ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید
پوستر فیلم شبی که ماه کامل شد
۷.۴/۱۰
۸۸۲ رای
۵.۵/۱۰
۱۳ رای

شبی که ماه کامل شد (1397)

به فیلم رای بده:


خلاصه‌‌‌‌‌فیلم
این فیلم براساس داستان واقعی عبدالحمید ریگی و همسرش فائزه منصوری است. «شبی که ماه کامل شد» روایت دختر جوانی از مناطق جنوب شهر تهران است که درگیر عشق جوانی شهرستانی می‌شود و این در حالیست که دختر به دلایلی مجبور به مهاجرت از ایران است. در این مسیر، برادرش با او همراه می‌شود اما در میانه راه، اتفاقاتی برای آن‌ها رقم می‌خورد. ** تماشای این فیلم به افراد زیر 12 سال توصیه نمی‌شود **

معرفی کامل فیلم

نظر شما چیست؟

عکس‌های فیلم شبی که ماه کامل شد

نقدهای کوتاه شبی که ماه کامل شد

فریبا اشوئی
نرگس آبیار با فیلم شبی که ماه کامل شد ثابت می کند که زبان فیلم را می شناسد وبر ابزار این هنر ارزشمند مسلط است.این را با مرور آثار وپُختگی وحرفه ای شدن نگاهش می توان بوضوح دریافت.الناز شاکردوست وهوتن شکیبا یکی از موفق ترین نقش های خود در عالم بازیگری را رقم زده اند که تاهمیشه در ارزیابی کارنامه حرفه ای شان قابل ارجاع واستناد خواهد بود.قاب بندی وفیلمبرداری سامان لطفیان بر ارزش های کارافزوده واین همه در کنار دکوپاژ(کارگردان) وتوالی موثر روایت به تجربه حمید نجفی(تدوین) ، فیلم را به عنوان اثری دیدنی ، جذاب وقابل تامل در جشنواره سی وهفتم فیلم فجر بدل ساخته است.
مسعود فراستی
این که نرگس آبیار، کار سختی را قبول کرده و بسیاری از کارگردان‌ها نتوانسته‌اند و او توانسته مثبت است. فیلم دو بخش دارد که بخش اول عاشقانه سطحی فیلم هندی طور است در تکنیک و فرم که در ۲۵ دقیقه اول که فیلم را از یک فیلم سیاسی به یک فیلم هندی تبدیل میکند. مساله اصلی اگر عشق بود باید به آگاهی می‌رسید و از شخصیت سطحی بالاتر می‌رفت. کارگردان با شخصیت اصلی این داستان نتوانسته همراهی کند و شوهر او را سمپاتیک میکند. دوربین با حرکت های اسکی بازی که دارد که منجر میشود که از نظر سینمایی میزانسن ندهی و حس را منتقل نکنی.
یاسمن خلیلی فرد
«شبی که ماه کامل میشود» عالی‌ترین و کامل‌ترین فیلم کارنامه نرگس آبیار است. فیلمی که دو ساعت تمام سرجا میخکوبتان میکند. فیلمی بسیار سخت و طاقت فرسا با فضاسازی عجیب و دشوار و به شدت رئالیستی و حتی مستندگونه و واجد جذابیتهای دراماتیک بسیار زیاد. دگردیسی و تحول شخصیتها به بهترین شکل ممکن اتفاق افتاده است. بازیگران فیلم تا این‌جای کار بهترین گروه بازیگران جشنواره فیلم فجر بودند؛ از هوتن شکیبا که سیمرغ بلورین حق مسلم اوست تا فرشته صدرعرفایی که با آن گریم سنگین به سختی شناخته می‌شود. فیلمساز به فضای بومی کار نزدیک شده و یکی از بهترین کارگردانیهای جشنواره را ارائه کرده است
کیوان کثیریان
یک عاشقانه است در دل خشونت افراطی. یک داستان پرتنش از یک ماجرای ملتهب معاصر. آبیار قصه‌اش را روان روایت می‌کند و توانسته به لحنی متناسب با ماهیت قصه دست یابد. با وجود زمان طولانی، ریتم مناسبی دارد و خسته‌کننده نیست. صحنه‌های درگیری و نبرد مسلحانه فیلم گرچه خوب و پرکشش از آب درآمده ولی می‌توانست با جزئیات افزون‌تر و مکث بیشتر روی وجه اکشن ماجرا به نمایش درآید. بازی فرشته صدرعرفایی و هوتن شکیبا ستودنی است و آبیار هم نشان داد در کارگردانی، به مرز پختگی رسیده است. این بهترین فیلم اوست.
