پوستر فیلم پسری که باد را مهار کرد
نظر شما چیست؟
نظر شما چیست؟
۱۰ / ۷
۱ رای
۱۰ / ۸
۲ رای

پسری که باد را مهار کرد | The Boy Who Harnessed the Wind (2019)

درام

به فیلم رای بده:


خلاصه فیلم:

پسری در مالاوی، با ساخت یک توربین بادی، پس از خواندن در مورد آنها در یک کتابخانه، به روستای خود کمک می کند.

بازیگران فیلم پسری که باد را مهار کرد

عکس‌های فیلم پسری که باد را مهار کرد

نقدهای کوتاه فیلم پسری که باد را مهار کرد

دیوید لوئیس
«پسری که باد را مهار کرد» براساس داستانی واقعی ساخته شده است. سکانس‌های آغازین فیلم بسیار دوست داشتنی هستند. جایی که با خانواده و دوستان ویلیام آشنا می‌شویم، بسیار زیبا و لذت بخش است. «پسری که باد را مهار کرد» پروژه‌ای به شدت احساسی است اما اجیوفور به خوبی تلاش کرده تا فیلمش را به حقیقت پایبند کند و از داستان پردازی‌های تخیلی اجتناب بورزد. با اینکه داستان فیلم از ابتدا قابل پیش‌بینی است، اما عملکرد خوب و یکدست گروه بازیگری، بسیار در جذابیت فیلم اثر گذاشته است.
مایکل فیلیپس
تماشای این فیلم را به شدت توصیه می کنم. با آنکه از نظر الگوریتمی فیلم مفیدی نیست اما از آن داستان هایی نیست که با پیش رفتن روایت، شور و هیجان آن از بین رود بلکه شما از ابتدا می دانید چه اتفاقاتی خواهد افتاد. این فیلم قلب شما را تسخیر می کند و برای شما الهام بخش خواهد بود. کارگردان اثر یعنی «اجیوفور» و فیلمبردارش یعنی «دیک پوپ» تصویربرداری فیلم را در کشور مالاوی که در شرق آفریقا قرار دارد، انجام داده اند. داستان «ویلیام» در سال 2001 اتفاق می افتد که هم زمان با شروع تحصیل او و خشکسالی روستای اوست. وضعیت آب و هوایی برای امرار معاش افراد آن روستا مسئله ای حیاتی است و اگر باران به اندازه ی کافی نبارد ممکن است روستای او دچار قحطی شود. حالا این ویلیام است که احساس می کند می تواند کاری برای روستایش انجام دهد. همین طرح ابتدایی از فیلمنامه ی این اثر ، نشان دهنده ی جذابیت های این فیلم است.

نقدهای بلند فیلم پسری که باد را مهار کرد

دیوید لوئیس

«پسری که باد را مهار کرد» پروژه ای به شدت احساسی است اما اجیوفور به خوبی تلاش کرده تا فیلمش را به حقیقت پایبند کند و از داستان پردازی های تخیلی اجتناب بورزد. با اینکه داستان فیلم از ابتدا قابل پیش بینی است ، اما عملکرد خوب و یکدست گروه بازیگری ، بسیار در جذابیت فیلم اثر گذاشته است.سکانس های آغازین فیلم ...

ویدیوهای فیلم پسری که باد را مهار کرد

Current Time 0:00
/
Duration Time 0:00
Progress: NaN%
آنونس فیلم «پسری که باد را مهار کرد»(The Boy Who Harnessed the Wind)

نظرهای منتشر شده فیلم پسری که باد را مهار کرد

0 نظر