پوستر فیلم قول
نظر شما چیست؟
نظر شما چیست؟
۱۰ / ۳.۳۱
۸۳ رای
۱۰ / ۰
۰ رای

قول (1393)

به فیلم رای بده:

نویسنده: حسن بیانلو
تهیه کننده: محمدعلی طالبی

خلاصه فیلم:

پوریا نوجوان 15 ساله دوستی صمیمانه ای با دانیال همسایه خود دارد. بر اثر اتفاقی ناگوار برای دانیال ، پوریا که به شدت ترسیده و خود را مقصر می داند ، تصمیم می گیرد موضوع را از دیگران پنهان کند.

عکس‌های فیلم قول

نقدهای کوتاه فیلم قول

معین احمدیان
«قول» فیلم خوش نقشی به لحاظ زیبایی‌های بصری است اما قطعا داستان برخوردی مناسب از سوی والدین با یک نوجوان نیست. مشکلی که گریبانگیر اکثر فیلمهای کودک و نوجوان هست. والدینی خنثی برای نوجوانهای فیلم انتخاب شده اند. والدینی که اصلا در جریان فیلم دیده نمی‌شوند و انفعالشان قصه را به ورطه غیر واقعی شدن می‌کشاند.
حسام نصیری
"قول"فیلمی بسیار طولانی و کشدار است.بازی‌های نابازیگران مانع از برقراری ارتباط بین مخاطب و فیلم مي‌شود.مشخص نیست که چرا در فضایی که همه لهجه ای گیلک دارند ، شخصیت اصلی پوریا لهجه فارسی دارد.صرف‌نظر از داستان اقتباس شده آمریکایی ، یکی دیگر از ضعف‌های ناشیانه فیلم روایت غیرخطی و رفت و برگشت‌هاي آن است."قول" نهایت مي‌توانست فیلم کوتاهی 30 دقیقه ای باشد و به‌جای آنکه با سکانس‌هاي مطول و کشدار که فیلم را مدام از ریتم مي‌اندازد ادامه پیدا کند.

نقدهای بلند فیلم قول

معین احمدیان

«قول» فیلم خوش نقشی به لحاظ زیبایی‌های بصری است اما قطعا داستان برخوردی مناسب از سوی والدین با یک نوجوان نیست. مشکلی که گریبانگیر اکثر فیلمهای کودک و نوجوان هست.

نظرهای منتشر شده فیلم قول

4 نظر

حمیدرضا
۷ سال پیش
چرا تو بخش مسابقه؟؟؟؟ داوران و هیئت انتخاب وجدان داشته باشید!! ما پول این فیلم ها رو دادیم؟
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
علي صراف
۷ سال پیش
فآ جـــــــــــــــــعه بود.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
مینا
۷ سال پیش
اصلا جالب نبود
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
سمیرا
۷ سال پیش
دوست نداشتم خسته کننده بود
خطر لو رفتن داستان
پاسخ