ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید
پوستر فیلم پست
۷/۱۰
۲۴۱۷ رای
۸.۸/۱۰
۸ رای

پست | The Post (2017)

به فیلم رای بده:


خلاصه‌‌‌‌‌فیلم
داستان این فیلم در مورد پنهانکاری است که چهار رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا را تحت تأثیر قرار داد. اولین کارمند زن واشینگتن پست، کاترین گراهام (مریل استریپ) و سردبیر بخش سوانح رانندگی، بنجامین سی. بردلی (تام هنکس) می‌خواهند وارد نبردی بی‌سابقه بین خبرگزاری‌ها و دولتی‌ها بشوند تا بتوانند اسنادی را از پنتاگون افشا کنند.

ویدیوها

معرفی کامل فیلم

نظر شما چیست؟

عکس‌های فیلم پست

نقدهای کوتاه پست

مانوهلا دارگیس
درام هیجان انگیز استیون اسپیلبرگ با عنوان "پست" در مورد موضوعی است که برای روزنامه نگاران بسیار عزیز است: خودشان! اسپیلبرگ با ریتم تندی همراه می شود، دوربین ها سرعت می گیرند و در نهایت از وقایع اخیر داستان جذابی می سازد. اسپیلبرگ با نیروی خلق کننده خود به طور واضح و با زیبایی اتفاقات را به تصویر می کشد.مشابه با سایر فیلم هایی که گذشته را حکایت می کنند، فیلم "پست " نقطه عطف تاریخ را نشان می دهد و در این حین دچار ضربت های دراماتیک و سرعت در بیان مطالب می شود.آقای اسپیلبرگ نماد اخلاق گرایی است اما اجازه نمی دهد که اخلاق مداری منجر به سقوط فیلم شود. او سنگینی فیلم را با کمدی همراه می سازد و برای اینکار از باب ادنکرک، دیوید کراس و زک وود استفاده می کند.
خبرهای مرتبط
از فاستر کین تا بنجامین سی بردلی، به بهانه‌ی روز خبرنگار
داستان زندگی افراد مشهور همیشه برای بسیاری از مردم جذاب بوده و هست. واقعیت زندگی هنرمندان، ورزشکاران و حتی تبهکاران گاه به گاه در قالب خبر و عکس منتشر می شود. اما وقتی نوبت به سینما و فیلم سازی می رسد، به تصویر کشیدن این زندگی نامه ها می تواند به اثری جاودان تبدیل شود.
با نزدیک شدن به ایام جوایز اسکار نگاهی به برخی از نامزدهای اسکار امسال در گذشته و حال می اندازیم.
روز سه شنبه نامزدهای نودمین اسکار اعلام شدند و این در حالی بود که برخی چهره ها و فیلم ها مانند جیمز فرانکو، استیون اسپیلبرگ، تام هنکس، زن شگفت انگیز و ... از حضور در این لیست جا ماندند. در این حین فیلم« شکل آب » توانست در ۱۳ بخش کاندید شود و بیشترین شانس دریافت جوایز اسکار را از آن خود کند. همچنین مریل استریپ با نامزدی در این بخش از اسکار تنها زنی است که تاکنون ۲۱ مرتبه نامزد دریافت جایزه اسکار شده است.
نامزدهای نودمین جایزه اسکار ۲۰۱۸ صبح سه شنبه در بیست و چهار بخش اعلام شد و« شکل آب» با نامزدی در ۱۲ بخش پیشتاز اسکار ۲۰۱۸ شد.
نظرهای منتشرشده