ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

نقدهای فیلم معکوس


0
امتیاز منتقد به فیلم

فیلم نه حرف جدیدی برای گفتن دارد و نه در موسیقی و بدلکاری جذابیت خاصی از خود بنمایش میگذارد. خط روایی داستان هم برای مخاطب آشناست. درپایان باید گفت فیلم پولاد کیمیایی درحد یک کپی ضعیف از آثار مسعود کیمیایی است که تهیه کار را بردوش داشت.


3
امتیاز منتقد به فیلم

این یادداشت کوتاه در روز اول جشنواره فیلم فجر بر فیلم «معکوس» نوشته شده است و قطعاً در زمان اکران عمومی فیلم نقدی مفصل بر آن نوشته خواهد شد


0
امتیاز منتقد به فیلم

اولین فیلم پولاد کیمیایی نمی تواند اثر مهمی باشد این فیلم به دلیل ضعف هایی که در فیلمنامه و روایت دارد نمی تواند برای مخاطب فیلمی جذاب باشد.


0
امتیاز منتقد به فیلم

معکوس ساخته پولاد کیمایی عقب گردی است به دوران جاهلیت و فیلم فارسی که بعضا از دل آن معرفت و گفت و گوهای کوچه بازاری استخراج می شود . برداشت ضعیف و سطحی کارگردان از ساخت صفت قهرمانانه برای زن در یک جامعه مرد سالار از فیلم «عزیز میلیون دلاری» نشان می دهد سینمای کیمیایی ها هنوز در «قیصر» و «گوزن ها» مانده ...


1
امتیاز منتقد به فیلم

فیلمنامه «معکوس» میان ساختار کلاسیک و مدرن معلق مانده. نقاط عطف داستان به خوبی چیده نشده‌اند و سیر انرژی کنش‌ها متعادل نیست. قصه بارها از ریتم می‌افتد و کارگردان بارها مجبور می‌شود استارت بزند و همین استارت‌زدن‌های پی‌درپی است که به حجم کنش‌های نامعقول فیلم می‌افزاید.


روزنامه سازندگی | دیگر نقدهای مائده مرتضوی
0
امتیاز منتقد به فیلم

پولاد کیمیایی در مقام کارگردان در فیلم «معکوس» گاهی به گونه‌ای از قالب سینما استفاده کرده است که گویی به نظر میرسد او نیز دارد دفتر خاطرات پدرش را ورق میزند«معکوس» درباره یک مسابقه اتومبیل‌رانی غیرقانونی است.