محمد محمدیان
نرگس آبيار در همه فيلم‌هايش سعي كرده مولفه‌هاي سينمايی‌اش را دنبال و به آن‌ها وفادار بماند. «زن» به عنوان كانون آثار او همواره «جستجو و انتظار» را در پس «عشق»ي همراه «خانواده» كرده تا دايره روايت در فيلم هايش را به سرانجام برساند. «شبی که ماه کامل شد» متفاوت ترين ساخته فيلمساز در كارگرداني و متن، كه البته با وجود آن وجوه مشترك، به دليل خشونت جاری در فيلم، گاهی به سختی می‌توان نرگس آبيار را در آن به خاطر آورد. فيلم، نمايش سرانجام عشقي است كه بدجوري كامل می‌شود، با بغض، خواهيد ديد چگونه...
سید مهدی ملک
«درست فیلم‌ساختن» از داستانی واقعی به مراتب سخت‌تر از فیلم ساختن از داستانی تخیلی‌ست. اما حُسنی هم دارد: باعث می‌شود مخاطب و حتی منتقد به روند قصه و منطق آن دقت نکند و آنچه گفته می‌شود را واقعیتی بداند که تصویر شده. در برابر واقعیت هم که نمی‌توان چون و چرا کرد.«شبی که ماه کامل شد» داستان زنی تهرانی‌ست. او به عقد کسی درمی‌اید که برادر ریگی معروف است اما برخلاف برادرش به فکر زندگی خویش است؛ نه نجات جهان. زن به تدریج احساس خطر می‌کند که خلافکاری ریگی معروف به پای شوهرش نوشته شود و تصمیم به ترک ایران می‌گیرند. تهران را به مقصد پاکستان ترک می‌کنند تا از انجا به اروپا بروند اما اتفاق‌ها مطابق میل آنها رخ نمی‌دهد.
هادی کریمی راد
فیلم از دل بلوچستان و زاهدان شروع می شود،از دل پارچه های رنگی و نگاه مردمی که نرگس آبیار قصد دارد برای ما از مظلومیت های آن ها در فیلمش بگوید و به نوعی به باز تعریفی از هویت ایشان دست پیدا کند.قصه ی آشنایی فائزه که الناز شاکر دوست ایفاگر نقش او بوده است با عبدالحمید ریگی برادر عبدالمجید یا عبدالمالک ریگی برایمان بسیار آشناست و بهتر بود کارگردان کمی خصاصت و دقت به خرج میداد تا این گونه مضحک به بستن نطفه ی فیلمنامه ی خویش اقدام نکند
آرش خوشخو
یک تریلر پرهیجان و جذاب از یک پرونده واقعی امنیتی. نرگس آبیار با وسواسی ستودنی نسبت به ریتم و روایت، لحظه‌ای تماشاگر را به حال خود رها نمی‌کند و با تنوع تکنیک‌های سینمایی‌اش و همین‌طور استفاده هوشمندانه‌اش از عنصر موسیقی و صدا، فیلم خود را به اثری اضطراب‌آور و تپنده تبدیل کرده است. آبیار نشان می‌دهد سینمای ایران هم کاترین بیگلو خود را پیدا کرده است. همان سازنده فیلم درخشان «سی‌دقیقه بامداد» را می‌گویم.
دبورا یانگ
در این فیلم که ترکیبی از یک درام سیاسی، رخدادهای تاریخی و یک داستان عاشقانه اما دلهره‌آور است، نرگس آبیار با روایتی نفس‌گیر جایگاه خود را به عنوان یک استعداد نوظهور در سینمای ایران تثبیت می‌کند. این فیلم را نمی‌توان یک فیلم کامل دانست، زیرا این فیلم موفق نمی‌شود تا داستان را از نگاه تمام کاراکترهای اصلی‌اش تعریف کند و همین باعث می‌شود تا تغییرات ناگهانی آن‌ها را درک نکنیم. از دیگر جذابیت‌های فیلم می‌توان به بازیگران نقش‌های اصلی آن اشاره کرد. به خصوص «الناز شاکردوست» که نقش زنی جوان و خنده رو ایفا می‌کند و تا آنجا که خودش را وسط یک کابوس می‌یابد، از خواب بیدار نمی‌شود.
