ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید
پوستر فیلم آخر شب
۰/۱۰
۰ رای
۷.۹/۱۰
۱۰ رای

آخر شب | late night (2019)

به فیلم رای بده:


خلاصه‌‌‌‌‌فیلم
یک مجری برنامه آخر شب، فکر می کند که قرار است برنامه اش را از دست بدهد.

معرفی کامل فیلم

نظر شما چیست؟

عکس‌های فیلم آخر شب

نقدهای کوتاه آخر شب

تاد مک کارتی
فیلم «آخرشب»، یک کمدی سرگرم کننده‌ است که به عمده مشکلات مرتبط با زن‌ها، برابری در محیط کار، اشاره می‌کند. چیزی که در اینجا نشان داده می‌شود یک برنامه تلویزیونی است که این خود جو را مفرح کرده و زوج اما تامپسون و میندی کالینگ فیلم را قابل توجه کرده‌اند. اما تامپسون با ظرافت داستان را پیش می‌برد و دیدن دوباره او در نقش اصلی یک فیلم هدفدار حس خوبی دارد. کالینگ که نویسندگی فیلم را برعهده دارد، زنی را در مقابل کالینگ قرار داده است که اگر چه زمان کمی را با وی سپری کرده اما در سکانس‌های ناخوشایند بسیار سخاوتمندانه با او رفتار می‌کند.
استفانی زاکارک
کمدی ژانری است که همواره به راحتی دست کم گرفته¬ شده و می تواند تونلی برای رسیدن به عملی¬کردن هر ایده باشد. البته حتما باید بین کمدی احمقانه و کمدی هوشمندانه تفاوت قائل شد. جایی از کمدی هوشمندانه سخن می¬گوییم که آن فیلم باعث شود که از هیجان در پوست خود نگنجیم و ما را به فضایی ببرد که کمی از اتفاقت بد روزمره دور شویم. کمدی خوب در زندگی روزمره خیلی از ما یافت می¬شود و از نظر اکثر ما، بدترین قسمت روز، رفتن به محل کار است. «نیشا گاناترا» آثار زیادی را در سینما و تلویزیون کارگردانی کرده است و این دفعه به سراغ یک داستان کمدی درباره ی محل کار رفته است. این کمدی بسیار خوب، به دنبال این است که نشان دهد هرچقدر آدم¬هایی در محل کار شما می¬توانند شما را به عقب برانند و زیر آب¬تان را بزنند، همان¬قدر نیز ممکن است باعث پیشرفت شما شوند.
پیتر رینر
اینکه «میندی کالینگ» و «اما تامپسون» در فیلم متوسط «آخر شب» به نویسندگی کالینگ و کارگردانی «نیشا گاناترا» ایفای نقش می کنند، اتفاق بسیار خوبی است زیرا بدون آنها این فیلم چیزی بیشتر از یک تقلید ناشیانه از «شیطان پرادا می پوشد» نبود. تامپسون نقش مجری باهوش و کهنه کار یک برنامه¬ی تلویزیونی آخر شب (Late Night Show) را ایفا می¬کند که تمام نویسندگان آن، مردان سفید پوست هستند. او شخصی به¬نام «مالی پاتل»(با نقش آفرینی میندی کالینگ) را استخدام می¬کند. «پاتل» هیچ سابقه-ی کاری در تلویزیون ندارد و استخدام او فقط به این دلیل صورت گرفته که مجری برنامه خود را از اتهام ضدزن بودن برهاند. کالینگ نقش یک زن ناپخته را بسیار خوب ایفا کرده و تامپسون نیز در اجرای کلیشه¬های نقش یک رئیس موفق بوده اما اینها برای نجات فیلم کافی نیستند.
ویدیوهای فیلم آخر شب
Current Time 0:00
/
Duration Time 0:00
Progress: NaN%
آنونس «آخر شب late night»
خبرهای مرتبط
اسامی کامل نامزدهای هفتاد و هفتمین گلدن گلوب(Golden Globe 2020) اعلام شد./ فیلم «داستان ازدواج» با ۶ نامزدی در صدر بخش سینمایی
نظرهای منتشرشده

فیلم های در حال اکران
سینما
نامامتیازرای
جهان با من برقص ۸امتیاز بده ۲۴۰
منطقه پرواز ممنوع ۷.۵امتیاز بده ۲۷۰
بنیامین ۷.۳امتیاز بده ۱۴۳
چشم و گوش بسته ۷.۱امتیاز بده ۲۶۰
23 نفر ۶.۷امتیاز بده ۵۲۷
تورنا2 ۶.۶امتیاز بده ۱۰۷
مطرب ۶.۳امتیاز بده ۳۸۶
زیر نظر ۵.۹امتیاز بده ۱۲۳
جان دار ۵.۹امتیاز بده ۶۱۰
عطر داغ ۵.۹امتیاز بده ۹
چهل و هفت ۵.۷امتیاز بده ۱۱
خوب بد جلف 2: ارتش سری ۵.۶امتیاز بده ۲۷۱
دوئت ۵.۳امتیاز بده ۱۲
بی وزنی ۵امتیاز بده ۸
یادم تو رو فراموش ۴.۸امتیاز بده ۱۷۱
اژدر ۴.۸امتیاز بده ۳۸
نرگس مست ۴.۶امتیاز بده ۹
کاتی و ستاره ۳.۳امتیاز بده ۹
قطار آن شب ۳امتیاز بده ۷
سریال‌های تلویزیونی
مرد هزار چهره ۹امتیاز بده ۵
از سرنوشت ۷.۱امتیاز بده ۷۰
سرگذشت ۶امتیاز بده ۲۵
روزگار ۵.۵امتیاز بده ۲
دوقلوها ۵.۳امتیاز بده ۶۹
ملکاوان ۵.۱امتیاز بده ۳۲
میانبر ۳.۵امتیاز بده ۶
نمایش خانگی
هم گناه ۷.۵امتیاز بده ۸
کرگدن ۶.۲امتیاز بده ۲۰۸
خواب زده ۶.۱امتیاز بده ۵۶
دل ۵.۱امتیاز بده ۲۱۱
دومینو ۳.۵امتیاز بده ۳۱