیلم-هایی در این قالب می¬توانست برای مخاطب خسته¬کننده و بی¬چالش باشد.

نظرهای منتشر شده فیلم برداشت دوم از قضیه اول

4 نظر

سارا حسامی
۳ سال پیش
دوستش داشتم جالب بود. بازی ها خیلی خوب بود.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
میثم حسینی
۵ سال پیش
با عرض تبریک به کارگردان فیلم..من فیلم رو در روز اول جشنواره دیدم. زمانی که بیرون اومدم کاملا شوک بودم.فیلم به شدت من رو درگیر خودش کرده بود.مخصوصا قسمت پلان سکانس فیلم که به نظر من یکی از اتفاقات خوب سینمای ایران رو رقم زد. این فیلم دانشجوییه و با همین امکانات کم لحظات نابی رو ثبت میکنه..من در سینما چهارسو هم فیلم رو دیدم..در میان این همه فیلم خنثی و بی حرف جشنواره..این فیلم برای بار دوم هم من رو به بهمراه خودش برد.. ممنون بابت این فیلم تو این روزهای بی معنی سینما
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
سوسن
۵ سال پیش
فیلم جالبی بود.متفاوت بود،حرف داشت برای گفتن، جوون هایی که آینده درخشانی دارند
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
معین
۵ سال پیش
یه فیلمه خیلی خیلی بد. حتی شوخیه که بشه اسمش رو فیلم گذاشت.. اگه می خواهید بدونید یه فیلم کاملا بد با تمام جزئیاته ناجور چطوریه حتما ببینیدش!
خطر لو رفتن داستان
پاسخ