پوستر فیلم دوران عاشقی
نظر شما چیست؟
نظر شما چیست؟

عکس‌های فیلم دوران عاشقی

نقدهای کوتاه فیلم دوران عاشقی

مهرزاد دانش
این بهترین فیلم کارنامه‌ی رییسیان است و این امتیاز ناشی از فضای قصه‌گوی فیلم است؛ عنصری که اغلب فیلم‌های سینمای ایران از آن تهی هستند. فیلم در زمان درستی مقدمه‌چینی می‌کند، گره افکنی‌هایش را مطرح می‌سازد، بزنگاه‌های دراماتیک را ترسیم می‌کند، و موقعیت‌سازی پرتعلیقی را در باب تصمیم شخصیت‌های داستانش می‌آفریند و همه‌ی این‌ها معلول هماهنگی‌ای درست بین عناصر فیلم‌نامه و کارگردانی و تدوین است.این‌که فیلم واجد این حسن‌هاست، دلیل نمی‌شود از هر جهت هم خوب باشد. مهم‌ترین نقطه‌ی ضعف فیلم آن است که وارد عمق ماجراها نمی‌شود.
علی شیرازی
تا این‌جا بهترین فیلم رییسیان و یکی از آثار برتر جشنواره. فیلم‌ساز با استفاده از شخصیت‌ها و داستان معاصرش توانسته سندی از روزگار ما به دست دهد. ستار اورکی یکی از بهترین موسیقی‌های کارنامه‌اش را برای دوران عاشقی نوشته و اجرا کرده است. دقت کنیم به نقش پیانو در تکمیل حس و فضای صحنه‌های کم‌موسیقی فیلم. یا استفاده‌ای که اورکی گاهی از گروه سازهای زهی می‌کند. در کل موسیقی دوران عاشقی مصداق خوبی برای آن تعریف قدیمی و مشهور از موسیقی در سینماست که می‌گوید: «بهترین موسیقی فیلم آن است که شنیده نشود.»

نقدهای بلند فیلم دوران عاشقی

بهزاد مهرکش

اکران «دوران عاشقی» به کارگردانی علیرضا رئیسیان در جشنواره فیلم فجر را می‌توان نماد جمع نقیضین در محتوا و فرم دانست. القای برداشت‌های مختلف از صحنه‌های مختلف فیلم و روایت پیوسته و بازی خیلی خوب چهره‌های شاخص حاضر در فیلم قطعا نقاط قوتی است که نمی‌توان از آن چشم‌پوشی کرد. اما اگر بخواهیم خلاصه فیلم ...

سمیه مصطفایی

موضوع فیلم، موضوعی آشنا و تکراری در سینمای ایران است، حداقل طی چند سال اخیر. خیانت و طبعات جبران ناپذیر آن موضوع جذاب و درگیر کننده ای است که در صورت پرداخت درست زوایای پنهان و پیچیده آن قابلیت تبدیل شدن به روایتی پر کشش را دارد.اما مشکل اینجاست که بسیاری از فیلمهای سینمای ایران با محوریت خیانت از یک ...

یاسمن خلیلی فرد

بعضی از فیلم¬ها علی رغم تمامی نکات مثبت و انرژی ای که برایشان گذاشته شده یک چیزی کم دارند و آن طور که باید تماشاگر را راضی نمی کنند. «دوران عاشقی» از همین دست فیلم هاست؛ فیلمی که مشخصاً برای آن انرژی زیادی گذاشته شده، کارگردان نهایت تلاش خود را به خرج می دهد تا کار به لحاظ بصری کامل و بی عیب جلوه کند، ...

ثنا حاجی زاده

یادداشت ثنا حاجی زاده بازیگر سینما و تلویزیون بر فیلم سینمایی دوران عاشقی تازه ترین ساخته علیرضا رئیسیان

خبرهای مرتبط با فیلم دوران عاشقی

عرضه فیلم سینمایی دوران عاشقی در سایت آمازون

فیلم سینمایی دوران عاشقی در سایت جهانی آمازون عرضه می شود.

توزیع مجدد فیلم «دوران عاشقی» در شبکه نمایش خانگی

پخش خانگى «دوران عاشقى» ركورد زد/ نسخه نمایش خانگی فیلم سینمایی دوران عاشقی به توزیع مجدد رسید.