ویدیوهای فیلم شبی که ماه کامل شد
Current Time 0:00
/
Duration Time 0:00
Progress: NaN%
آنونس جدیدی از «شبی که ماه کامل شد«
Current Time 0:00
/
Duration Time 0:00
Progress: NaN%
دعوت عوامل به تماشای «شبی که ماه کامل شد»
Current Time 0:00
/
Duration Time 0:00
Progress: NaN%
دعوت بازیگران به تماشای «شبی که ماه کامل شد»
Current Time 0:00
/
Duration Time 0:00
Progress: NaN%
آنونس «شبی که ماه کامل شد» در آستانه اکران
Current Time 0:00
/
Duration Time 0:00
Progress: NaN%
مصاحبه با مادر شهیدان منصوری: از خانم آبیار و آقای ...
Current Time 0:00
/
Duration Time 0:00
Progress: NaN%
مصاحبه با ایمان امیدواری، برنده سیمرغ بهترین چهره پردازی ...
Current Time 0:00
/
Duration Time 0:00
Progress: NaN%
تهیه کننده «شبی که ماه کامل شد» از به خانه بردن سیمرغ ...
Current Time 0:00
/
Duration Time 0:00
Progress: NaN%
فرشته صدرعرفایی سیمرغ دار امشب مراسم اختتامیه
Current Time 0:00
/
Duration Time 0:00
Progress: NaN%
مصاحبه با فرشته صدرعرفایی بازیگر فیلم‌های «یلدا» و ...
Current Time 0:00
/
Duration Time 0:00
Progress: NaN%
زیبا کرمعلی: «شبی که ماه کامل شد» فیلم کوبنده‌ای ...
خبرهای مرتبط
با وجود تعطیلی سینماها تا ساعت ۱۷ در روز ۱۵ خرداد، «شبی که ماه کامل شد» و «سرخپوست» مجوز بلیت‌فروشی برای سانس‌های پیش از این ساعت را دارند.
پوستر فیلم سينمايى «شبى كه ماه كامل شد»، بهترین فیلم سى و هفتمين جشنواره فيلم فجر ساخته تحسين شده نرگس آبيار و تهيه كنندگى محمد حسين قاسمى رونمایی شد.
نگاهی به نام آشناترین کارگردانان زن سینمای ایران در گذر سال‌ها، از حوالی انقلاب تا نسل جدید دهه نودی و ماندگارترین و مهم‌ترین فیلم‌های کارنامه سینمایی‌شان.
خواننده آلبوم «ابراهیم» در آستانه انتشار آلبوم جدیدش که «قمارباز» نام دارد، به عنوان خواننده در فیلم «ؤبی که ماه کامل شد» حضور خواهد داشت.
پیرو اینکه سازمان سینمایی قصد دارد فیلم «ریگی۲» را در ادامه فیلم «شبی که ماه کامل شد» با مضمون عملیات دستگیری ریگی بسازد؛ تهیه‌کننده فیلم، توضیحاتی ارایه کرد.
