آرشیو اخبار فیلم خاندان اژدها

اسامی برندگان جوایز گلدن گلوب 2023

هشتادمین مراسم جوایز گلدن گلوب(Golden Globe 2023) امروز، یازدهم ژانویه 2023 (۲۱ دی) برگزار شد. | ۳ جایزه برای جدیدترین ساخته مارتین مک دونا

محبوب ترین سریال های سال 2022 | 10 سریال برتر سال imdb

نگاهی به ده سریال منتخب سایت Imdb در سال ۲۰۲۲. سریال‌های «خاندان اژدها»، «بهتره با سال تماس بگیرید» و «چیزهای عجیب» در صدر این لیست قرار دارند.

محبوب ترین بازیگران سال 2022 | 10 ستاره و 10 بازیگر | imdb

مرور محبوب ترین ستاره های سینمای جهان در سال ۲۰۲۲ به انتخاب سایت imdb. آنا دی آرماس، اما دی آرسی و میلی آلکاک در صدر این لیست قرار دارند.

جذاب ترین پوسترهای 2022 | ایده های تبلیغاتی خلاق فیلم و سریال

مروری بر جذاب ترین و خلاقانه‌ترین پوسترهای منتشر شده از فیلم‌ها و سریال‌های ۲۰۲۲ | از انیمیشن «شانس» (Luck) تا سریال «خاندان اژدها» (House of the Dragon)

اسامی کامل نامزدهای جوایز گلدن گلوب 2023

اعلام اسامی کامل نامزدهای هشتادمین گلدن گلوب | «بانشی های اینشیرین» و «همه چیز همه جا به یکباره» بیشترین تعداد نامزدی را به خود اختصاص دادند.

فهرست جستجوهای برتر گوگل در سال ۲۰۲۲ | جانی دپ در صدر

در تازه‌ترین فهرست منتشر شده گوگل، نام‌هایی در حوزه‌های مختلف دیده می‌شوند که بیشترین جستجو را در سال 2022 داشته‌اند و جانی دپ در صدر این فهرست قرار دارد.

تفاوت چهره شخصیت های سریال خاندان اژدها در سریال و کتاب

تفاوت‌ و مقایسه‌ی جالبی از چهره‌ی بازیگران سریال خاندان اژدها(House of the Dragon) با شخصیت‌های این داستان در کتاب | آیا گریم‌هایی که از دیدید، شبیه به شخصیت‌های کتاب آن است؟

پرهزینه ترین سریال های خارجی کدامند؟

پرهزینه‌ترین سریال‌های خارجی تاریخ تلویزیون را بشناسید | از خانه اژدها و ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت تا وانداویژن و چیزهای عجیب

پنج ویژگی سریال خاندان اژدها | برادر خاطرت هست؟

مرور 5 ویژگی بارز و مهم سریال خاندان اژدها(House of Dragon)، پس از پایان فصل اول آن / از نقش پررنگ زنان در نزاع بر سر قدرت تا خلق کاراکترهای جذاب

شخصیت ها و شجره نامه سریال خاندان اژدها

مروری بر تاریخچه‌ی شخصیت‌های سریال خاندان اژدها(House of Dragon) + عکس شجره نامه خاندان تارگرین | اینکه بدانید هر کاراکتر چه شناسنامه و پیشینه‌ای دارد، حتماً باعث فهم بهتر سریال خواهد شد.

تفاوت های بین کتاب و سریال خاندان اژدها (House of the Dragon)

مروری بر تفاوت‌های بین کتاب آتش و خون (Fire & Blood) از جورج آر آر مارتین و سریال خاندان اژدها (House of Dragon)

اشاره سریال خاندان اژدها (House of the Dragon) به جان اسنو؟!

ارتباط بین رویای ایگون در سریال «خانه اژدها» (House of the Dragon) و پیشگویی در مورد شاهزاده وعده‌داده‌شده داستان جان اسنو را دوباره دستخوش تغییر می‌کند.

معرفی خاندان های سریال خاندان اژدها (House of the Dragon)

معرفی خاندان‌هایی که در سریال House of the Dragon حضور دارند + ارتباط بین شخصیت های سریال خاندان اژدها و سریال بازی تاج و تخت

افزایش دو درصدی بینندگان سریال خانه اژدها نسبت به اپیزود نخست آن

اپیزود دوم سریال «خانه اژدها» (House of the Dragon) نسب به اپیزود اول خود که در هفته گذشته از HBO پخش شد، توانسته بینندگان بیشتری به خود جذب کند.

تمدید سریال پیش‌درآمد خانه اژدها برای فصل دوم

اژدهایان بسیاری در راهند زیرا HBO سریال پیش‌درآمد «خانه اژدها» (House of the Dragon) به قلم جرج آر آر مارتین را برای فصل دوم تمدید کرده است.

شروعی پرهیاهو برای سریال خانه اژدها با ده میلیون بیننده

سریال «خانه اژدها» (House of the Dragon) در آغاز پخش خود نزدیک به ده میلیون بار دیده شد و تنها با یک اپیزود، به پربیننده‌ترین شروع یک سریال در HBO تبدیل شد.

نگاه کلی به سریال خانه اژدها و بازگرداندن امیدی تازه به وستروس

سریال پیش‌درآمد و جدید «خانه اژدها» (House of the Dragon) محصول HBO، پر است از سیاست، دادگاه، اژدهایان و تغییرات جذاب خاندان تارگرین.

تحسین جرج آر. آر مارتین از سریال پیش‌درآمد خانه اژدها

جرج آر. آر مارتین به‌تازگی فاش کرد که تمام اپیزود‌های سریال «خانه اژدها» (House of the Dragon) را دیده و به نظر او این سریال فوق‌العاده و شگفت‌انگیز است.

نخستین واکنش‌ها به سریال خانه اژدها، اسپین آف بازی تاج‌وتخت

نخستین واکنش‌ها به سریال «خانه اژدها» (House of the Dragon) منتشر شد و منتقدان آن را سرزنده، حماسی و جانشین لایقی برای سریال «بازی تاج‌وتخت» (Game of Thrones) دانستند.

نخستین تریلر رسمی خانه اژدها یادآور خشونت جنگ بازی تاج‌وتخت

نخستین تریلر رسمی «خانه اژدها» منتشر شده و خشونت و جنگ «بازی تاج‌وتخت» را به شبکه HBO بازگردانده است.

احتمال حضور کیت هرینگتون در اسپیناف جدید بازی تاج‌وتخت

شبکه HBO در حال ساخت اسپیناف جدیدی از بازی تاج‌وتخت بر محوریت شخصیت جان اسنو است.

اسپین آف جدید برای «بازی تاج و تخت»/ کنسلی پروژه نائومی واتس

ساخت اسپین-آف «شب طولانی/ The Long Night» که قرار بود نائومی واتس در آن بازی کند، کنسل شد ولی خبرهای جدید در راه است...

شعار خاندان های سریال «بازی تاج و تخت/ Game of Thrones»

با شعار خاندان های «استارک»، «تارگرین»، «لنیستر» و دیگر خاندان های معروف سریال بازی تاج و تخت (Game of Thrones) آشنا شوید.