مراسم نکوداشت کارگردان ایرانی در تگزاس

رئیسیان: شرايط فيلمسازى در ايران براى امثال من شبيه غيرممكن است

نظرهای منتشر شده فیلم دوران عاشقی

50 نظر

شادان
۳ سال پیش
از لیلا حاتمی بعید بود تو همچین فیلمی بازی کنه که انقدر به "زن"ها توهین کرده
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
ندا
۴ سال پیش
من تمام نقد های دوستان رو خوندم برای من جالب همه به خیانت معترض هستن اما کسی به کسی به کمبود هایی که اون خانوم تو زندگی گذاشته چیزی نمی گن اون شخصیت لیلا یه شخصیت خیلی سرد و‌خشک و بی حال انگار یه سطل ماست خورده و اون مرد هم بالا خره عاطفه نیاز داره و از اون سردی و‌خشکی و‌عدم پذیرش ناراحت با این حال من اصلا مهر تایید به خیانت نمی زنم جواب بدی رو‌میشه با اشتباه بدتر نداد
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
محمد
۴ سال پیش
فیلم بسیار چرت و فیلنامه ضعیف وقت تلف کردنه 😡😡
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
نازنین
۴ سال پیش
همه چی خوب بود بازیگر توییت اولگا فیلم برداری همه چی عالی, موضوع خیلی نزدیک به واقعیت ولی کاش آخرش دقیقا مشخص میکرد چی میشه
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
حسین
۴ سال پیش
5 از 10
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
آرشیدا
۴ سال پیش
یک فیلم ضد زن و بسیار سطحی. با بازی ضعیف مینا وحید در یکی از نقش های اصلی که قطعاً با پارتی به دستش آورده
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
لیلی
۴ سال پیش
دل چسب نبود برام ولی ارزش دیدن داشت... تکراری بود و نخ نما
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
آذین خانوم
۵ سال پیش
فيلم فوق العاده اى نيست اما خوب و قابل دفاع است همه ى اجزا سرجاى خودشان قرار دارند. تا اينجا که بهترين فيلم در کارنامه ى رئيسيان است.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
نینا
۵ سال پیش
به نظر من، یک فیلم خوب با یک روایت  تلخ  بود.بازی ها خیلی به واقعیت نزدیک بودند و میشد با شخصیت های داستان ارتباط برقرار کرد که این کلا یکی از ویژگی های برجسته کارگردان این فیلم هست. فیلم نامه خوبی داشت و از قبل هم یه جورایی میشد حدس زد که با یک نگاه زنانه نوشته شده. درست یا غلط بودن تصمیمات گرفته شده در فیلم از دید اشخاص مختلف میتونه متفاوت یا همچنان مبهم باشه.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
محمدامین خاكسار
۵ سال پیش
یک مثلث چیپ عاشقانه، درساده ترین شکل ممکن،با رنگ و لعاب فراوان،به همراه یک لیلاحاتمی فوق العاده تکراری و شهاب حسینی فوق العاده معمولی! آفتابه لگن هفت دست....
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
نفس
۵ سال پیش
فیلمی بسیار بسیار بد...من واقعا متوجه نمیشم که فیلمنامه ای به این افتضاحی چرا باید سیمرغ ببره...
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
کورش
۵ سال پیش
سلام...فیلم بد نیست ارزش یکبار دیدنو داره ...نمیدونم چرا خانوما به شدت شاکین....اکثریت تو انتخاب همسرشون معمولا خوشتیپ ترین ها و مادی ترین ها و خوش زبان تربن ها رو انتخاب می کنند در صورتی که این دید ظاهر بینانه به نفعشون نیس در اخر منجر به خیانت ها و هنجار و ناهنجارها میشه بعد نمیخوان بخاطر فرزندشون زندگی اشتباه خودشونو قبول کنند وقتی یه اشتباهی میشه باید به فکر جبران و ضرر نرسیدن به شخص سوم بود اتفاقا هم برای مردا هم برای زن ها همینجوری هست امیدوارم دوستان بیشتر تامل کنند روی فیلم خدانگهدارتون.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
f
۵ سال پیش
خیلی پایان بدی داشت
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
سید ابوالفضل عبداللهی منش
۵ سال پیش
بازی ها عالی بود
