آرشیو اخبار فیلم دلدار

بازیگر «دلدار»: نقش دیگری را برایم در نظر گرفته بودند

مهران نائل بازیگر سینما و تلویزیون ضمن اشاره به فعالیت‌های اخیر سینمایی خود نکاتی را درباره نقش‌آفرینی در سریال «دل‌دار» عنوان کرد.

حسام محمودی از سریال «دلدار» می‌گوید

حسام محمودی درباره تکراری بودن موقعیت‌های داستانی سریال «دل دار» تأکید کرد که انتظار تلویزیون ساخت همین داستان‌های تکراری است.

«برادر جان» در صدر نظرسنجی سریال‌های رمضانی تلویزیون

بر اساس نظرسنجی مرکز تحقیقات صدا و سیما، مخاطبان مجموعه‌های تلویزیونی جدید رمضان هشت و نیم درصد افزایش یافته است و «برادرجان» در صدر قرار دارد.

کارگردان «دلدار»: چهره زیبا فاکتور کمی برای تلویزیون نیست

کارگردان سریال «دلدار» درباره‌ی علت بازنمایی نقش‌های تکراری در تلویزیون، پخش همزمان سه سریال ماه رمضانی با تم غم و اندوه توضیحاتی را بیان کرد.

تصویربرداری سریال «دلدار» پایان یافت

تصویربرداری سریال تلویزیونی «دلدار» که از اول ماه مبارک رمضان روی آنتن شبکه دو سیما می‌رود و تاکنون ۱۲ قسمت از آن پخش شده است به انتها رسید.

«دلدار»/ معرفی کامل سریال،‌ تصاویر، آنونس و حواشی

سریال «دلدار» به کارگردانی نوید و جمشید محمودی و با بازی الناز حبیبی و محمدرضا غفاری/ معرفی سریال‌های ویژه ماه رمضان تلویزیون سال 98

داستان موازی دو عاشقانه/آنچه باید درباره داستان دلدار بدانید

شبکه دو سیما برای ماه مبارک رمضان مجموعه «دلدار» را در نظر گرفته است که بناست هر شب حوالی ساعت ۲۱ از این شبکه پخش شود.

معرفی سریال‌های ویژه تلویزیون در ماه رمضان ۱۳۹۸

ماه رمضان از جذاب‌ترین بازه‌های صدا و سیما و تلویزیون ملی است. امسال سه سریال ویژه از شبکه‌های مختلف پخش می‌شود:«دلدار»، «از یادها رفته» و «برادر جان».

همکاری مجدد محسن چاوشی با برادران محمودی

محسن چاوشی تیتراژ سریال «دلدار» که در شب‌های ماه رمضان پخش می‌شود، را می خواند. زودی جزییات قطعه ای که چاوشی برای «دلدار» ساخته منتشر می شود.