ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید
پوستر فیلم آستیگمات

خلاصه‌‌‌‌‌فیلم
مردی بعد از جدایی چند ساله از خانواده برگشته و می خواهد خانه اش را از زن و پسر و عروس و نوه اش پس بگیرد. پسرش که در زیرزمین خانه زالو پرورش میدهد و می خواهد از این راه ثروتی بهم بزند، سعی می کند زن و مرد را آشتی دهد تا در خانه بمانند اما مادرش می خواهد با مردی دیگر ازدواج کند. در این بین نوۀ زن هم در مدرسه برای معلمش مشکلاتی به وجود می آورد که کل زندگی اعضای خانواده را تحت تاثیر قرار می دهد. هم خانوادۀ پسر و هم خانوادۀ معلم به خاطر این موضوع بهم می ریزد.

ویدیوها

معرفی کامل فیلم

نظر شما چیست؟

عکس‌های فیلم آستیگمات

خبرهای مرتبط
اسامی نامزدهای هشت‌گانه دومین دوره جایزه آکادمی سینماسینما اعلام شد. مغزهای کوچک زنگ زده و عصبانی نیستم با ۵ عنوان نامزدی صدر نشین هستند.
عکس‌های محسن کیایی در کنار همسر و دخترش، نیکی کریمی، نازنین بیاتی، هدی زین العابدین و ... در اکران خصوصی فیلم «آستیگمات»
رونمايی از قطعه «آستيگمات» با صدای رضا صادقی برای فيلم سينمايی «آستيگمات»
رضا صادقي براي فيلم «آستيگمات» مي خواند/ قطعه «آستيگمات» در مراحل نهايي ضبط
باران کوثری از معدود بازیگران زنی است که با گریم‌ها و استایل‌های بسیار متفاوتی نقش‌آفرینی کرده و کاراکترهایی که داشته است هم بسیار متنوع بوده‌اند. به بهانه تولد او نگاهی انداخته‌ایم به کاراکترها و استایل‌های مختلف باران کوثری در فیلم‌ها.

دانلود های پیشنهادی

نظرهای منتشرشده

حامد باتی
۳ ماه پیش
فیلم بدی نبود بازی ها هم طبیعی بود فقط زیادی شلوغ پلوغ اش کرده بود ، داستان های پشت هم و درهم کمی زیادی بود بعضی فیلم های انقدر روند سرد و کندی دارند که خوابت میگیره این فیلم گاهی هماهنگ شدن با روند فیلم خیلی سخت میشد!!!
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
حسین
۹ ماه پیش
5 از 10
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
میثم علیزاده
۲ سال پیش
خیلی خوب بود
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
ساجده ملک اصلی
۲ سال پیش
ندیدمش
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
سمانه شاعری
۲ سال پیش
عالی لذت بردم یک فیلم اجتماعی و خوش ساخت
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
علیرضا نویدی
۲ سال پیش
فیلمی اجتماعی فوق العاده سنگین. در بعضی از قسمت ها خصوصا انتهای فیلم، اتفاقاتی پشت سر هم رخ داد که احتمال اینکه تمام این اتفاقات با هم در یک زندگی بیفتد، احتمالی نادر و نشدنی است. در هر حال خدا را شکر نویسندگان ژانر اجتماعی‌مان به قدری ماهر و با تبحر هستند که در فیلم به قدری بزرگ نمایی می‌نمایند که تقریبا میتوان گفت در فیلم‌های اجتماعی‌مان بدترین حوادث پشت سر هم به احتمال قوی ممکن است اتفاق بیفتد. واقعا مرسی که هستید....
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
آرمان مسعودی
۲ سال پیش
یک فیلم معمولی و ساده که چندین ورژن از این مدل فیلم ها قبلا دیدیم
خطر لو رفتن داستان
پاسخ