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
نسرین
۵ سال پیش
چرا لیلا حاتمی قبول کرده تو این فیلم بازی کته؟
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
عرفان طاهری
۵ سال پیش
فیلم خوبی نیست اصلا دلم نمیخواهد بار دیگر ببینم و درباره اشکالاتش نقد بنویسم / آنچه باعث شگفتی من شده واقعاً عوامل فیلم به مشکلات فیلم بویژه در فیلمنامه و شخصیت ها قبل از ساخت دقت نکرده اند / اگر چه اگر فرض کنیم فیلم هنوز ساخته نشده حتی فیلمنامه ارزش بازنویسی ندارد. چراکه هیچ چیز ندارد.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
رضوان
۵ سال پیش
از بدىِ اين فيلم دهنم باز موند!
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
زهرا
۵ سال پیش
به نظر من این فیلم بهره گرفته از یک ذهن خسته است که تکرار توش موج می زنه و هیچ نشانی از نوآوری در اون دیده نمی شه. این عدم نوآوری حتی توی بازیها هم دیده می شه. لیلا حاتمی تکرار نقشهای قدیمش مثل لیلاست. شهاب حسینی خیلی خسته است. انگار انرژی نداره برای بازی. نقش بیتا فرهی در حد گذر از جلو دوربینه و ظاهراً فقط خواستن از اسم و رسمش استفاده کنن. مینا وحید هم که مبتدی ... باز بازیش تو شهرزاد بهتر شده. کلاً فیلم خیلی شل و خسته کننده ای بود.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
ali nori
۵ سال پیش
اصلا فیلم رو دوست نداشتم فیلمنامه که خیلی ناقص بود. موضوع هم نخ نما شده و تکراری. ما دوست داریم بیتا فرهی رو بیشتر در سینما ببینیم اما نه حضور کوتاه مدت در چنین فیلمی.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
مهلقا
۵ سال پیش
بعضیا دارن الکی از فیلم دفاع می کنن. این فیلم از زمان خودش شدیداً عقبه و در اون یه جورایی میخوان به خانمها بفهمونن باید هر بلایی هم شوهرتون سرتون آورد تحملش کنین! واقعاً باورم نمیشه که لیلا حاتمی، شهاب حسینی و بیتا فرهی با اون سوابق تو همچین فیلم درپیتی بازی کرده باشن
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
۵ سال پیش
بدتر از این نمیشد فیلمی با سوژه فوق تکراری بدون کم ترین نوع آوری هی حس می کردم قبلا فیلم رو دیدم . مینا وحید فاجعه .شهاب حسینی خیلی ضعیف باورم نمی شد.لیلا حاتمی و مثل همیشه بازی کلیشه ای . بیتا فرهی هم جالب نبود فقط فرهاد اصلانی خوب بود و برام بسیار خنده دار بود که این فیلم برنده بهترین فیلم نامه شده واقعا که
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
محمدرضا
۵ سال پیش
فیلم متوسطی بود، البته اونم به خاطر بازیگرای خوبی که داشت. پایان بندی فیلم که افتضاح بود.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
مریم
۵ سال پیش
در این فیلم من ضعیف ترین بازی شهاب حسینی را تا بحال دیدم البته اصلانی بد بازی نکرده بود
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
ماهرو
۵ سال پیش
فیلم بسیار بسیار ضعیف فیلم نامه افتضاح شخصیت های غیر قابل باور دیالوگ بندی افتضاح پایان بندی ضعیف بازی تکرای و غیر قابل باور لیلا حاتمی شخصیت های اضافی و غیر قابل باور مثل بابای بیتا قاب بندی افتضاح تا کی قراره به اینجور فیلم ها به شعور مخاطب توهین شه ؟؟؟
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
ایمان
۶ سال پیش
