پوستر فیلم شلاق
نظر شما چیست؟
نظر شما چیست؟
۱۰ / ۷.۳۵
۲۷۲۱ رای
۱۰ / ۸.۳
۱۰ رای

شلاق | Whiplash (2014)

درام - موزیکال

به فیلم رای بده:

کارگردان: دیمین شزل
نویسنده: دیمین شزل

خلاصه فیلم:

یک موسیقیدان جوان در تلاش است تا خود را به بهترین درامر تبدیل کند.

عکس‌های فیلم شلاق

نقدهای بلند فیلم شلاق

حسن قنبری

نهایت قدرت فیلم «بازی» جی کی سیمونز است که شخصیت پرداخت شده تری نسبت به دیگر کاراکترها داراست اما همچنان فاقد شخصیت پردازی کامل از حال روز و گذشته یک رهبر ارکستر در بهترین هنرستان موسیقی کشور است

محمد پورریاحی

فیلم "شلاق" شاهکار امسال سینمای هالیوود و بی تردید شایسته دریافت اسکار بهترین فیلم بود. این دومین اثر "شزل دیمین" است که درآن، هم فیلمنامه نویس و هم کارگردان است. اندرو در فیلم به اندازه فلچر شخصیت دارد اما به سبک خودش. "شلاق" بالفعل شدن یک رویاست از راهی منطقی و معمولی: آرزو، خواستن و تلاش.

آرش ملکی

ویپلش فیلم کوچک و به اندازه ایست. بدون شعارزدگی و بدون جلب توجه حرفش را می زند. جزئیات به درستی در ساخت کلیتی منسجم کنار هم قرار گرفته اند. فیلم درباره ی مضمونش - موسیقی - به اندازه ای که باید ادعا می کند و از آن فراتر نمی رود.

کمیل میرزایی

پایان باز فیلم،نشان دهنده ی تردید صحیح کارگردان نسبت به این مسئله است که "آیا این نوع رفتار مربی با شاگرد،از او فردی موفق می سازد یا خیر؟"

خبرهای مرتبط با فیلم شلاق

ده بازی ماندگار از بازیگران نقش مکمل که درخشیدند

ده بازی ماندگار از بازیگران نقش مکمل در فیلم‌های سینمایی خارجی که درخشیدند/ از لئوناردو دی کاپریو و هیث لجر تا آنتونی هاپکینز و مریل استریپ

جملات تبلیغاتی بهترین فیلم های تاریخ سینما

جمله های تبلیغاتی یا tagline برای جلب نظر آنی مخاطب روی پوستر یا بیلبورد نوشته می شوند.

روز وداع با آن ... (نوار ویدئو VHS به تاریخ پیوست)

امروز (10 تیر ماه) آخرین نوار ویدئوی VHS با بیش از 40 سال سابقه به طور رسمی در کارخانه‌ی ژاپنی Funai Electric تولید خواهد شد و این پایانی بر دوران نوارهای ویدئویی خاطره‌ساز خواهد بود.

5 اندرز حکیمانه ی مارتین اسکورسیزی در جشن فارغ التحصیلی دانشجویان دانشگاه نیویورک

مارتین اسکورسیزی 71 ساله جز بزرگترین فیلمسازان آمریکایی به حساب می آید. در ماه مه 2014 اسکورسیزی که آخرین اثرش مستندی به نام " 50 سال مشاجره" است در روز فارغ التحصیلی دانشجویان برای سخنرانی ای صمیمی و بامزه به دانشگاه قدیمی خود بازگشت. این ها 5 اندرز حکیمانه ی این فیلمساز هستند.

نظرهای منتشر شده فیلم شلاق

4 نظر

امیر N
۳ ماه پیش
عجب شاهکاریه این فیلم. با موسیقی و بازی فوق العاده سیمونز مخاطب را غرق فیلم می‌کنه. این فیلم فقط در مورد موسیقی نیست در مورد رقابت رابطه استاد سخت گیر و یک هنر جو با علاقه و رسیدن به هدف است. پیشنهاد میشه هر روز این فیلمو ببینید
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
ali nori
۵ سال پیش
ممنون فیلمهای خارجی هم بزارین اما از فیلمهای ایرانی سوا باشه بهتره
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
کیان
۵ سال پیش
فیلم خارجی چرا ??!!!
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
علی
۵ سال پیش
فیلم خارجی برای چی اینجا گذاشتید؟؟؟
خطر لو رفتن داستان
پاسخ