نظرهای منتشرشده

user-8224
۲ روز پیش
عالی بود
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
Guest User
۳ روز پیش
خیلی فیلم جذابی بود وگرنه اینطوری نظر نمی دادین
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
سمانه ر
۳ روز پیش
نرگس آبیار گرونگان گیره. مثل گرونگان گیران بیننده را مجبور میکنه به اطاعت از دستور. دستور اینه: پلک نزن فقط نگاه کن. بیننده از یک طرف دوست داره این همه تلخی تمام بشه ... از اون طرف وقتی از سینما بیرون میاد باور نمیکنه بیش از دو ساعت گذشته. فوقش یک ساعت. حتما ببینید. این فیلم صحنه تعقیب و گریز داره و باید بر صفحه بزرگ دیده بشه
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
حسان علیجانی
۴ روز پیش
پیشنهاد میکنم هیچ وقت فیبمهای سفارشب نبینید
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
حسان علیجانی
۴ روز پیش
لهجه هوتن شکیبا بسیار ضعیف بود
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
حسان علیجانی
۴ روز پیش
فیلم جالبی نبود هوتن شکیبا اصلا رو لهجه بلوچ کار نکرده بود
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
حسان علیجانی
۴ روز پیش
جایزه بهترین بازیگر حق این فیلم نبود
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
پارسا شهبازی
۴ روز پیش
عالی بود حتما همه برن ببینند
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
Guest User
۷ روز پیش
خیلی خوب بود. داستان عاشقانه بسیار جذابی داشت و بازیگرای خیلی خوبی هم داشت.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
ایلیا محبوبی فرد
۷ روز پیش
کارگردانی خوب بود با وجود اینکه موضوعی نیست که هرکسی خوشش بیاید ولی اینقدر خوب پرداخته شده بود که آدم را کاملا به خود جذب میکرد و متوجه گذر زمان نمیشد.بازی هوتن شکیبا عالی بود
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
سعید حجار
۷ روز پیش
فیلم خوبی بود فقط کاش پایان فیلم طبق واقعیت بود و عوض نشده بود. فیلمبرداری هم خیلی تکان مخورد و آزار میداد.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
طوبی یوسفی
۷ روز پیش
بی صبرانه منتظر تماشای فیلم نرگس آبیارم .شبی که ماه کامل شد
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
A G
۸ روز پیش
فیلم خشنی که اولش همه چی به شادی و آخرش تلخه. دوربین روی دست مدام تکون میخوره و رو عصابه. منطق فیلمنامش هم بعضی جاها درست نیست. اگر از قبل داستان رو بدونید تقریبا ارزشی نداره. بازی الناز شاکردوست هم در حدی نبود که بهش سیمرغ بدن.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
سید امیر مسعود صالحی زاده
۸ روز پیش
یک فیلم بشدت تلخ و اعصاب خورد کن که هیچگونه گره داستانی ندارد، فیلمبرداری آزاردهنده ( تکان های شدید، کلوزآپ و اکستریم کلوزآپ ) ، جغرافیای داستان تنها محدود به نام کشور پاکستان و ایران (زاهدان و تهران) میشود. فیلم بشدت طولانی است و تقریبا بیست دقیقه ابتدایی شامل ماه عسل هیچگونه کارکرد سینمایی نداره ، فیلمی بشدت ناراحت کننده که شامل صحنه های کشته شدن های فجیع ( سر بریدن ، قتل های دسته جمعی ) است، تنها و تنها یک سکانس داریم که قصد کشتن عبدالمالک توسط گروه های ایرانی وجود دارد که برای عدم اقدام آن توجیه غیرمنطقی آورده میشود ( خون عبدالمالک روی صورت بچه میریزد بنابراین از کشتن آن خودداری کردم ) ، بنظرم شاهد یک فیلم کاملا سفارشی هستیم که تنها بخاطر همین سفارشی بودن این همه جایزه نصیبش شده و قطعا در جشنواره های بین المللی هیچگونه شانسی ندارد. تنها نکته مثبت فیلم بازی های خوب شکیبا و شاکردوست و صدرعرفایی و شبنم مقدمی مضافا شخصیت عبدالمالک هست. فیلم واقع گرایی خوبی داره ولی تلخی بشدت آزار دهنده فیلم، مخاطب رو از فضای دراماتیک دور میکنه