یک فیلم سردرگم که بیشتر میخواهد ادای یک فیلم درست و حسابی اجتماعی را دربیاورد. با یک فیلمنامه ی پر از حفره و شخصیتهایی با پرداختی ضعیف و گاهی زائد که خود فیلمنامه نویس و کارگردان هم نمیدانند این روایت آشفته را چگونه در پایان سروسامان دهند بنابراین خیلی شیک همه چیز را با یک پلک زدن رها میکنند. و من متعجب از داوران جشنواره فجر که واقعا چه چیز ویژه ای در این فیلم بد قواره دیده اند که آن را نامزد ده سیرمرغ بلورین کرده اند و تازه در مقابل فیلمهایی چون من دیگو و رخ دیوانه سیمرغ بهترین فیلمنامه را به فیلمی دادند که ضربه اساسی اش را از فیلمنامه خورده است. حتی فیلمبرادری فیلم هم که برنده شده به نظرم از اساس غلط است دوربین روی دست عمقی به فیلم اضافه نمیکند و فقط ظاهر فیلم را تزیین میکند. اگر مثلا اصغر فرهادی در سکانسهای داخلی از دوربین روی دست استفاده میکند به خاطر اینکه اتمسفر کلی فیلم بر تعلیق، تقابل، تنش چه درونی و چه بیرونی و جستجو استوار است. اما فیلمی که تا حدودی ملو روایتش را با کمترین تنشها و تقابلهای بیرونی پیش می برد چه نیازی به دوربین روی دست است که حواس را پرت میکند. و فلاش بکها هم پرداختی دم دستی و سبکی دارد که باز هم بیشتر برای تزیین و پر کردن تایم فیلم به کار می آید نه تعمیق بخشیدن به روایت ها.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
بهار
۶ سال پیش
فیلم واقعا افتضاح بود، نمیدونم چرا آنقدر میخوان خیانت مردان را ترویج کنند، اما مطمئن باشید خیانت مردان خیانت زنان را هم در پی داره پس با خانواده‌ بازی نکنید [...] الان قرن 21 هست.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
پریا
۶ سال پیش
لیلا حاتمی بازیگری که شدیدا در تمام فیلم ها تبلیغ میکنه که زن خوب یعنی بزنند تو سرت و تو هیچی نگی. این خانم خودش از بازی در نقش تو سری خور خسته نشده؟
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
یاحقی
۶ سال پیش
خیلی خوب بود. بازی فرهاد اصلانی مثال زدنی بود. همینطور شهاب حسینی و لیلا حاتمی. بازیگر خانم نقش مقابل شهاب حسینی را خیلی نپسندیدم ولی در مجموع فیلم خوبی بود. دوستان این فیلم چه زمانی وارد شبکه خانگی می شود؟
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
هادی
۶ سال پیش
فیلمی خوش ساخت و قابل تامل. دیشب نقد مسعود فراستی و دوستانش را دیدم و خوشحالم که این عزیزان بعد از پایان اکران فیلم اقدام به این نقدهای بی منطق و عقل گریزانه نمودند چرا که اگر زودتر این کار را می کردند شاید ما صحبت های خالی از دانش این دوستان را باور میکردیم و از تماشای این فیلم خوب خودداری میکردیم.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
مهدی فرهادی
۶ سال پیش
موضوع خوبی داشت ولی فیلمنامه بد نوشته شده بود. موسیقی خاصی نداشت و البته گاهی کلیشه ای بود مثل تصمیم دختر واسه نگه داشتن بچه که صدبار دیدیم. بازیگرانی مثل شهاب حسینی با این انتخابها خراب میکنن خودشونو. البته بازی فرهاد اصلانی عالی بود
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
محمدایرج حیران
۶ سال پیش
فیلمی متوسط با پایانی ضعیف و رها که نشان از فیلمنامه ی ناقص و معیوب میده. هنرنمایی شهاب حسینی و لیلا حاتمی مثل فیلم های قبلیشون بود. مینا وحید دربرابر بازیگران بزرگ فیلم، خوب ظاهر شد و میشه بهش امیدوار بود. تنها نکته ی جذاب فیلم: بازی هنرمندانه ی هنرمند قدرتمند سینمای ایران، فرهاد اصلانی عزیز.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
علیرضا
۶ سال پیش
فیلم واقعا کاملی بود ابکی و بدون داستان و بدون فکر نبود اصلا حتما ببینید
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
ليما
۶ سال پیش
از سينما كه اومدم بيرون خسته و ناراحت بودم. فيلم خيلي ضعيف بود. انتظارم از شهاب حسيني بالاتر بود. ليلا حاتمي خوب بازي ميكرد، بيتا فرهي نقشش كاملا از سر بازكنى بود و از بازيگر خوبى مثل ايشون بعيده چنين نقشيو قبول كنه. و مينا وحيد به نظر من فاجعه فيلم بود. مگه بازيگر قحطه؟ خيلي فيلم بدي بود. پيشنهاد ميكنم نَرين ببينينش!
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
پری
۶ سال پیش
