ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

خلاصه‌‌‌‌‌فیلم
این فیلم قصه‌ای عاشقانه در بستر یک سفر شهری در تهران است که طی آن شاهد تلاش شخصیت اصلی فیلم در حفظ تعادل بین چهار بعد شخصیتی یک زن (آرکی‌تایپ‌های معشوقه، مادر، آمازون و مادونا) هستیم. این فیلم مشابه برخورد خیلی نزدیک، سوای دغدغه‌های مضمونی و تماتیک، از بازیگوشی و شیطنت‌های روایی نیز برخوردار است.

ویدیوها

نظر شما چیست؟

عکس‌های فیلم ترومای سرخ

نقدهای کوتاه ترومای سرخ

سحر عصرآزاد
«تروماي سرخ» با ايده همراهي با يك زن در يك روز پرتنش از روزمره‌اش، قصد دارد قصه زندگي او را به شيوه‌اي متفاوت روايت كند كه اين متفاوت بودن به مفهوم موفق بودن آن نيست. ميزانسن‌هايي كه به اصطلاح براي تغيير فاز و رفع سكون اين روند طراحي شده نيز به شكلي ناكارآمد كاري از پيش نمي‌برند و در نهايت مخاطب مي‌ماند و انباشتي از اطلاعات ناقص و تكه‌تكه و گاه نامفهوم كه قرار است همگي در پايان و امامزاده جواب بگيرند اما متاسفانه خيلي دير است.
خبرهای مرتبط
لوگوی فیلم سینمایی «ترومای سرخ» به نویسندگی و کارگردانی اسماعیل میهن دوست در آستانه سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر رونمایی شد.
نظرهای منتشرشده

سارا حسامی
۲ سال پیش
هدف از ساخت این فیلم چی بود؟ یه سری مکالمه بی ربط شخصیت اول که معلوم نبود چه ربطی به داستان داره.. البته داستانی هم در کار نبود. حتی به درد وقت تلف کردن هم نمیخوره!!
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
A
۳ سال پیش
عالی
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
سین
۳ سال پیش
جالب نبود اصلا
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
Yashar Agah
۳ سال پیش
بدترین فیلم امسال . بیشتر از دقیقه ۵۰ فیلم رو نتونستم تحمل کنم . اینکه بخوای با یه کاراکتر قصه رو جلو ببری کار خیلی سختیه . اما ترومای سرخ حتی یه قصه جمع و جور هم نمیسازه واست که دلت خوش بشه . تا جایی که دیدم فقط پریوش نظریه در حال تلفن حرف زدن با آدما توی ماشین بود . واقعا دیگه از این ژست لوس و تکراری روشنفکری که تبدیل به انزجار شده برامون خسته شدیم . یکم قصه تعریف کنید کارگردانان عزیز و هر ایده مسخره ای مثل همین فیلم که به ذهنتون میاد رو تبدیل به یک فاجعه تصویری نکنید . ترومای سرخ بدترین فیلم از بدترین جشنواره این چند سال اخیره .
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
محمد حسین
۳ سال پیش
به نظرم فیلم سینما نبود با یک نفر نمیشه یک فیلم پیش برد قصه ای نداشت به نظرم کاملا در جذب مخاطب چه عام و چه خاص ناکام خواهد ماند.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
حسام
۳ سال پیش
افتضاحی بنام ترومای سرخ.کل فیلم مکالمه تلفنی و چت اینترنتی بود. از رضا کیانیان فقط یه عکس تو فیلم بود. حیف اسم فیلم به این بظاهر فیلم. واقعا نمیدونم با چه مبنایی این فیلمها در جشنواره انتخاب میشن. واقعا متاسفم که وقتم بابت همچین فیلم مزخرفی تلف شد. اصلا ارزش دیدن نداره پاسخ
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
حسام
۳ سال پیش
افتضاحی بنام ترومای سرخ. مل فیلم مکالمه تلفنی و چت اینترنتی بود. از رضا کیانیان فقط یه عمس تو فیلم بود. حیف اسم فیلم به این بظاهر فیلم. واقعا نمیدونم با چه مبنایی این فیلمها در جشنواره انتخاب میشن. واقعا متاسفم که وقتم بابت همچین فیلم مزخرفی تلف شد. اصلا ارزش دیدن نداره
خطر لو رفتن داستان
پاسخ