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
الف پ
۸ روز پیش
کسانی ک این فیلم و دیدند بگن واقعا دیدن فیلم برا بچه ها توصیه نمیشه
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
ز ط
۹ روز پیش
فیلم بسیار خوبی بود بازیها عالی بود خصوصا خانم فرشته صدرعرفائی و آرمین رحیمیان در نقش عبدالمالک ریگی فوق العاده بودند البته از بازی بی نظیر هوتن شکیبا هم نباید گذشت . با اینکه مدت فیلم طولانی بود ولی ارزشش رو داشت. پیشنهاد میکنم حتما ببینید
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
ز ط
۹ روز پیش
فیلم بسیار خوبی بود بازیها عالی بود خصوصا خانم فرشته صدرعرفائی و آرمین رحیمیان در نقش عبدالمالک ریگی فوق العاده بودند البته از بازی بی نظیر هوتن شکیبا هم نباید گذشت . با اینکه مدت فیلم طولانی بود ولی ارزشش رو داشت. پیشنهاد میکنم حتما ببینید
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
احسان محمداسماعیل
۹ روز پیش
این اولین فیلمی بود که از خانم آبیار دیدم. فیلم لحظات نابی دارد، ولی ترکیب کلی آن ، منطق درستی ندارد. در کل هر گروه ایدئولوژیک یا حکومت ایدئولوژیک زندگی آدمیان را پرپر می‌کنند و کسانی که انگ سفارشی بودن را می‌زنند بایستی به این نکته توجه داشته باشند. نمونه‌اش زندگی بی‌آینده شهاب است که حتی رفتن به پاکستان را به ماندن در ایران ترجیح می‌دهد.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
لاله نعيمي
۱۰ روز پیش
فيلم سفارشي، كند، فيلمبرداريِ آزاردهنده!! من كه پيشنهاد نميكنم ببينيد
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
رسول قادری
۱۰ روز پیش
عالی ، زیبا ، جذاب ، نفس گیر به نظرم بهترین فیلم نرگس آبیار هستش بازی های هوتن شکیبا و الناز شاکردوست فوق العاده است ، حقشون سیمرغ بود
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
محمد باقری
۱۰ روز پیش
برخی دوستان در کامنت ها گفته اند فیلم سفارشی. محض اطلاع دوستان عرض کنم فیلم سفارشی یعنی فیلمی که در آن نظرات و تکنیات دولت با حکومت در باب موضوعی بازنمایی شده باشد و بین نظرات حاکمیت و نظرات افکار عمومی در آن موضوع اختلاف نظر باشد (نظیر موضوع حد و حدود آزادی های اجتماعی) اما فیلم خانم ابیار در مورد ایدئولوژی خشونت طلبانه یک گروه تکفیری مثل جندالله است که اعضای آن حتی به نزدیک ترین عضو خانواده شان هم رحم نمی کنند. پس در این مورد بین حکومت و مردم اتفاق نظر وجود دارد و هر دو این گروه تروریستی را محکوم می کنند. حال باید دید کسانی که این فیلم را سفارشی می نامند دلیل موثقی دارند یا این که خودشان نسبتی با این گروه تروریستی دارند؟
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
زهرا قربانی
۱۰ روز پیش
جذاب، نفسگیر و سخت اینکه گروهی ازدوستان ب خاطر سیاست و مخالفت شون، این فیلم و اثری متوسط بنامند غیر منصفانه ست بخشی از تاریخ ایران به بهترین شکل به تصویر کشیده شده
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
محمد باقری
۱۰ روز پیش
شبی که ماه کامل شد: فیلمی نفس گیر، به شدت تکان دهنده و در یک کلام عالی در مورد گروهک تروریستی جندالله. باید دست مریزاد گفت به خانم نرگس ابیار به خاطر کارگردانی واقعاً بی نقص و تبریک و هزاران تبریک به هوتن شکیبا، الناز شاکر دوست، فرشته صدر عرفایی و سایر بازیگران که در این فیلم بهترین خودشان بوده اند. امیدوارم چنین فیلم های ارزشمندی باز هم در سینمای ما ساخته شوند.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
علی عطاپور
۱۱ روز پیش
تو جشنواره دیده بودم و واقعا شگفت زده شدم و حیرت کردم از دیدن این فیلم قوی و حرفه ای از خانم آبیار , اما حالا تو اکران عمومی وقتی دوباره دیدم , احساس کردم که ضرباهنگ کند فیلم واقعا آزاردهنده ست و موسیقی فیلم واقعا جای کار بیشتری داره .
