پوستر فیلم آبجی
نظر شما چیست؟
نظر شما چیست؟
۱۰ / ۰
۰ رای
۱۰ / ۶
۱ رای

آبجی (1394)

به فیلم رای بده:

تهیه کننده: محمدحسین قاسمی

خلاصه فیلم:

درباره طلا و عطی (آبجی) مادر و دختری است که سالیان سال است کنار هم زندگی می‌کنند؛ سال‌هایی به درازای زندگی آبجی یعنی حدود 50 سال. اما این وضعیت پایدار نیست و روزهای جدایی از راه می‌رسد. این جدایی در حالی اتفاق می‌افتد که «آبجی» به دلیل شرایط ویژه‌ای که دارد بسیار وابسته به مادر است و «طلا» در زمان باقی مانده به دنبال امنیتی برای آینده «آبجی» است. آینده‌ای بدون حضور خودش.

عکس‌های فیلم آبجی

نقدهای بلند فیلم آبجی

یاسمن خلیلی فرد

درام به خوبی پیش می رود؛ روند چاره اندیشی مادر برای یافتن راه حلی اصولی در رابطه با دخترش و آینده ی او و راه های مختلفی که او امتحان می کند خوب و هوشمندانه در دل فیلم جای می گیرند. دیالوگ نویسی فیلم به خوبی انجام شده است. نوع برقراری رابطه ی مادر با دختر عقب مانده اش بسیار باورپذیر است.

خبرهای مرتبط با فیلم آبجی

یادداشت مرجان اشرفی زاده برای معصومه قاسمی‌پور

یادداشت مرجان اشرفی زاده برای معصومه قاسمی‌پور: يك دهه طول كشيد تا بالاخره دعوت من رو براي بازي در يكي از فيلم هام قبول كردي و فيلم از حضورت زيبا شد.

«آبجی» بهترین فیلم جشنواره اکشن فیلم آمریکا/ گلاب آدینه نامزد بهترین بازیگری

فیلم سینمایی «آبجی» به کارگردانی مرجان اشرفی زاده عنوان بهترین فیلم از سیزدهمین جشنواره بین المللی فیلم «Action on Film» در آمریکا را دریافت کرد.

فیلم «آبجی» میهمان جشنواره «پونا» در هند شد

فیلم سینمایی «آبجی» نخستین تجربه سینمایی مرجان اشرفی زاده، پنجمین حضور بین المللی خود را در جشنواره «پونا» هند تجربه می کند.

گزارش تصویری از نخستین جشنواره فیلم سلامت

عکس های هنرمندان در نخستین جشنواره ملی فیلم سلامت

نظرهای منتشر شده فیلم آبجی

2 نظر

موز
۴ سال پیش
بسیار زیبا بود
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
داریوش کرمیار
۵ سال پیش
فقط با پایان فیلم شدیدا مشکل دارم
خطر لو رفتن داستان
پاسخ