پوستر فیلم آسمان نیمه شب
نظر شما چیست؟
نظر شما چیست؟
۱۰ / ۰
۰ رای
۱۰ / ۶.۲۵
۴ رای

آسمان نیمه شب | The Midnight Sky (2020)

درام - فانتزی - علمی تخیلی

به فیلم رای بده:

کارگردان: جرج کلونی

خلاصه فیلم:

آگوستین، دانشمندی تنها در قطب شمال است که تلاش می‌کند با گروهی از فضانوردان خارج از زمین ارتباط برقرار کند و آن‌ها از فاجعه‌ای بزرگ آگاه کند.

عکس‌های فیلم آسمان نیمه شب

نقدهای کوتاه فیلم آسمان نیمه شب

تیم گریرسون
«آسمان نیمه شب» حال و هوایی واقع‌گرایانه دارد و ترجیح داده است تا فضای علمی تخیلی داستانش را به فضای زندگی روزمره انسان‌ها نزدیک کند. همچنین از بیانیه‌های پرطمطراق درباره‌ی روحیه‌ی مقاومت انسانی یا بدبینی، پوچ‌گرایی و خودتخریبی که اخیراً رواج پیدا کرده است، خبری نیست. تأثیرگذارترین ویژگی فیلمنامه‌ی «آسمان نیمه شب» این است که کاراکترها به مرور زمان، سرنوشت خود را می‌پذیرند.
اوون گلیبرمن
قبل از اینکه «آسمان نیمه شب» را ببینم همواره برایم جای سؤال بود که چرا «جورج کلونی» باید چنین فیلمی بسازد. «آسمان نیمه شب» بین دو لوکیشن عقب و جلو می‌رود. طبیعت وحشی یخ زده آنتارتیکا جایی که «کلونی» نقش یک پژوهشگر تنها در رصدخانه‌ی باربو را ایفا می‌کند و یک سفینه‌ی فضایی متعلق به ناسا که مانند آثار «استنلی کوبریک» از آن فیلم‌برداری شده است.

نقدهای بلند فیلم آسمان نیمه شب

آرش پارساپور

   جرج کلونی نزدیک بیست سال است که به فیلمسازی هم روی آورده و طی این چند سال توانسته آثار درخشانی در ژانر درام سیاسی بسازد و هر بار به سبک و سیاق دیگری سر زده، نتوانسته به آن موفقیت‌ مطلوب دست پیدا کند. او این بار اما فرمان را کاملا پیچانده و وارد ژانر علمی تخیلی شده و یک فیلم درام فضایی در جهانی پساآخرالزمانی ...

خبرهای مرتبط با فیلم آسمان نیمه شب

اسامی کامل نامزدهای جوایز گلدن گلوب ۲۰۲۱

اسامی کامل نامزدهای هفتاد و هشتمین گلدن گلوب (Golden Globe ۲۰۲۱) اعلام شد./ فیلم سینمایی منک و سریال گامبی وزیر در صدر نامزدها

نظرهای منتشر شده فیلم آسمان نیمه شب

0 نظر