خلاصه‌‌‌‌‌فیلم
سهیل پس از چندین سال، نشانی نیلوفر را پیدا کرده و به سراغش آمده است. رابطه ی آنها که در گذشته ناکام مانده، حالا درآستانه شکل گیری دوباره است.

نظر منتقدین

کیوان کثیریان
بهنام بهزادی نسبت به دیگر آثار او فیلم برجسته تری نیست. اصلا فیلم معمولی تری است. گرچه فیلم قرار است به بهانه آلودگی هوای تهران، تحول شخصیت قهرمانش را به نمایش بگذارد ولی قدمی فراتر از همین نکته، پیش نمی گذارد. قهرمان قصه به استقلال رای و به تصمیم می رسد و تمام. فیلم جز سکانس پایانی درخشانش، لحظه تکان دهنده ای ندارد. سحر دولتشاهی اما فیلم به فیلم دارد بهتر می شود.
سحر عصر آزاد
فيلمي گرم و ساده و روان كه به زندگي دختري مي‌پردازد كه مي‌خواهد خودش درباره زندگي‌اش تصميم بگيرد و اين تصميم او را در مقابل خواهر و برادر و مرد زندگي‌اش قرار مي‌دهد. بهزادي بدون ادعا آنچنان اين قصه به ظاهر ساكن و آرام را با التهابي در درون پيش مي‌برد كه نمي‌توان لحظه‌اي فيلم را رها كرد و به همين دليل هم نقاط اوج و فرود دراماتيك آن به شكل حسي و عميق مخاطب را با خود درگير مي‌كند.

خبرهای مرتبط

ده فیلم فهرست اولیه معرفی به اسکار
ده فیلم فهرست اولیه معرفی به اسکار اعلام شدند.
رونمایی از آنونس فیلم «وارونگی»
تیزر جدید فیلم سینمایی "وارونگی" رونمایی شد.
نخستین جایزه‌های جهانی سینمای ایران در سال ۲۰۱۷ به "وارونگی" رسید
نخستین جایزه‌های جهانی سینمای ایران در سال ۲۰۱۷ به "وارونگی" رسید.
استقبال تماشاگران و افزایش تعداد سینماهای وارونگی
در پی استقبال تماشاگران، تعداد سینماهای وارونگی افزایش یافت.
جشن توافق هسته‌ای علت تحریم مالاریا از سوی حوزه هنری؟!
کارگردان فیلم سینمایی «مالاریا» حدس می‌زند تنها نکته‌ای که می‌تواند موجب تحریم فیلم از سوی حوزه هنری شده باشد صحنه‌های جشن هسته‌ای است.