پوستر فیلم ممیرو
نظر شما چیست؟
نظر شما چیست؟
۱۰ / ۴.۱۵
۹۷ رای
۱۰ / ۷
۲ رای

ممیرو (1394)

به فیلم رای بده:

کارگردان: هادی محقق
نویسنده: هادی محقق
تهیه کننده: سیدرضا محقق

خلاصه فیلم:

داستان تنهایی‌ ایاز ، پیرمرد واخورده از زندگی پر مشقت خود را روایت می‌کند که بعد از اتفاقی مهیب در زندگی، با نوه خود روزگار می‌گذراند و خود را مسبب همه اتفاقات می‌داند.

بازیگران فیلم ممیرو

عکس‌های فیلم ممیرو

نقدهای بلند فیلم ممیرو

کیارش خوشباش

«ممیرو» را می توان در زمره معدود فیلمهای سینمای ناتورال ایران قرار داد. فیلمی که دست به خلق صحنه هایی بدیع از طبیعت دورافتاده ای از کشور زده است و از این حیث می تواند جایگاهی خاص برای خودش در سینمای ایران داشته باشد. مخاطب را تحت تاثیر طبیعت بکری قرار می دهد که جداشدن از آن سخت است و بدین طریق تناسبی ...

نظرهای منتشر شده فیلم ممیرو

6 نظر

سید رضا محقق
۲ سال پیش
سلام تهیه کننده سید رضا محقق هست لطفا رعایت کنید
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
کهخدا
۴ سال پیش
سلام در اول جا داره که به اقای هادی محقق همه عوامل فیلم بخصوص فیلم بردار گروه تبریک ویژه عرض کنم. به جرات میتوانم بگویم ممیرو، متفاوت ترین فیلم سینمای ایران است. فیلمی مینیمال و فرا ارگانیک که از دل طبیعت بکر کهگیلویه برامده، و بازگو کننده شرح حال یکی از هم وطنانمان در گوشه و کنار سرزمینمان که همیشه در عین دیده نشدن وجود دارند. و به خوبی هر چه تمام تر توانست مفهوم را به بیننده انتقال بدهد.(بدون دیالوگ) دوستان کادر بنده های تصویر به شدت حرفه ای هستن؛ تا کنون تو سینما ایران همچین قاب بندی هایی ندیدم. هادی محقق فصل جدیدی را وارد سینمای ایران کرد و مطمئنا باید به زودی منتظر تحولی شگرف در سینمای ایران باشیم. پیشنهاد میکنم حتما این شاهکار رو ببینید.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
سمیرا شهبازی
۵ سال پیش
عاالی و متفاوت بود. با اینکه فیلم دردناکی بود ولی واقعا لذت بردم از دیدنش. قاب های بسیار زیبایی داشت. کلا همه چی سر جای خودش بود.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
فاطمه
۵ سال پیش
با اینکه خیلی از صحنه ها دلم رو به درد آورد ولی فیلم خوبی بود و واقعا ارزش دیدن داشت ، ایاز در ابتدا میخواست بمیره ولی در انتها با وجود یک زن در خانه دلش میخواست زنده بمونه و... دهدشت و کهکیلویه هم بسیااار زیباست کادر بندی های خیلی زیبایی و دیدم تو این فیلم.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
بیتا
۵ سال پیش
اگر می خواهید کار متفاوتی ببینید ممیرو را از دست ندهید. خیلی وقت بود به لحاظ تکنیک، اجرا، بازی، فیلم برداری و صدا چنین فیلمی ندیده بودم.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
نفری
۵ سال پیش
سلام من این فیلم رو در اکران خصوصی دیدم فیلم بسیار جالب و بسیار متفاوتی هست و گریم این کار بسیار فوق العاده و حرفه ای بود و باید از هادی محقق و پدرام زرگر و بقیه عوامل فیلم خسته نباشید گفت. خدا قوت مردان مرد
خطر لو رفتن داستان
پاسخ