ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید
پوستر فیلم یک شب
۴.۵/۱۰
۸۴ رای
۰/۱۰
۰ رای

یک شب (1383)

به فیلم رای بده:


خلاصه‌‌‌‌‌فیلم
دختری است به نام نگار که یک شب را در خیابان‌های تهران می‌گذراند و در این شب با سه مرد برخورد می‌کند که هر کدام داستان‌هایی از زندگی خود برای دختر می‌گویند.

ویدیوها

نظر شما چیست؟

عکس‌های فیلم یک شب

نقدهای کوتاه یک شب

آنتونیا شرکا
داستان تماما تحت تاثیر شهر اتفاق می افتاد و در دل این شهر کی موضوع کلی دنبال می شد. در اصل داستان بر اساس یک سفر شهری روایت می شود. البته در این فیلم تا کید زیاد بر محله های مختلف برای داستان کمی زیاد به نظر می رسد و مزاحم قصه است. مهم ترین ویژگی فیلم شهری این است که نقش شهر در داستان بسیار پررنگ و مهم باشد و تاثیر زیادی در روایت بگذارد.
شادمهر راستین
مشكل ما از ۲۵۰۰ سال پيش تا كنون ادامه دارد. ما دو جور روايت در سينما داريم: يكي فيلمنامه هايی كه در يك مكان مشخصي رويدادهايی طي مي شود و ديگر فيلمنامه های سفری كه قهرمان ما مثل اوديسه شروع به حركت كرده و ماجراهايی برايش اتفاق می افتد، بنابراين فيلم «يك شب» از سری آثار سفری است. خيلی از چيزهايی كه در فيلم غيرمنطقی است به غير منطقی بودن برخی بسترهای جامعه ما برمی گردد.
امید نجوان
«یک شب » اين امتياز را دارد که با وجود گزندگي سوژه، اخطار دهنده است و در ضمن، به جای آن که ديدگا ههای فمينيستي و قابل پيش بينی سازنده اش را نمايان کند، پيام زن های تحت ستم واقع شده را به گوش مردان تنوع طلب و افزو نخواه جامعه می رساند. اما اين نکته برای بازيگر پرسابقه ای که به تعبيرخودش، پس از سا لها عشق گمشده اش را در کارگردانی يافته، امتياز چشمگيری محسوب نمی شود.
نظرهای منتشرشده

صمدی
۳ سال پیش
فیلم بسیار ضعیف ، کارگردانی خیلی ضعیف و سناریو که دیگه فاجعه . نمی دونم چه اصراری هست کسی مثل نیکی کریمی که زمانی بازیگر بوده اون هم یک بازیگر در حد متوسط کار کارگردانی که هیچ تخصصی درش نداره انجام بده . دو سه فیلمی که تا به حال از نیکی کریمی در سمت کارگردان دیدیم همه ضعیف بودند و فاقد ذره ای ارزش هنری . حتی قابلیت فیلم گیشه رو هم نداشتند .... پس واقعا چه اصراری داره به فیلمسازی وقتی هنوز الفبای فیلمسازی رو این خانم بلد نیست...
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
سنا
۳ سال پیش
افتضاح به معنای واقعی کلمه. تا کی باید این فیلمهای ضعیف و بی معنی با سناریوهای ضعیف و تکراری ساخته بشه ؟!!! نیکی کریمی تو بازیگری هم بازی ضعیف دسته چندم داشت دیگه حالا کارگردانی میکنه؟!!! نه بازیگر خوبی بود نه کارگردان. از بازیگری فقط ژست و ادای بازیگران رو خوب در میاره
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
سید ابوالفضل عبداللهی منش
۳ سال پیش
عالی بود
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
ali nori
۴ سال پیش
برای شروع کار خانم نیکی کریمی در زمینه کارگردانی فیلم بدی نبود.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
سيما
۵ سال پیش
كسل كننده بي مفهوم
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
پرنیا پوده
۵ سال پیش
باتوجه به این که در سال 83 ساخته شده است هم خوب بود.البته معیار هایی که ما در سال 93 در نظر میگیریم وبا توجه به امکاناتی که امروزه وجود دارد ممکنه که در اون سال بودن یه آدم تو خیابون توی یک شب موضوع تازه ای بود و تازگی داشت . ولی خب شاید امروزه این موضوع خیلی تازه نباشه. شاید پیام اصلی این فیلم این بود که اکثر آدم هایی که شب رو درخیابونن مشکلاتی رو دارا میباشن. بازم میگم با توجه به سال 83 وزمان ساخت این فیلم فیلم خوبی بود.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
رضا
۵ سال پیش
چراپوستروعکسهای فیلم عالی یک اتفاق ساده نیست سال 53 ساخته شده ولی هنوزشاهکاره.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
فیلم های در حال اکران
سینما
نامامتیازرای
سرخ پوست ۸.۱امتیاز بده ۱۶۶۳
خانه پدری ۷.۶امتیاز بده ۴۱۷
آبی به رنگ آسمان ۷.۴امتیاز بده ۱۴۸
چشم و گوش بسته ۷امتیاز بده ۳۲
ماجرای نیمروز 2: رد خون ۶.۹امتیاز بده ۹۱۰
منطقه پرواز ممنوع ۶.۹امتیاز بده ۲۵
مطرب ۶.۳امتیاز بده ۴۴
هزارتو ۶.۲امتیاز بده ۶۹
مسخره باز ۶.۱امتیاز بده ۴۹۹
بنیامین ۵.۹امتیاز بده ۱۳
درخونگاه ۵.۳امتیاز بده ۳۶۲
تورنا2 ۵امتیاز بده ۸
سمفونی نهم ۵امتیاز بده ۲۹۵
سال دوم دانشکده من ۴.۲امتیاز بده ۲۸۲
کلوپ همسران ۴امتیاز بده ۵۵
سریال‌های تلویزیونی
زیر تیغ ۷.۳امتیاز بده ۴۱
فوق لیسانسه ها ۶.۵امتیاز بده ۲۸
دلدادگان ۶.۲امتیاز بده ۱۷
حکایت های کمال ۵.۷امتیاز بده ۱۹
روشن تر از خاموشی ۵.۲امتیاز بده ۱۰
دوقلوها ۴.۸امتیاز بده ۱۶
به رنگ خاک ۳.۹امتیاز بده ۹
نمایش خانگی
مانکن ۷.۲امتیاز بده ۲۱۲
کرگدن ۷.۱امتیاز بده ۲۰