ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

خلاصه‌‌‌‌‌فیلم
با شروع فعالیت آتش فشان، کلیر و اون تلاش می کنند تا دایناسورها را از خطر انقراض نجات دهند.

نظر منتقدین

جیمز براردینلی
«سقوط پادشاهی» در اصل دو فیلم در قالب یک فیلم است: یک فیلم کلاسیک از مد افتاده ی هیولایی و یک فیلم اندیشمندانه‎تر. این دو بخش به شکل بسیار ضعیفی با هم ادغام شده اند، و این منجر به ایجاد یک ضرباهنگ بی سر و ته شده تا جایی که برخی سکانس‌ها بیش از اندازه کش داده شده و برخی صحنه های اکشن با عجله اجرا می شوند. اگر المان های داستانی جالب آن را کنار بگذاریم، من هیچ اشتیاقی برای ملاقات دوباره‌ی این دنیا ندارم. بنظر میرسد بیش از اندازه به نمایش درآمده است.
بن تراویس
فاکتور ترس، به واسطه‌ی دنیای ژوراسیک باری دیگر بازگشته است. دنباله‌ی فیلم دنیای ژوراسیک به روی پرده‌های سینما رفته و تا حد بسیار زیادی آدرنالین و هیجان را در بیننده‌ها به وجود آورده است. این فیلم یک اثر تابستانی بسیار خوب است که می‌تواند هوش از ذهن کودکان بپراند و حتی باعث کابوس دیدن بزرگترها شود.به عنوان قهرمانان قصه ، «پرت» و «هاوارد» کاراکترهای خود را نسبت به قسمت قبلی با توسعه همراه کرده اند، درحالی که اوون در ایفای نقش خود گاهی دچار افراط و تفریط می شود. زوج قصه کشش بسیار خوبی باهم دارند. اگر این بار منتظر هستید تا به سینما بیایید و دایناسور ها را واقعی تر از قبل تماشا کنید ، به شما تبریک می گویم چون درست آمده اید.
دیو وایت
مشکل اصلی فیلم ( دنیای ژوراسیک : سقوط پادشاهی ، پنجمین قسمت از سری فیلم دایناسوری و همچنین دومین قسمت از سه گانه‌ی جدید این مجموعه)، این است که نحوه‌ی رفتار و روشی که سازندگان در رابطه با صحنه‌های اکشن و تعلیقی در پیش گرفتند، بیشتر باعث می شود که مجبور شویم از فرط حرص خوردن و دندان قروچه به دلیل ضعیف بودن فیلم به دندان پزشک مراجعه کنیم. صحنه های دارای تعلیق در این فیلم بنظر می آید که با ایده ای توسط یک آدم بسیار تنبل ساخته شده اند. «پرت» بازیگر کاریزماتیک، خوش چهره ، بامزه و یک ستاره ی واقعی است اگر در انتخاب نقش هایش دقت بیشتری به خرج دهد و اسیر اینگونه نقش های پرزرق و برق و اما توخالی و پوچ نشود.

خبرهای مرتبط

باکس آفیس تابستان 2018 با فروش داخلی بیش از 4 میلیارد دلار رکورد تاریخ فروش داخلی را شکست. قهرمانان مردم عصر نوین، در انیمیشن، در آزمایشگاه فیزیک کوانتوم، در فضا و حتی در میان دایناسورها خوش درخشیدند.

نظرهای منتشرشده


تلفن تماس:

۸۸۳۹۴۲۱۹-۰۲۱

استفاده از مطالب سلام سینما با ذکر منبع مجاز است.

کلیه حقوق این سایت برای سلام سینما محفوظ می‌باشد.

راه های ارتباطی با ما در شبکه های اجتماعی و پاسخ به سوالات شما:

logo-samandehi