ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

نقدهای فیلم دیدن این فیلم جرم است!


1
امتیاز منتقد به فیلم

دیدن این فیلم جرم است واقعا جرم است و شاید این اولین و آخرین فرصتمان برای دیدنش روی پرده بود. به هر شکل چند خطی می نویسم برای دوستانی که ندیدن یا در آینده خواهند دید.


1
امتیاز منتقد به فیلم

فیلم برای گیشه مناسب است در صورتی که یک سور هم به بسیجیان میدهد و شاید از نظر محتوایی همانطور که خیلی ها را راضی از سالن مشایعت میکند ‌، برخی دیگر را ناراضی و مخالف به سوی خانه روانه کند


3
امتیاز منتقد به فیلم

و در این برهوت سینما چه چیزی بهتر از اینکه مجرم باشی و فیلمی ببینی که لذت ببری! لذت سینما...


0
امتیاز منتقد به فیلم

شعاردادن در چنین فیلمی هیچ اشکالی ندارد. همین که واقعیت بسیج و فساد بخش حاکمیتی و نگاه‌های متفاوت مردمی و حق‌دادن به مردم واقعی برای آتش به اختیاری نشان داده شده است؛ ما را بس!


اختصاصی سلام سینما | دیگر نقدهای سید مهدی ملک
0
امتیاز منتقد به فیلم

فیلم شباهت زیادی به اژانس شیشه ای دارد. پر از تعلیق و تضاد. فیلم لحظات دلهره اور زیادی دارد. پر از تردید امیر برای بخشیدن یا پافشاری برای دفاع از خانواده. فیلم از عنصر غافلگیری زیاد استفاده می کند. ریتم فیلم خوب است.


0
امتیاز منتقد به فیلم

فیلم با یک سکانس جذاب و جسور شروع میشود اما پایان بسیار محافظه کاری دارد


0
امتیاز منتقد به فیلم

دیدن این فیلم جرم است برای اکثر تماشاچی های حرفه ای سینما، یک بازسازی ضعیف از آژانس شیشه ای ابراهیم حاتمی کیا است که برای مخاطب دهه ۹۰ ساخته شده است.فقط یک فیلم پنج دقیقه‌ای می‌خواستم تا بعدا بتونم از زنم و دخترم دفاع کنم، ولی امونم ندادند... صدای آژیراشون داره نزدیک‌تر می‌شه... الان مثل مور و ملخ می‌ریزن اینجا...