پوستر فیلم تاج محل

فیلم‌ سینمایی

تاج محل (۱۳۹۱)

Tajmahal

۴.۷ /۱۰
امتیاز سلام سینما

از ۲۲ رای

منتقدان:

-

امتیاز دهید:

حسین مرادی، کارگر 60 ساله‌ آبادانی، بارها مجبور بوده تعدادی از همکارانش در شرکت کشتی‌سازی را بنا برخواست کارفرما اخراج کند. ولی این‌بار تصمیم گرفته که با قرعه‌کشی، بختی برای برخی از کارگرها قائل شود. در این میان یکی از کارگرها به اخراج خود اعتراض می‌کند و با حسین گلاویز می‌شود. چند روز بعد که نوه‌ پسری حسین به دنیا می‌آید فرزندان حسین دو بلیت سفر به هند به او و مادرشان هدیه می‌دهند. چند شب بعد از جشن، ناگهان دو نفر مسلح به خانه حسین حمله می‌کنند و اموال نقدی موجود در خانه را به همراه هدیه‌های شب جشن می‌ربایند. حالا حسین و خانواده‌اش به کارگر معترض شرکت کشتی‌سازی مشکوک‌اند که آن ها را تهدید کرده بود.

عکس‌های فیلم تاج محل


دانش اقباشاوی در پشت صحنه فیلم تاج محل
پشت صحنه فیلم تاج محل
پشت صحنه فیلم سینمایی تاج محل
پشت صحنه «تاج محل»
جهانگیر میرشکاری در پشت صحنه فیلم تاج محل
عبدالجبار اقباشاوی و شهلا پرویز مرادی در فیلم تاج محل
پریوش نظریه در فیلم تاج محل
نمایی از فیلم تاج محل

نظرهای منتشر شده فیلم تاج محل

۶ سال پیش

April 29, 2016

سلام. متأسفانه فیلم یک کپی صرف از فیلم فرانسوی برفهای کلیمانجارو بود که هیچ اشاره ای از طرف سازندگانش به آن نشد. چطور کسی که "ادعا"ی اخلاقیات دارد، اثری مزورانه میسازد؟
۱
۰
پاسخ
گزارش تخلف

۲ سال پیش

August 24, 2020

آقا سینا سلام و عرض ادب.اگر با دقت فیلم رو مشاهده فرموده بودین متوجه میشدین که در تیتراژ پایانی فیلم ودر همان ابتدای تیتراژ به داستانهای کوتاه ویکتور هوگوی فرانسوی اشاره شده بود و نیز قید نموده بودند که از داستانهای کوتاه ویکتور هوگو الهام گرفتند و فیلم رو ساختند.التماس دقت و انصاف.یا علی
۰
۱
گزارش تخلف

۷ سال پیش

December 16, 2015

من فيلمو دوست داشتم. موضوعش تا مدتها فكرم رو به خودش مشغول كرد و شخصيت هاش به نظرم خيلي دوست داشتني بودن. از اون دست ادمهايي كه دلمون مي خواد بيشترو بيشتر دورو بر خودمون ببنيم كه متاسفانه كيميا شدن. خود فيلم هم به نظرم خوش ساخت و روان و دلنشين بود.
۱
۲
پاسخ
گزارش تخلف

۷ سال پیش

October 11, 2015

فیلم خیلی کند و کم کششی بود ولی سناریوش خوب بود
۰
۲
پاسخ
گزارش تخلف