ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

نقدهای فیلم روزی روزگاری در هالیوود


0
امتیاز منتقد به فیلم

«روزی روزگاری در هالیوود» فیلمی برجسته ، زیبا و بی رحمانه است. این بهترین فیلم تارانتینو پس از «بیل را بکش» یا شاید «قصه ی عامه پسند» است و همه می دانیم وقتی این فیلم به جشنواره ی کن می آید چه اتفاقی می افتد.این فیلم مانند یک رمان بزرگ درباره ی لس آنجلس است.


0
امتیاز منتقد به فیلم

این فیلم یکی از آن فیلم های پر سروصدای تارانتینو است. او در این فیلم از دو ستاره ی محبوب و بزرگ هالیوود به عنوان دو بازنده استفاده کرده است. اما دی کاپریوی 44 ساله و برد پیت 55 ساله از این آزمون سربلند بیرون آمده اند.نقش آفرینی جولیا باترز یکی دیگر از نقاط درخشان جدیدترین فیلم تارانتینو است.


0
امتیاز منتقد به فیلم

بی‌شک تماشای فیلمی چنین پر رنگ و لعاب و در از بازیگران دوست داشتنی هالیوود و دهه جذاب ٧٠ آمریکا، با روایتی از تارانتینو آنقدر هیجان انگیز است که در برخورد نخست دوست نداشتن فیلم را مشکل می کند.


0
امتیاز منتقد به فیلم

روزی روزگاری در هالیوود جدیدترین ساخته تارنتینو کارگردان شمشیر باز سینمای جهان ، نبرد خونین میان هنر و ذائقه درونی است . یک تقلب بزرگ از همه چیز که هیچ چیزی از آن حاصل نمی شود . برخلاف بسیاری از نقد های مثبتی که به فیلم شده ، بر این باورم که این اثر ضعیف ترین ساخته تارانتینو در طول سالهای فعالیت او است ...


2
امتیاز منتقد به فیلم

نقدی برفیلم "روزی روزگاری در هالیوود" ( کارگردان: کوئنتین تارانتینو )


اختصاصی سلام سینما | دیگر نقدهای امیرحسین بهروز
1
امتیاز منتقد به فیلم

تارانتینو را همه می شناسند.او قطعا یکی از بزرگترین کارگردانان تاریخ است.بیراه نیست اگر بگوییک بیشتر شهرت او به خاطر مهارت کم نظیرش در داستانگویی است.چیزی که اینجا به طور کامل فراموش شده و انگار تارانتینو آنقدر محو تصویر سازی های کم نظیرش شده که داستان را کاملا فراموش کرده است.سال 1969، در سال های پایانی عصر طلایی هالیوود، یک بازیگر از یاد رفته و بدلش، جویای نام و شهرت اند.