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
محمدرضا ن
۱۱ روز پیش
یک فیلم کاملا چرند و مزخرف که خیلی خوب درست شده. کاملا وقتم تلف شد. متاسفم
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
محمد وکیلی
۲ ماه پیش
فیلمنامه وکارگردانی عالی دارد
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
ایلیا محبوبی فرد
۳ ماه پیش
خود شما عوام فریبی میکنید این درست نیست که هر فیلمی رو که دوست ندارید به (به هر دلیلی) سفارشی بنامید واقعا کارگردانی خوب بود و بازی هوتن شکیبا عالی بود و همینطور خانم صدر عرفایی
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
الی نامی
۴ ماه پیش
در ضمن فیلم سفارشی هر قدر هم هوشمندانه باشد فاقد ارزش هنری ست
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
الی نامی
۴ ماه پیش
کار بسیار متوسط.کارگردانی متوسط و همه چیز جز بازی صدر عرفایی متوسط و شلوغ پلوغی بود.دوربین افتضاح. و فقط هم تصاویر بیاید سینما تو فضای مجازی نشون میدم. آنونسی شاد از فیلمی تلخ.....این خود عوام فریبی ست و جای تأسف دارد این همه خود بزرگ بینی که توسط صفحات فیک نوشته میشود
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
Hesam Mousavi
۴ ماه پیش
ما بايد ياد بگيريم كه بين اجزاي مختلف يك فيلم تفاوت قائل بشيم، اين فيلم فقط موضوع جذاب و خوبي داشت اما نه داستان، نه فيلنمامه و نه كارگرداني هيچكدوم خوب كه نبود بد هم بود، بازي هوتن شكيبا خوب بود و فرشته صدرعرفايي عالي بود، اما النازشاكردوست كه بيشتر نقش يه دختر و مادر دهه ي حاضر رو بازي كرده و اصلا شبيه فائزه اي كه فيلم ادعاش رو داره نيست و بي شكل عجيبي سيمرغ هم گرفت. داستان واقعي اين خونواده و ريگي ها رو هم كه براي جا دادن يه سري چيزايي كه خودشون مي خواستن و نشون ندادن چيزايي كه نمي خواستن تغيير دادن. به نظرم اين موضوع رو بايد كارگرداني مي ساخت كه جسور و باتجربه تر باشه چون بستر مناسبيه براي بيان كردن بسياري از حرف ها.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
Guest User
۴ ماه پیش
خوب
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
محمد حسینی
۴ ماه پیش
فوق العاده تحت تاثیر شدم
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
Hesam Doostkami
۴ ماه پیش
عالی
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
گلی رها
۴ ماه پیش
بژی هوتن شکیبا گیانم
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
Guest User
۴ ماه پیش
بد نبود
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
سیاوش پیروزنیا
۴ ماه پیش
بازی هوتن شکیبا رو دوست داشتم 👍
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
ونوس ی
۴ ماه پیش
واقعا معمولي و متوسط بود
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
الهه دودانگه
۴ ماه پیش
خیلییییی عالی بود خانوم آبیار بی نظیره چه بازیهایی گرفته از بازیگرا چقدر قشنگ چند روزه که هنوز در گیرم
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
اکبر شیرزادی
۴ ماه پیش
به شخصه زیاد از این نوع فیلم ها خوشم نمیاد از اون فیلما بود که چند وقت دیگه تو تلویزیون هم نشون میدن.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
احسان جهانبخش
۴ ماه پیش
عالی بود
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
Guest User
۴ ماه پیش
متوسط
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
Guest User
۴ ماه پیش
متوسط
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
حامد عباس پور
۴ ماه پیش
دوربین فیلم فاجعه بود. سردرد شدم مثل گهواره تکون می خورد بدون دلیل و منطق خاصی ... در کل متوسط
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
زرین وحیدی
۴ ماه پیش
بازیها عالی بود. فیلنمامه رو دوست داشتم . به احتمال زیاد یکی از شانسهای سیمرغ امسال هست
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
hamid najafi
۴ ماه پیش
عالی ...
