ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید
پوستر فیلم مهتاب
۶.۷/۱۰
۱۹۰۹ رای
۷.۳/۱۰
۱۲ رای

مهتاب | Moonlight (2016)

به فیلم رای بده:


خلاصه‌‌‌‌‌فیلم
این فیلم که پیرامون ارتباط بین مردم و کشف حقیقت و گذشته‌ی انسانها ساخته شده ما را با زندگی مردی سیاه پوست که در محله‌ای فقیرنشین در نزدیکی میامی زندگی می‌کند آشنا می‌کند. روایتی که در سه فصل کودکی، نوجوانی و بزرگسالی این شخصیت دنبال می‌شود. او که در دوران کودکی با لقب "کوچک" شناخته می‌شد به دلیل اندام نحیف و ضعیفی که داشت مورد آزار و اذیت همکلاسی‌ها قرار می‌گرفت و به غیر از مادر معتادش پشتوانه‌ی دیگری نداشت تا اینکه در دوران جوانی با آشنایی با یک مواد فروش زندگی‌اش دچار تغییری اساسی می‌شود تا راهی برای جبران منزوی بودن و مورد خشم قرار گرفتن توسط اطرافیانش در دوران کودکی قرار بگیرد.

ویدیوها

نظر شما چیست؟

عکس‌های فیلم مهتاب

خبرهای مرتبط
۲۰ فیلم برنده جایزه گلدن گلوب و اسکار در سال های اخیر
برندگان هفتاد و چهارمین مراسم "گلدن گلاب" (Golden Globe)
درام سینمایی «مهتاب»‌ جوایز بهترین فیلم، بهترین فیلمنامه و بهترین فیلم از نگاه تماشاگران جوایز فیلم مستقل گاتهام را از آن خود کرد.
فیلم درام "مهتاب" (Moonlight) به کارگردانی "بری جنکینز" (Barry Jenkins) یکی از پدیده‌های سینمای امسال است که توانسته به موفقیت بی‌نظیری دست پیدا کند.بیش از 35 مجله و سایت معتبر سینمایی به "مهتاب" امتیاز کامل داده‌اند و به همین سبب این فیلم پس از بررسیِ نزدیک به 50 منبع سینمایی به امتیاز میانگین بی‌نظیر 99 از 100 دست پیدا کرده است.

دانلود های پیشنهادی

نظرهای منتشرشده

راضیه جعفری
۳ سال پیش
به زور تونستم تا آخر فیلم رو ببینم. خیلی ریتم کند و بدی داشت.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
میلاد
۴ سال پیش
میشه یکی به من بگه این فیلم چی داشت که اسکار برد؟ نه بازی خوب، نه داستان خوب، نه جذابیت، نه ....
خطر لو رفتن داستان
پاسخ