توی فیلم به زن که مردد بود که با خیانت شوهرش چکار کنه گفته میشد که به زندگی پسرت هم فکر کن. درسته که این یک معضل جامعه است اما چرا فیلمساز از مرد نمیخواد که اون موقعی که راحت میره با یک نفر دیگه، به زندگی فرزندش فکر کنه. چرا این زن خیانت دیدست که باید با کوتاه اومدن به فکر زندگی فرزندش باشه؟ آیا واقعا با بخشیدن ظاهری زن بنیاد خانواده هیچ وقت مثل اول میشه؟ آیا فرزند دیگه آسیبی نمیبینه؟
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
نصيري
۶ سال پیش
فيلم خوب و تاثيرگذاري بود. به موضوعي پرداخته شده بود كه واقعا نياز جامعه بود. اين بي اعتمادي و اين روابط متزلزل و فقدان عشق...
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
اذین
۶ سال پیش
من فیلم رو که دیدم به چند نکته برخورد کردم که بد نیس نظر دوستان هم بدونم اینکه نقش لیلا حاتمی تو همه واکنشها خیلی مصنوعی بود بماند منظورم هم در دزدیده شدن ماشینش بود هم در برخوردش با زهره هم در برخوردش با زندی هم در برخوردش با همسرش و هم در بخشیدن برادر زهره خب حالا ایشون خیلی ادم اروم و منطقی کدوم پدر دختری که معقول و موجه هم هست میپذیره به دخترش خیانت بشه و انقدر هم راحت قضیه رو واکاوی میکنه و بدتر اینکه چرا زنهای توی این فیلم انقدر ضعیف واقع شدن؟ هیشکی دنبال دل زخمی خودش نبود فقط مساله برگردوندن همسر بود به علاقه به زن!!!! هم از اوایل فیلم که خانم نسیم ادبی اومدن در مورد زندی صحبت کردن انگار اصلا ناراحت نبود که همسرش بهش خیانت کرده و تازه اومده بود کارشو راست و ریس کنه و هم خانم حاتمی که به نظرم با اینکه فیلم سراسر نشون میداد ایشون یه زن مستقل و تحصیل کرده و .. هستن خیلی ریلکس فقط به فکر برگردوندن همسرش بود! یه سوال دیگه هم دارم نقش خانم فرهی دقیقا چی بود؟ یه سری دیالوگ ناقص به همراه اینکه من 30 سال سکوت کردم بازم روش! و خب قصه ایشون تو ابهام رها شد در کل فیلم همین که موضوع داشت و ایده خوبی داشت و یه هیجانی توش بود خوب بود ولی واقعا سینمای ما افول کرده فیلم قوی حساب نمیشد
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
پریسا جوادیان
۶ سال پیش
به نظرم فیلم خوبی بود.مشکلات جامعه را خوب نشان می داد.بازی لیلا حاتمی عالی بود.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
user-2153 لنگرودی
۶ سال پیش
فیلم قصه گو بود جا داشت بهتر بشه سوژه خوبی انتخاب شده بود ولی خوب پرداخت نشده بود با اینکه سوژه میتونست بحران و تعلیق در فیلم ایجاد کنه اما متاسفانه این اتفاق نمیافتاد ولی بنظرم ارزش دیدن داره حداقل قصه داره مینا وحید هم علیرغم که بازی چندان خوبی نداشت اما چهره فتوژنیک و میمیک خوبی و فیزیک مناسبی برای بازیگری داره و اگر تلاش کنه میتونه در سینما پیشرفت کنه برای پیشرفت هم اول از همه باید بر فن بیانش کار کنه و با استفاده از اساتید تئاتر نه سینما روی اکت های بدن و چهرش کار کنه سینما نیاز به چهره جدید داره و مینا وحید بنظرم تلاش کنه میتونه در سینما موفق بشه
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
مینا
۶ سال پیش
کارگردانی فیلم اصلا خوب نبود...انتظار نداشتم همچین فیلمی بازیگرایی به این خوبی داشته باشه.بیچاره ها رزومه کاریشون خراب شد!!
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
میلاد
۶ سال پیش
اگر با چهل سالگی مقایسش کنی خیلی بهتر بود ولی مشکل فیلم اینه یکم مخاطب از سوژه خیانت خسته شده ولی اگر سه سال پیش فیلم ساخته شده بود از بهترین فیلم ها از نطر نحوه پرداخت به موضوع خیانت میشد
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
محبوب
۶ سال پیش
همه جاي اين فيلم لنگ ميزد و بدتر از همه كليشه اي بودنش بود.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
رضا
۶ سال پیش
