ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

نقدهای فیلم ناگهان درخت


4
امتیاز منتقد به فیلم

این یادداشت در روز سوم جشنواره فیلم فجر و پس از اکران این فیلم در جشنواره نوشته شده است. قطعاً نقد مفصل فیلم در زمان اکران عمومی فیلم نوشته خواهد شد


1
امتیاز منتقد به فیلم

صفی یزدانیان سقوط کرده انگار، درست وسط خاطراتش، یک سقوط آزاد وسط کمی عکس و موسیقی و باران و رشت... و به قول خودش یک رمان نوشته، رمانی که برای خواندن هم جذاب نیست چه برسد به دیدن.


0
امتیاز منتقد به فیلم

آخرین ساخته صفی یزدانیان «ناگهان درخت» همان‌طور که از نام شاعرانه‌اش برمی‌آید، اثری است که می‌توان آن را متعلق به سینمای شعر دانست.


1
امتیاز منتقد به فیلم

ما یاد گرفته ایم که داستان را بر مبنای «محتمل بودن» قضاوت کنیم و به تجربه های معمولی و قابل پیش بینی خودمان رجوع کنیم .درک مخاطب از محتمل بودن هم براساس زندگی خیلی محدود شخصی است.فیلم «ناگهان درخت» از آن دسته فیلم هایی است که با قضاوت های تند و سریع برخاسته از جهان زیسته منتقد یا مخاطب درک و تحلیل ...


1
امتیاز منتقد به فیلم

در نقدِ «ناگهان درخت»


روزنامه «شرق» | دیگر نقدهای علی فرهمند
0
امتیاز منتقد به فیلم

فرهاد قاب‎سازِ در دنیای تو ساعت چند است؟ دیگر همه‎ی عمر نمی‌ترسد. این‌بار پنهان می‎شود. هرکاری می‌کند تا هیچ‌کاری نکند.


0
امتیاز منتقد به فیلم

ناگهان درخت داستان مردی ست که روایت دوران کودکی و جوانی و حال اش را توصیف می کند اما اینکه این ایده تا چه حد توانسته است در ادبیات داستانی فیلم درست سر جایش بنشیند قابل بحث و کنکاش است.قصه این فیلم در سه دوره تاریخی روایت می‌شود. فرهاد زندگی خود را از کودکی تا 50 سالگی برای روانکاو تعریف می کند.