پوستر فیلم تاج محل
نظر شما چیست؟
نظر شما چیست؟
۱۰ / ۴.۷۳
۲۲ رای
۱۰ / ۰
۰ رای

تاج محل (1391)

به فیلم رای بده:

تهیه کننده: رضا میرکریمی

خلاصه فیلم:

حسین مرادی، کارگر 60 ساله‌ آبادانی، بارها مجبور بوده تعدادی از همکارانش در شرکت کشتی‌سازی را بنا برخواست کارفرما اخراج کند. ولی این‌بار تصمیم گرفته که با قرعه‌کشی، بختی برای برخی از کارگرها قائل شود. در این میان یکی از کارگرها به اخراج خود اعتراض می‌کند و با حسین گلاویز می‌شود. چند روز بعد که نوه‌ پسری حسین به دنیا می‌آید فرزندان حسین دو بلیت سفر به هند به او و مادرشان هدیه می‌دهند. چند شب بعد از جشن، ناگهان دو نفر مسلح به خانه حسین حمله می‌کنند و اموال نقدی موجود در خانه را به همراه هدیه‌های شب جشن می‌ربایند. حالا حسین و خانواده‌اش به کارگر معترض شرکت کشتی‌سازی مشکوک‌اند که آن ها را تهدید کرده بود.

عکس‌های فیلم تاج محل

نظرهای منتشر شده فیلم تاج محل

3 نظر

سینا
۵ سال پیش
سلام. متأسفانه فیلم یک کپی صرف از فیلم فرانسوی برفهای کلیمانجارو بود که هیچ اشاره ای از طرف سازندگانش به آن نشد. چطور کسی که "ادعا"ی اخلاقیات دارد، اثری مزورانه میسازد؟
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
مرجان
۶ سال پیش
من فيلمو دوست داشتم. موضوعش تا مدتها فكرم رو به خودش مشغول كرد و شخصيت هاش به نظرم خيلي دوست داشتني بودن. از اون دست ادمهايي كه دلمون مي خواد بيشترو بيشتر دورو بر خودمون ببنيم كه متاسفانه كيميا شدن. خود فيلم هم به نظرم خوش ساخت و روان و دلنشين بود.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
لاله
۶ سال پیش
فیلم خیلی کند و کم کششی بود ولی سناریوش خوب بود
خطر لو رفتن داستان
پاسخ