از دیدن این فیلم لذت بردم. گرچه در نگاه اول فیلمنامه کلیشه ای و تکراری به نظر می آید اما پردازش خوب شخصیتها و کارگردانی خوب و بازی های حرفه ای و سکانسها و دیالگهای حساب شده و واقع گرایانه آن را به یک فیلم قابل تامل بدل کرده. ارزش یک بار دیدن را حتما دارد.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
یاسمن خلیلی فرد
۶ سال پیش
اشکال اساسی فیلم از بابت فیلمنامه اش است، همان شاخه ای که برایش سیمرغ بلورین گرفت! فیلمنامه پر است از سکانس های زائد، دیالوگ های رو، جملات کلیشه ای و عدم حفظ توازن و یکدستی در ارائه اطلاعات به مخاطب. بازیگران اصلی فیلم عالی اند و شاید اصلی ترین برگ برنده آن. از لیلا حاتمی و فرهاد اصلانی نمی گویم که همیشه عالی بوده اند و انتظاری غیر از این هم نمی رفت، بیتا فرهیِ فیلم کم است. بازیگری با این میزان از دانش بازیگری و البته می شد به مادر میترا بیشتر پرداخته شود و تنها به آن سکانسِ کلیشه ای بسنده نشود. اما، امان از مینا وحید... بازیگری که نمی دانم بر چه مبنایی برای نقشی این چنین حساس انتخاب شده است؟!!!! بازیگری که علی رغم چهره نسبتاً متناسبش با نقش، در فن بیان بسیار ضعیف است و بازی بسیار تصنعی دارد. این باعث شده بده بستان های او با بازیگران مقابلش از جمله حسینی، حاتمی و فرهی اصلا خوب از آب درنیاید.... کاش آقای ریسیان اشتباهی را که در "چهل سالگی" کرده بودند تکرار نمی کردند و برای نقش کلیدی فیلم به سراغ بازیگری کارکشته یا نابازیگری مستعدتر از خانم وحید می رفتند. در کل فیلم قصه گوست و با این که در قصه گویی اش لنگ می زند اما همچنان باید خدا را شکر کرد که گاهی هم در این آشفته بازار فیلم های شبه گزارشی فیلم هایی ساخته می شوند که "داستان" دارند!
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
زهره دهقاني
۶ سال پیش
بايد اضافه كنم كه مقابل بازي خوب بازيگراني توانايي مثل خانم ليلا حاتمي و فرهاد اصلاني و شهاب حسيني خانم مينا وحيد واقعا بد بازي كرده بودن بخصوص سكانس هايي كه با شهاب حسيني توي كافي شاپ و ماشين داشتند را خيلي بچگانه و مصنوعي بازي كرده بودند
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
زهره دهقاني
۶ سال پیش
فيلم زيبايي بود من هم مثل خيلي هاي ديگه به علت حضور آقاي فرهاد اصلاني تماشاي اين فيلم را انتخاب كردم و انصافا هم مثل هميشه عالي بازي كرده بودن به خصوص اون قسمت كه حرص ميخورد و ميگفت من ايراني ام و نميذارم پول كشورم تو جيب اين عرب ها بره من خيلي كيف كردم بازي ليلا حاتمي هم زيبا بود موضوع فيلم موضوعي داشت كه بنظر من خيلي اين روزها توي خانواده ها و جامعه ي ما وجود داره و البته اون جور كه بايد به اين مساله توجه نشده
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
یوزر
۶ سال پیش
متاسفانه این جور فیلم ها درصدد تخریب مردان و مظلومیت زنان در جامعه هستند درحالیکه واقعیت چیز دیگه ای است و زنانیکه به شوهرشان خیانت میکنن روز به روز در جامعه بیشتر میشود واقعا" جای تاسف است.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
صدف
۶ سال پیش
خانم لیلا حاتمی تمام بازیهاشون شبیه هم هست.بدون کوچکترین خلاقیتی. شاید ربطی به ایشون نداشته باشه و ضعف فیلمنامه وکارگردانی و کل پروژه ها باشه.ولی یه تم یه مدل بازی. کلیشه ای. تکراری
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
صنم
۶ سال پیش
فیلمی بی محتوا و شعارزده با دیالوگ های گلدرشت و بازی های اغراق شده عصر یخبندان بسیار زیباتر بود
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
لادن
۶ سال پیش
دوره اش گذشته بود ولی در کل فیلم بدی نبود. داستان های ناهید طباطبایی کلاً به کار سینما میاد.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
پانته آ
۶ سال پیش
من عاشق بیتا فرهی ام. چرا نقششون انقدر کوتاه و کمرنگ بود.... چرا انقدر به بازیگران خوب کم بها داده میشه؟!!!!
خطر لو رفتن داستان
پاسخ