ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

نقدهای فیلم یحیی سکوت نکرد


0
امتیاز منتقد به فیلم

برخی فیلم ها علی رغم پیچیدگی، پرهزینه بودن و پرستاره بودنشان هرگز نمی توانند احساس همدلی مخاطب را برانگیزند، حال آن که برخی دیگر از فیلم ها بی آن که پرزرق و برق و پرستاره باشند و یا دست روی موضوعی پیچیده گذاشته باشند به شدت مخاطب را به سمت خود جذب می کنند، «یحیی سکوت نکرد» فیلمی در گروه دوم است، فیلمی ...


روزنامه بانی فیلم | دیگر نقدهای یاسمن خلیلی فرد
0
امتیاز منتقد به فیلم

یحیی سکوت نکرد به هیچ فیلمی شباهت ندارد، فیلمساز جوان ما با بهره گیری درست از یک فیلمنامه ی استاندارد توانسته در مسیر درستی گام بردارد.


روزنامه هنرمند | دیگر نقدهای افشین علیار
2
امتیاز منتقد به فیلم

اینها سؤالاتی هستند که احتمالا خودِ فیلم‌نامه‌نویس هم از پاسخشان مطلع نبوده...


روزنامه «شرق» | دیگر نقدهای علی فرهمند
0
امتیاز منتقد به فیلم

«یحیی سکوت نکرد» به طرز عجیبی تجسم تصویری این شعر فروغ فرخزاد است ، هفت سالگی به عنوان آغاز فرایند تصمیم گیری و انتخاب و افتادن در مسیر باید ها و نبایدها در فیلم "کاوه ابراهیم پور" به خوبی نمایش داده می شود.


http://www.cinemakhabar.ir/NewsDetails.aspx?ID=87066 | دیگر نقدهای کاوه خلیلی
0
امتیاز منتقد به فیلم

به نام خدا  نقد فیلم یحیی سکوت نکرد  مقدمه: فی الواقع یحیی قصه روزگار پر فراز و نشیب کودکی  تک تک ماست  چه زود باور میکردیم انچه را که باور پذیر بود گاهی .... معرفی : کارگردان :کاوه ابراهیم پور  تهیه کننده:تینا پاکروان  نویسنده:طلا معتضدی  براساس طرحی از مازیار حبیبی نیا محتوای داستانی : ...کودکی به نام یحیی پس از مرگ مادر به عمه سپرده می شود، عمه ای تلخ و نا آشنا که زندگی پر راز و رمزی دارد و سابقه ای بحث برانگیز در محل زندگی. او با ورود به این دنیای متفاوت در پی کشف مفاهیم جدید زندگی و شاید یافتن جایگزینی برای مادر در گذشته اش است و این کنکاش هزینه سنگینی برایش به همراه می آورد.