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
زهرا معتمد اریا
۴ ماه پیش
فیلم خوبی بود ونسبت به کار قبل خانم آبیار (نفس)بسیار سطح بالاتر بود اما ضعفی که مثل فیلم نفس داشت طولانی بودن بیش از حد و کش دادن الکی بود سطح کیفی کار حتی از شیار ۱۴۳ هم بالاتر بود اما امیدوارم کار آخر خانم ابیار در این زمینه باشه چون دیگه واقعا حس تکراری بودن موضوع به مخاطب دست میده پایان بندی و فراز وفرود های فیلم هم نسبت به نفس که واقعا بیننده رو از فیلم ناامید میکرد بهتره اما اونقدر که ازفیلم تعریف میشه قابل تقدیر نیست در کل هر چقدر از شیار۱۴۳ خوشتون اومد این فیلم یک رتبه بالاتر از اونه وخوشتون خواهد اومدو اگه از کسانی بودین که نفس براتون نوستالژی بوده واونوفیلم خوبی میدونید عاشق این فیلم خواهید شد
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
Guest User
۴ ماه پیش
فوق العاده زیبا ،به جرات تاثیرگذارترین فیلم ایرانی که دیده بودم
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
Mohammad Askari
۴ ماه پیش
فیلم خوب و تاثیرگذاری بود ولی به نظرم در دو بخش ی کم ساده لوحانه بود یکی اول فیلم که تا فائزه درگیر رابطه عاشقانه میشه مینویسه یک ماه بعد!!!!!!ای کاش کمی رابطه ای که داشتن نشون میداد و ی مقداری چکش کاریش میکردن!اینو از این جهت میگم که چطور فائزه راضی میشه با ی پسر بلوچ سنی ازدواج کنه!قاعدتا در خانواده های سنتی ماهم همینطوره ک خیلی سخت قبول میکنند که دخترمون با ی پسر سنی ازدواج کند!البته در روز خواستگاری ی مقدار شبنم مقدمی غر میزنه!ولی اونطور ک باید باشه نیست خیلی راحت از اون یک ماه آشنایی که خیلی میتونست در واقعی تر کردن ماجرا کمک کنه و میتونست عمق و چگونگی قبول پیشنهاد ازدواج از جانب فائزه نشون بده و ابهامات رفع کنه کارگردان ازش میگذره! و دوم اینکه درحالیک اینا میخوان از درگیری و ماجراهای خانواده ریگی فرار کنند ولی خیلی ساده فائره قبول میکنه که وارد پاکستان بشن!!!!درسته که مقداری فائزه غر میزنه و میگه نه!ولی قبول میکنه که راحت برن تو جهنم!!!ابه نظرم باید بیشتر حداقل در چند دقیقه فیلم میرفت سمت اینکه فائزه قبول نمیکنه و عبدالحمید به زور راضیش میکنه در واقع اینا میخواستن از درگیری رهایی پیدا کنند ولی خیلی راحت فائزه خودش وارد غائله میکنه!
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
homayoon mg
۴ ماه پیش
یه فیلم فوق العاده با بازیها و فیلمبرداری عالی مخصوصا توی صحنه های پاکستان، که البته طولانی بودن به فیلم ضربه میزنه و مخاطب رو خسته میکنه...
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
میعاد فتوت
۴ ماه پیش
فیلم سخت و پر کاری بود ، و بخصوص زمانی این سختی نمود بیشتری پیدا میکرد که کارگردان این فیلم یه خانم هس، اما ۲۵ دقیقه اول زیاد سطح بالا نبود ، فیلم خیلی طولانی بود و خسته کننده شده بود و یه قسمت هایی از داستان غیر قابل باور بود ولی در کل قابل قبول بود
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
فیلم های در حال اکران
سینما
نامامتیازرای
متری شیش و نیم ۸.۴امتیاز بده ۱۵۵۱
سرخ پوست ۷.۹امتیاز بده ۱۰۳۹
نبات ۷.۷امتیاز بده ۱۴۰
تگزاس 2 ۷.۴امتیاز بده ۳۱۶
شبی که ماه کامل شد ۷.۴امتیاز بده ۸۸۲
سامورایی در برلین ۵.۸امتیاز بده ۹۶
ما همه با هم هستیم ۵.۲امتیاز بده ۱۱۱
دختر شیطان ۵.۱امتیاز بده ۲۵
سریال‌های تلویزیونی
گاندو ۶.۸امتیاز بده ۳۰
دختری به نام آهو ۶امتیاز بده ۵
عروس تاریکی ۶امتیاز بده ۳
محرمانه ۴.۷امتیاز بده ۶
خانواده دکتر ماهان ۴.۵امتیاز بده ۸
نمایش خانگی
هیولا ۸.۵امتیاز بده ۳۱۸
نهنگ آبی ۷.۸امتیاز بده ۵۲۲
سال های دور از خانه ۷.۳امتیاز بده ۱۸۳
رالی ایرانی 2 ۴.۵امتیاز بده ۲